Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Santo01

    Ta nová cena se mi zdá trochu přestřelená - bral bych takových 129,- Kč.

  • KamilZm

    Vyšší cena mi nevadí (max. cena by pro mě byla tak 200 Kč, pořád je to čtení na několik hodin a podstatně trvanlivější, než třeba návštěva kina), ale točí mrzí mě to seřezání na 8 čísel. To je škoda, byť se přidá 20 stran navíc.

    Neberu argument "Neustále nám například píšete a říkáte, že vlastně LEVEL nestíháte číst.". Ti, co nestíhali Level přečíst, to nebudou stíhat stále, na tom se nic nezmění. Kolik % lidí to říkalo, aby tím redakce vůbec mohla argumentovat? Pochybuji, že to byly více desítky čtenářů z celkového počtu.

  • Urcite je spravne, ze cisla 293 a 294 od sebe dělí méně než 2 týdny?

  • Jestli chces prodat stará čísla, koupím :)

  • Pěkně zdražujete. Ale proč to napsat přímo, že? 😠  ...Teď má level 116 stran. A stojí 99 Kč.

    Po novém bude mít 136 stran (Navýšení o necelých 20 %), ale stát bude o 50% víc.  A ještě bude vycházet méně čísel.  Takže logicky bude vše ještě víc neaktuální. No nic, nedá se nic dělat, vypadá to, že s Levelem končím.   A to jsem si ho kupoval už v době, co kdysi dávno začal vycházet.... .

  • Co to znamena pro mne, kteremu s cislem 292 skoncilo predpaltne? Nove tak za rocni cenu 980Kč dostanu 8 cisel?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit