Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi první hra u jejiž konce jsem měla bradu na stole a oči jak baterky ... Cože? :D ...
    Btw můj názor, Max není a nebude Rachel ...Když se podíváte na fotky co měl u sebe Frank na které Rachel je tak je postavově jinačí než Max. Ale necháme se překvapit ... Konečně hra, která mě naprosto zase uchvátila :).
  • Mna osobne sklamal ten podla mna trocha odveci koniec tretej epizody SPoiler!!! Ako sa z max mohla stat zaporacka? Ako sa mohla dobra cloe vyburat a ostat na voziku a to vsetko len preto lebo otec cloe zije? Wtf?
    • Z ni žádná zaporacka není, jde jen o to ze záchranou otce Chloe nastal jiné sled událostí a to ze fungovali jako celistva rodina šťastni a mohli si dovolit větší luxus tzn nový auto pro Chloe.Nestala se z ni ostrilena punkerka zmrzela životem s jejím náhradním otcem..ale obyčejná normální holka.Osud tomu tak chtěl.pruuusery se stávají.
  • Nechápu, tady není nad čím přemýšlet ještě sice zbývají 2 epizody ale celý Life is strange si zaslouží 10ku, strhující příběh, parádní námět a vůbec prostě příjemná adventura, která chytí za pačesy.
  • niceguyfromrussia.ru
    mohli ste tomu dať aspoň 9/10... tentokrát sa naozaj prekonali... týždeň po dohratí a mne sa stále nechce ten koniec dostať z hlavy... zatiaľ hra čo ma tento rok najviac chytila
    • Jack1947
      Já jsem si ten konec zase připoměl lol... teda nevím ale mne to zas tak nenatankovalo že bych si konec pamatoval... hlavní je že by se to mohlo slibně vyvinout... škoda že to je teenagerské klišé ale nevím proč na oddych je to příjemné a po Got( kde se tedy trochu přemýělet chtě nechtě musí) hra která zas tak neotravuje... nemám rád když mně hra nějakým způsobem prudí.

      8/10 je zaslouženě...
  • Tohle byla reakce na Toma Hankse
  • Jo souhlas, ten konec byl těžce předvídatelnej a šokoval jen svou opravdu silnou předvídatelností a neoriginalitou.
  • Pro mě nejlepší epizodická hra, fakt to strká i první walking dead od telltale do kapsy. jinak si myslím, že v další epizodě se to bude muset nějakým způsobem vrátit do normálu, jinak by opravdu dosavadní volby byly k ničemu. Já hlavně doufám, že konec nebude zklamání a nějak to nepokazej nebo lacině neutnou. A další věc je, že u téhle hry chci sakra šťastnej konec.
  • Bez spoileru: myslím si, že závěr třetí epizody nezabije všechny volby - už jen podle toho sneak peeku po titulcích. Mám pocit, že i ty malé volby ovlivňují příběh, a některé se v průběhu těchto epizod již projevují, viz. Lisa :D Asi to nebude tak, že když jsem neotočil kámen na začátku první epizody, tak vybouchne vesmír, ale těch malých důsledků si rád všímám a potěší.
    No a moje teorie... taky si myslím, že Rachel je vlastně Max, jak tu Vavřa psal :D
    • Rachel zmizne, vrátí se Max, dostane superschopnost, obě mají blízko ke Chloe a prý se na sebe trochu podobají povahou. V tom něco bude. :)
  • Ta hra je prostě skvělá. Rozhodně jeden z nejlepších titulů roku. Jen doufám, že to s Chloe dopadne dobře...
    • je zajimavy cist tyhle diskuze s odstupem casu... dopadne dobre... *9*
    • Suhlas, po tom ako Telltale isli dole vodou toto je najmenej tak dobre ako boli Wolf ci WD serie.
  • Tak sakra... co mám hrát AW teď na pár dní k testování, Witcher 3 rozehranej a teď toto... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit