Přejít na výpis diskuzí

Life is Strange: Before the Storm vychází už příští týden, a podle traileru to bude pořádná divočina

21.8.2017 17:59
Václav Pecháček 14 příspěvků

Before the Storm, neboli „Před bouří“. Tak zní podtitul chystaného třídílného prequelu výtečné adventury Life is Strange. Ale soudě dle nejnovějšího traileru se zdá, že příběh Chloe a Rachel rozhodně nebude tichý a poklidný. Naopak jím zjevně otřásají hromy a blesky. Obě mladé rebelky z města Arcadia...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Přátelé, pro mě první díl naprosto BEST hra, jakou jsem kdy hrál! A narovinu - brečel jsem u ní jak mimino. Už během hraní jsem v sobě cítil úžasný emoce, jaké jsem dlouho nezažil a ve stěžejních okamžicích (jako třeba když Chloe přijede ke dveřím na vozíku ochrnutá) se kdesi hluboko ve mě protrhly hráze a ty emoce musely prostě ven. Myslím, že tahle hra tohle umí dokonale - uvolnit emoční napětí.
  Hned od začátku jsem si Max doslova zamiloval. Její pohyby, čistotu, nevinné kukuče, prostě všechno. Ale záhy jsem zjistil, že je to nic ve srovnání s postavou Chloe. Chloe je jedinečná! Je cool, je super! Je to best ever holka! Krásná, dokonalá. Nemohl jsem se jí nabažit.
  A nyní se dostávám k tomu jejímu dabingu. Její hlas v prvním dílu je prostě božský! Dráždivý, smyslný, magnetický, sexy. Hlas, který se vám dostane pod kůži a vy blaženě vrníte, kdykoliv Chloe promluví. Proto mě mrzí, že ji v druhém dílu mluví někdo jiný. Když změníte postavě hlas, změníte jí z půlky identitu. Už to není zkrátka ona! Ach jo. Copak si to neuvědomovala i ta původní dabérka? Pro mě je to amatérská chyba.
  Naštěstí jsem do Chloe natolik zamilovaný, že je pro mě mnohem důležitější být opět s ní, stát jí za zády a prožívat společně další "zvláštnosti života". Je to prostě moje holka. Je třeba víc dodávat? Myslím, že ne.
  • Jack1947
   Srdceryvné ( nebo spíše srdcehřivné?) za nejlepší hru bych to nepovažoval já to beru jako takové oddechnutí at serizoních her. Někdo má p-rno jiný zase má radši nenárošnou zábavu ;)
 • Tak, rozhodující je, jestli se příběh povede stejně, jako u původní hry... tohle myslím dělají jiní autoři, takže nijak vysoká očekávání nemám...
 • Rachel Amber 4 ever?
 • Jak mě SAKRA vytáčí jinej dabing, chápu, že se z Ashley Burch stala dabérská hvězda, ale tady mi vážně chybí její hlas...
  Pro mě Chloe byla pilíř původní hry a tady to je někdo jinej...
  • Jack1947
   Já se ani nedivím i dabeři ve hrách jsou lidi *16* , mělo by být tak taky s nimi zacházeno!
  • Ashley Burch stávkuje a odmítla hru dabovat kvůli stávky. Ale paradoxně spolupracuje se studiem jako scénáristka. Viz http://kotaku.com/ashly-burch-heartbroken-she-wont-play-chloe-in-life-is-1796111269
 • to se budu tesit na cestinu .... to nevydrzim :)
  • Mart9
   Já sem v pohodě, protože čeština vznikne, zatímco budu čekat na slevičku kompletní hry. Stejně jako u prvního dílu.
   • Proboha, vždyť to stojí pár korun a podpora vývojářů není nic špatného...
    • Mart9
     OK, tak to zkrátíme na čekání na kompletní hru. Rozhodně nechci hrát první epizodu a pak čekat několik měsíců na další. U prvního dílu jsem taky pěkně koupil až na konci roku kompletní hru a odehrál, kdy jsem chtěl. A i v té slevičce to stálo přes 300 Kč, takže si nepředstavuj bundle za 1€.
     • To pak docela chápu, ne každýmu to čekání na epizody vyhovuje. Omlouvám se, poslední dobou jsem alergickej na ty, co čekají jen zásadně na slevy i kdyby ta hra byla 10/10.
      • Mart9
       Omluva se přijímá, ale jsem přesně ten, na které si alergický. Prostě je pro mě koupě hry obchod - nabídka, poptávka, ber nebo neber a ne žádná charita vývojářům.

       Na druhou stranu ale mám Top hry, za které umím zaplatit. A hned několik jich vyjde příští rok.
 • Perfektní, moc se těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit