Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • houmrhoumr

    po dohrani muzu prohlasit ze si recenzent stezuje na nesmysly. hra je super, zadna frustrace ani neohrabanost se nekonala. a ta atmosfera? luxus! rada pro tech par zbloudilcu, co si zde mozna dohledaji recenzi v pripadnem zajmu hru si zahrat a mrknou pak ze zvyku jeste sem do komentu, jdete do toho!

    ps: redakce, po The Witness mate u me druhy cerny puntik za podhodnoceni uzasny hry. 

  • Ahoj,

    recenze se mi zdá zbytečně odrazující. Pokud
    jste jako já nehráli jedničku, tak tohle podle mě pro vás nebude
    zbytečné pokročování. Hraje je krásná, akorát dolouhá a celkem
    napínavá/strašidelná. Hrál jsem tohle souběžně s RE2-remastered a LN2 se
    mi zdálo strašidelnější a méně frustrující :).

  • Gam0

    "Všimli jste si někdy, že ty nejlepší filmové horory se jen zřídkakdy
    dočkají pokračování? A když už ho dostanou, většinou nestojí za nic?"

    Ne, nevšimli. Celkem dost kvalitních hororů se dočkalo pokračování/remaku, protože zábavní průmysl je o ždímání značky. A kolikrát (když si na tom někdo dá záležet), je to solidní zábava. Samozřejmě ale u řady lidí už nefunguje ten wow efekt a očekává od toho něco víc. Tedy už ho neuspokojí to, když dostane to samé. Ten úvod jde napsat opačně a taky to bude pravda :D

  • TheGGG

    82 na MT, bych to tak černě neviděl.

    • houmrhoumr

      taky zatim verim tarsiery mam rad a kolektorka na switch uz je nacte.

      Ikdyz je fakt ze tenkrat nakej ten datadisk k jednicce jestli se dobre pamatuju taky nebyl nic moc

      • houmrhoumr

        *na ceste

    • Thanquol

      Divny. TLOU 2 ma na tebou zmiňovaným MT 93%, ale chápu, na TLOU 2 se snažíš dlouhodobě zviditelnit a upoutat pozornost opakováním slov jinyho profesionálního upoutavace pozornosti. 🤔

      • TheGGG

        nemyslím si že za tuto hru kopala celá zpracovaná obec západních herních novinářů, takže věřím, že u LN2 je to hodnocení objektivní, jako ve většina případů... jinak tlou 2 druhá nejhorší hra roku dle angry joea... to mě hodně pobavilo... prskálci už prskaj

        • Angey joe🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️, jestli ho beres vážně tak jsi dobrej blb

          • TheGGG

            víc vážně než všechny ign, polygony, kotaku, vg247, resetera a podobný škvár co už vůbec nehodnotí kvalitu her.... 

      • Maxianimal

        touché

  • mam dojem ze prvni dil porad v akci na gamesale... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit