Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Frostbite2 omluvám se za chyby :D
  • z Frosbite2 si tato hra vzala fyziku a ovládání celkovho auta + kusy šutrů ze skály např v horách se na tebe jen pohrnou takže Frosbite2 využili.. ;)
  • Mno bacha, abys nedostal léčbu šokem ty až si NFS pořídíš.
  • :)
  • anebo nejakym povedenym jizndim modelem ;) ... i kdyz, ona to pak zachani moderska komunita, tak pohoda
  • dej se léčit chlape, hezky elektrošoky, na tohle jsou instituce, tam ti pomůžou *3* ...
  • El-Bravo
    chce to open world jízdu s jízdním modelem ze shiftu :P
  • To video ve mě málem spustilo epilepsi.Blesky, rychlé přesuny kamery na všechno možné hlavně ne na celé auto.A hudba jak z blázince.Když to porovnám s limited ed. trailerem k hot pursuit tak tohle spíš odradí.
  • zprvu jsem si myslel kdyz je to frosbite 2 engine tak tam bude i nicitelne prostredi ale nic z toho tam neni.
  • no myslim, ze kvalitni nfs bude zase schopny udelat akorat criterion (posledni hot pursuit me dost bavilo, ale mohlo byt samozrejme taky lepsi), popr. nejaky dalsi dil shiftu (prvni shift me prinutil k navratu k serii po tech ruznych undergroundech a jinych zhovadilostech plnych neonu a driftu)
  • ja to klidne reknu .. GT je lepsi ;)
  • Jen k tomu NHL - mezi NHL 2009 a 2011 je obrovskej rozdíl :) v NHL 12 další spousta features navíc.. Doporučuji zkusit (konzole)
    Jinak k nfs nemám co dodat už sem na to alergickej pomalu :) a to jsem to kdysi miloval.
  • Hele hlavní je že si to pár miliónu děcek vyřve na vánoce u rodičů úkol splněn hodíme do hrnce zamícháme a přistí rok jim vydáme to samý ale trošku jinak aby to nebylo hnedka vidět.

    Tohle je prostě jejcih politka. Je mi z toho zle.
  • neni to jedno jak rychle se jede kdyz se jen drzi sipka dopredu/plyn na podlaze/packa ve predu ?
  • NFS HP2 (NFS6) ackoliv se to spouste lidem nelibi byla podle meho skvela akrada... bez nitra a tech TOTALNICH VOLOVIN okolo.

    SP jsem skoro nedorhal ale v MP jsem zazil the best zabavu.... spousta online teamu (NFBS, warlockteam.com, NTS, TeamGermany apd..), Asac (online leadearbord s moznosti nahravani casu, cca 6000 egistrovanych) 48 typu trati v prirode hezky zpracovanych, se shortcutama a tak.. auta bez ajkychkoliv powerupu a zavody s 8mi auty na trati online byly dle meho ze stare skoly to nej v arkadovem svete. Z te novejsi doby - TDU - bohuzel ale dvojka uz je zase...... nevim proc tady zase delam takove nostalgicke vylevy, asi slaba chvilka :) Nicmene rok od roku se novym a novym dilum smeju vic a vic... Puvodni NFS delali lide ktery vyznavali styl "we love cars" (design menu, povidacky o autech, kratky filmecky..) dnes to dela parta vylizanych americanu a ty hry podle toho taky tak vypadaji. Zkusit na jedno odpoledne a zahodit.... kdyby tam byl aspon naky progres... ale je to stale ten samy mechanismus, porad to same dokola znovu a znovu jen trosku v jine podobe...... je to fakt hnus co predvadeji a samotneho by me zajimalo co si o aktualnich NFS mysli napr. tvurci treba NFS Porsche Unleashed, urcite to nebude nic hezkeho. Je mi trosku lito v tomhle ohledu mladsi generace, ktere bych pral aby ve sve dobe mohli zazit ten pocit z REAL NFS, namisto tupeho mackani dvou tlacitek, nebo vlastne trech - brzda/plyn a co hlavne NITRO ! :).... nezoufejte, vy co milujete auta sahnete napr. po budouci Forze4, protoze mezi arkadama troufnu si rict ze dnes neni absolutne po cem sahnout. za chyby se omlouvam cist to po sobe nebudu :D.
  • me by zajimalo jak vybiraji auta do hry. v kazdych dilech jsou sama auta a korat nove modely. treba chybi ferrari to bylo akorat v dlc shift. ale uz by ti idioti meli zmenit kompletni vozovy park, pickupy,offroady. treba jako tdu. jinak me hra pripada jak hot pursuit 2
  • a dostanu k VIP taky VIP tri-nitro-ultra-turbo-NOS-lightening speeder?..... WOW Schevy Camaro týýýbrďooooo........

    Věřím ale že na retardovanou část populace na americkém kontinentu to bude platit....

    NFS RAPE year by year........
  • Té 911ky tam bylo teda opravdu hodně :D Viděl jsem z ní teda akorát světlomety a křídla na zadním skle :D.
  • Kráľ PC závodov je určite Burnout Paradise. Nie je síce realistický, ale diabolsky zábavný, návykový a deštrukčný model nemá zatiaľ konkurenciu. Navyše je postavený na starom engine, z čoho vyplývajú aj nízke HW nároky.
    NFS- súhlas. Dojná k***a
  • ty zvuky tam jsou dané jen kvuli videu (jako vždy), ve hře určitě takové nebudou..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit