Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U ovládání mám dojem že se jedná otlačítka na gamepadu
  • Stejně tak gymnastika/trampolina... nevíme pořádně co mačkat, stále tam máme skill 1/8 ... u skoku pres kozu zase neumime DOPAD... umime skocit, udelat nejaky ten obrat, ale vzdy spadneme na zem...
  • Dobrý den,

    můj 9ti-letý bratr dostal k Vánocům hru pro PC OH LONDON 2012 .... nějak si s tím moc nevíme rady. Zkrátka nevíme, jaká tlačítka mačkat. Například u hodu diskem se zvládneme roztočit, ale už nevíme jak hodit... u skoku do výšky nám tyč vždy shodí nohy... stále se nám tam objevuje nějaké "L" a stupně... to je jaké písmeno L? nebo levá šipka? ... a v tutorialu se nam porad objevuje L a R a vlatsně nevíme co pořádně mačkat .... náš dotaz je asi dost komplikovaný, ale kdyby se našla nějaká dobrá duše, který by nám pomohla, budeme moc moc vděční ... děkujeme
  • No nejlepší Olympiáda to není rozhodně, protože je prakticky to samý, co vychází poslední léta, akorát s grafikou a zvuky z roku 92. Každopádně je dost smutný, že jsme se po 20 letech prakticky nikam nepohnuli. Tenhle typ her se hodí jednoznačně na WII. Jen si nemysli, já na tom taky vyrostl. Dodnes mám chuť napsat Accolade rozzlobený dopis, že mi jejich hra odpálila mezerník *1*
    • Jako jo. Na druhou stranu mi ale rekni kam se posunout? Nektery sporty by mozna snesly inovaci, ale behani a vubec discipliny zalozeny na sile jsou myslim prave o tom buseni do cudliku. O tom to bylo uz na osmibitech. A o tom byly i ty legendarni pisickovy od Accolade. Tam to nevadilo? Proc uz tenkrat nekdo nezadal posun a inovaci? Ve smyslu ted mame silny pisicka, super 3D grafiku, tak prece nebudeme jak retardi zase mlatit do tlacitek. Mozna protoze to bylo v pohode? Tak proc to hraci chteji ted? Technicky zpracovani se vylepsuje, hratelnost zustava. Ja jsem spokojenej, me to staci. :)
    • Může mi někdo prosím vysvětlit, jak (ne)funguje tlačítko vlákno? *7*
  • To mi jako chcete rict, ze mi zabanujete IP za "prumernou k*ndicku" coz je jen citat podnadpisu z clanku (celkem nestastne zvoleneho), ale nechate tu fasistycke sr@ce jako Osviceny sirit svoje vymesky, hranicici skutecne s porusovanim zakonu CR? To by me opravdu zajimalo, ktery debilni (ano, skutecne debilni) admin tohle resil :D
    • Vrook
      Taky moc nechápu. O pár článků níž, tušim že o D3, se hromadně popírá holocaust a ještě tam vesele přibejvaj plusíky. Docela rád bych k tomu slyšel nějaký vyjádření adminů.. když s tim totiž nic nedělaj, přesto že za banality davaj bany (lol), vypadá to, jakoby s těma názorama souhlasili. A ať mi nikdo neřiká, že games.cz nemaj nějaký cenzory, který projížděj všechny diskuze.
      • janchor
        Ne, nemáme cenzory, kteří by tu četli všechno. Záleží čistě na tom, co kdo z nás v diskuzi potká, a je logický, že nám spíš utečou dlouhý diskuze na xkrát omílaný téma. Teď ty kecy u Diabla čtu a ano, je mi na blití.
  • wut
  • Osviceny
    A sttisícelabých nerdských dušicek zase zaplesaly, že budou moci sportovat jako velcí profíci, budou si připadat jako silní maratonci na běžecké dráze, budou se předhánět v rekordech a dělat velké borce.... Přitom už jenom vstát od PC je pro ně nadpřirozený problém ze říše snů a fantazie. Nebýt ale těchto ubožáků, tak by měla hra poloviční prodeje, gratuluju SEGA, děláš z lidí tupé, nepohyblivé kapustňáky bezjakéhokoli sociálního života!!!
    • Inquisitor
      To stejný píše na EG, jenom pod článkem o BF4. Jo osvěta se musí šířit.


      A miliony slabých nerdských dušicek zase zaplesaly, že budou moci kosit tisíce lidí, budou si připadat jako silní přesní vojáčci na bitevním poli a budou do chatu dělat opravdu silné cool chlápky, kteří vám klidně dojdou až domů rozbít hubu, když si je dovolíte killnout!! Přitom už jenom vstát od PC je pro ně nadpřirozený problém ze říše snů a fantazie. Nebýt ale těchto ubožáků, tak by měla hra poloviční prodeje, gratuluju EA, děláš z lidí tupé, nepohyblivé kapustňáky bezjakéhokoli sociálního života!!!
      • Osviceny
        Ano, rád šířím vůj názor, bohužel můj názor je ten pravdivý !
        • smejki
          tvé příspěvky obsahují málo vykřičníků. neplníš plán, soudruhu!
    • tebe jebe ? :D
      • Osviceny
        Ano Walltarovi asi slušně hrabe *6*
        • trololo
        • walltar
          No já nejsem ten co tu tlačil rasistické sra*ky pod článkem o GTA ....
    • walltar
      A osvicený neonacista tady zase tlačí svoje sra*ky místo toho aby šel vyhledávat ten bujný společenský život mezi svoje fašounské kamarády. Di se radši nechat zmlátit od chlupáčů.
    • Veskoslav
      Co to meleš s prominutím za sračky?
    • frag.ment
      Ty máš chlapče opravdu nějake závažnej psychickej problém a měl bys vyhledat odbornou pomoc.
      • Vrook
        Podle mě mu nějakej takovej nerd vošukal mámu nebo přítelkyni. Nebo možná vobojí v jednom, tyhle případi maj obrovský incestní sklony.
  • Velmi průměrná k*ndička :)
  • Divotvurce
    Hrál někdo tohle?
    http://www.youtube.com/watch?v=2hgSBxa-84c *1*
  • N7N7
    "Jinak jde stále o to samé, bezduché, tlačítkobití, jako obvykle, kterému chybí jakákoliv vášeň a motivace." Co je to za větu? Čárková epilepsie? *1*
    • WuWuzela
      Taky mi pobouchalo par set mozkovych bunek,kdyz jsem to lustil :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit