Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musíš pochopit, proč mu tu zbraň ukradla, rozhodně k tomu měla důvod. Navíc to neni hlavní postava, takže se s ní nemusíš ztotožňovat :)
  • Jack1947
    Hehe, je to tady extra slušnácké bacha na ně.
  • Fakt nemám rád ty hlavní postavy. Hra se mi jako líbí ale ztotožnit se hipsterkou a feťačkou co krade otčímoj zbraně je nad mé síly. A že to není akční jako ostatní hry? Asi každej si dovede vybavit mraky situací kdy by rád vrátil čas zpět, takový to že řeknete to je *píp* a ta osoba zrovna přijde dveřma takže to slyšela, ale hned v první epizodě nám naservírujou nějaký střílení na záchodních...
    BTW ten filtr neslušných slov je pěkně blbej, v tomhle kontextu by to zrovna pro nikoh urážlivé nebylo a nahradit to lze teda velmi těžce když nemůžu použít ani slovo id!ot
  • Já myslim, že atmosféře dodává podstatnou měrou i hudba, která je naprosto perfektně zvolená a zakomponovaná
  • po přečtení kousku recenze jsem si koupil season pass na všech pět dílů. po dohrání prvního dílu zatím nelituji. hraje se to úplně samo a člověk tomu věří
  • B.o.b
    Díky, člověk nikdy neví.
  • Jack1947
    Velká škoda že ty franckové s tím nepřišli dříve v té záplavě, Telltale games to snadno zapadne. Ono není divu taky, hodně lidí odradí už hrát za ehm... tuhle holku, pak jediný důležitý prvek... je hlavně přetáčení času které zatím krom 1dílu nebylo nějak zvláště významně využito

    To nakonci, pak se dozvědět že jsem mohl, tu sebevražednou utáplici zachránit taky celkem znechutilo noo..
  • Thorar
    Ne, není, neboj. Tohle je někde v půlce myslim.
  • B.o.b
    Doufám, že ten závěr neni na tom prvním artworku.
  • Thorar
    Byla tam v něčem zaseklá nohou.
  • Až lidi z RPGčeštin dodělají fonty...
  • kedy bude čestina aj na prvu episodu ?
  • deathfish
    Bože, ten úvodní obrázek. Ne prostě, nevezme a neodnese svou kamarádku z kolejí, po kterých jede proti nim vlak, ne ne. Ona raději bude dělat divadlo s rukama *7* *15* may the force be with you
  • Konečně, a to už má brzo vyjít třetí epizoda, které se nemohu dočkat od té doby, co vyšla druhá (dohráno ještě ten den) je to takový mix twin peaks a veronica mars, což mi upřímně nevadí, protože mám rád oboje (TP samozřejmě víc). Tahle hra má štěstí, že má perfektní scénář, zas tak moc důležitých voleb tam není a herní mechaniky jsou primitivnější než u starých point&klick adventur, ale ten scénář je zatím pecka a to nesnáším epizodické adventury, téhle to ale odpouštím, jestli by neměla vyjít vůbec tak radši překousnu epizody, ale někdy lituju, že tam není možnost se přepnout do střílečky a všechny ty pózerský hipstery pořádně vysvačit *5* a focení uměleckých fotek polaroidem mi příjde jako největší hipsteřina, sám fotím slušnou zrcadlovkou, jasně že polaroidy používají i velká jména jako jsou Hamilton nebo Kost, ale jestli holka chce fotit analogově, má spoustu lepších alternativ, které by určitě její rodinný rozpočet nerozbouraly, ale vem to čert zas ty instantní fotky zakomponovali do příběhu za mě zatím 9/10, pokud to nepokazí a udělají kvalitní finále tak klidně i 10/10
  • prva epizoda bola super neviem na co naraza autor clanku pri rozhodnutiach kedze vecina z prvej casti sa ukazala v druhej SPOILER ALERT!!!!!!!!!!!!!!! hlavne veci z kate na konci druhej epizody daju zabrat pokial ju clovek neriesil!! pripadne v druhej jej izba

    inac ohladom toho ze story nejak stagnuje... omg v pribehu su max a cloe aste vpoctate deti chcu sa hrat uplne chapem cloe ako zobrala max zastrielat si a otestovat jej schopnosti ...tiez by som to spravil :) niekomu to pride ako natahovanie deja ale mne to pride prave ako konecne realny dej :)
  • A proč ne? Hry s dramatickým střihem, výpravnou hudbou, epickými hláškami etc. vidíme všude a lidi to baví, včetně GTA, Call of Duty a jiných her. Teď nemluvím o tom, že hry od Telltale nemají takřka žádnou hratelnost, jde mi o vykreslování atmosféry a podání příběhu....
  • Jack1947
    Nevím asi 8/10 *6* , nějak jsem už na to zapoměl ale jo pár scén tam bylo dobrejch... třeba ta s tím vlakem. *4*
  • corfer
    Ale tak dialogy trochu váznou... Napsaný to dobře je, ale mezery tam jsou, ne že ne...
  • Filmovější.... To ma byt jako plus?
  • conflig
    Tak s tímhle jsem problém neměl.. možná i proto že mně baví prozkoumávat každý metr čtvereční :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit