zavřít
...

Life is Strange: Before the Storm vychází už příští týden, a podle traileru to bude pořádná divočina

Before the Storm, neboli „Před bouří“. Tak zní podtitul chystaného třídílného prequelu výtečné adventury Life is Strange. Ale soudě dle nejnovějšího traileru se zdá, že příběh Chloe a Rachel rozhodně nebude tichý a poklidný. Naopak jím zjevně otřásají hromy a blesky. Obě mladé rebelky z města Arcadia...
 • Petr (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Přátelé, pro mě první díl naprosto BEST hra, jakou jsem kdy hrál! A narovinu - brečel jsem u ní jak mimino. Už během hraní jsem v sobě cítil úžasný emoce, jaké jsem dlouho nezažil a ve stěžejních okamžicích (jako třeba když Chloe přijede ke dveřím na vozíku ochrnutá) se kdesi hluboko ve mě protrhly hráze a ty emoce musely prostě ven. Myslím, že tahle hra tohle umí dokonale - uvolnit emoční napětí.
  Hned od začátku jsem si Max doslova zamiloval. Její pohyby, čistotu, nevinné kukuče, prostě všechno. Ale záhy jsem zjistil, že je to nic ve srovnání s postavou Chloe. Chloe je jedinečná! Je cool, je super! Je to best ever holka! Krásná, dokonalá. Nemohl jsem se jí nabažit.
  A nyní se dostávám k tomu jejímu dabingu. Její hlas v prvním dílu je prostě božský! Dráždivý, smyslný, magnetický, sexy. Hlas, který se vám dostane pod kůži a vy blaženě vrníte, kdykoliv Chloe promluví. Proto mě mrzí, že ji v druhém dílu mluví někdo jiný. Když změníte postavě hlas, změníte jí z půlky identitu. Už to není zkrátka ona! Ach jo. Copak si to neuvědomovala i ta původní dabérka? Pro mě je to amatérská chyba.
  Naštěstí jsem do Chloe natolik zamilovaný, že je pro mě mnohem důležitější být opět s ní, stát jí za zády a prožívat společně další "zvláštnosti života". Je to prostě moje holka. Je třeba víc dodávat? Myslím, že ne.
  30.9.2017

  reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Srdceryvné ( nebo spíše srdcehřivné?) za nejlepší hru bych to nepovažoval já to beru jako takové oddechnutí at serizoních her. Někdo má p-rno jiný zase má radši nenárošnou zábavu ;)
   1.10.2017

   reagovat

 • Chumbaba (anonym)
  3 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tak, rozhodující je, jestli se příběh povede stejně, jako u původní hry... tohle myslím dělají jiní autoři, takže nijak vysoká očekávání nemám...
  22.8.2017

  reagovat

 • SLR (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Rachel Amber 4 ever?
  22.8.2017

  reagovat

 • Nosferatu (anonym)
  2 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Jak mě SAKRA vytáčí jinej dabing, chápu, že se z Ashley Burch stala dabérská hvězda, ale tady mi vážně chybí její hlas...
  Pro mě Chloe byla pilíř původní hry a tady to je někdo jinej...
  22.8.2017

  reagovat

  • Speedracer (anonym)
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Ashley Burch stávkuje a odmítla hru dabovat kvůli stávky. Ale paradoxně spolupracuje se studiem jako scénáristka. Viz http://kotaku.com/ashly-burch-heartbroken-she-wont-play-chloe-in-life-is-1796111269
   22.8.2017

   reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   0 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Já se ani nedivím i dabeři ve hrách jsou lidi *16* , mělo by být tak taky s nimi zacházeno!
   22.8.2017

   reagovat

 • Petr (anonym)
  2 souhlasí, 3 nesouhlasí
  to se budu tesit na cestinu .... to nevydrzim :)
  21.8.2017

  reagovat

  • Mart9 tiscali.cz
   7 souhlasí, 3 nesouhlasí
   Já sem v pohodě, protože čeština vznikne, zatímco budu čekat na slevičku kompletní hry. Stejně jako u prvního dílu.
   21.8.2017

   reagovat

   • Michalfek tiscali.cz
    5 souhlasí, 8 nesouhlasí
    Proboha, vždyť to stojí pár korun a podpora vývojářů není nic špatného...
    21.8.2017

    reagovat

    • Mart9 tiscali.cz
     13 souhlasí, 0 nesouhlasí
     OK, tak to zkrátíme na čekání na kompletní hru. Rozhodně nechci hrát první epizodu a pak čekat několik měsíců na další. U prvního dílu jsem taky pěkně koupil až na konci roku kompletní hru a odehrál, kdy jsem chtěl. A i v té slevičce to stálo přes 300 Kč, takže si nepředstavuj bundle za 1€.
     21.8.2017

     reagovat

     • Michalfek tiscali.cz
      12 souhlasí, 3 nesouhlasí
      To pak docela chápu, ne každýmu to čekání na epizody vyhovuje. Omlouvám se, poslední dobou jsem alergickej na ty, co čekají jen zásadně na slevy i kdyby ta hra byla 10/10.
      21.8.2017

      reagovat

      • Mart9 tiscali.cz
       12 souhlasí, 0 nesouhlasí
       Omluva se přijímá, ale jsem přesně ten, na které si alergický. Prostě je pro mě koupě hry obchod - nabídka, poptávka, ber nebo neber a ne žádná charita vývojářům.

       Na druhou stranu ale mám Top hry, za které umím zaplatit. A hned několik jich vyjde příští rok.
       21.8.2017

 • Blue.Shark tiscali.cz
  5 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Perfektní, moc se těším.
  21.8.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.117.28.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.