Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to prošel a musím říct, že konec mně sklamal tak, že víc už to ani nešlo. Je to jakoby na vymyšlení konce dali někoho úplně jiného než toho, kdo vymyslel celou hru předtim. Spousta věcí bylo absolutně bez vysvětlení. Kdo je ten chlápek s krabicí na hlavě? Co se stalo tomu chlápkovi co si říkal "The director" a proč chtěl jít taky do nemocnice? Kdo byl Draco? Kdo je Hank a proč si zakrývá tvář? Celkově jsem celou tu zombie apocalypsu hodně moc hltal i když mi bylo líto že se ta atmosféra příliš měnila. Každopádně jsem takhle nas*aný nebyl už dlouho. Tolik času jsem vložil do hry s očekáváním nějakého rozuzlení...a ono mám spíše víc otázek....smutný...
  • Aktuální trend ve hrách od velkých vydavatelů je stejně trapnej jako aktuální trend v pop music a v tisíci jinejch věcí. Raději zkousnu starou grafiku a budu hrát hru od jednoho týpka, a tak ukážu, že si vážím upřímný kreativity, než abych jako nějvětší snob konzumoval všechny tyhle Battle Fieldy a jiné blbiny. Lone Survivor je to nejlepší, co jsem si za poslední měsíce zahrál. Má to skvělou atmosféru, skvělej příběh o balancování na pokraji externí a vnitřní reality, zajímavý prvky v gameplayi a dokonalej soundtrack. A tu grafiku si nakonec stejně zamilujete, pokud nejste slepí.
  • Lone Survivor je aktuálně přidaný jako bonus do balíku Humble Bundle, takže pokud jste už máte koupeno, jenom si aktivujte klíč na Steamu, nebo stáhněte.
  • fallout
    Já sem za takovéto hry fakt vděčný... na nějaký čas tím zaměstnám přítelkyni a já mám klid na svoje hry... *2*
    • presne tak, takove hry jsou jen pro holky nebo pro buzny
      • Takéto dementní komentáře může psát jen debi* !
  • Hmm tahle grafika mi nevadí...je to skoro jako číst knížku. Autor ti popíše základ a mozek dokreslý sám podle vlastní fantazie. Navrch nemyslim, že dělat takhle grafiku, je nějak snadný. Je to panáček z pár pixelů, ale detaily na něm přeci jen jsou. A ta vlající kravata ve větru na konci, moc pěkný. :)
  • loool to co je omg takova grafika to co se hraje na čem na kalkulačce ? *15* *11* takove hry muze hrat jen opravdova socka. Ja jdu hrat battlefield3 na mem 30 " monitoru vy si hrajte takove hovadiny *6*
    • Makres
      Hahaha, tak tomu se říká hráč 21. století. Rozmazlený fracek, který nedokáže pochopit koncept a originalitu hry. Dneska to u většiny hráčů vypadá asi tak: Ty vole, to si zahraju, drsná grafika. A když mu řeknete, že jsem například hrajete Baldur's Gate nebo něco podobného tak si bude o vás kdoví co myslet. Nechápu...
      • Haha další blbeček,kterej si myslí,bůvíjak není kůůůl,když napíše,že se mu líbí hra,která by sotva uspěla před deseti lety...
        • Teď nevím jestli seš jenom troll nebo re*ard...
        • Co tu děláš? Že by údržba CoD serverů? Aha. Ti dnešní fakánci...
      • Upřímně řečeno, tohle není specifikum hráče 21. století, ale všech hráčskejch generací už od počátků videoher. Grafika je prostě důležitá na přilákání hráče a vždycky byla. Třeba už první Prince of Persia z roku 1988 by se rozhodně nestal tak slavným a úspěšným, kdyby neměl do tý doby nevídaně detailní animace.

        Skoro bych řekl, že dřív ta posedlost grafikou byla o dost výraznější, protože technickej pokrok byl rychlejší. Dneska už větší tituly vypadaj jakž takž podobně, tak se lidi začínaj zaměřovat i na jiný věci (což hraje do karet právě indie titulům jako je Lone Survivor, který by před lety zajímaly mnohem míň lidí).
        • smejki
          tak tak, asi jsemm si zažil jiná 90. léta než tady kolega nad tebou.
    • smejki
      \m/
    • to se musi nechat:kvalitni trolling
      • To teda jo, milimetrová vrstva vzduchu.
  • nadherna hra
  • Kdo by chtěl vyzkoušet, tady je demo. Běží v prohlížeči a není třeba nic instalovat. Jenom by mě zajímalo, v jakém rozlišení beží plná verze hry, je to v oknu jako to demo, nebo větší?
    http://www.kongregate.com/games/superflat/lone-survivor-demo
    • plna hra je v totoznem rozliseni jako to demo. Na plne obrazovce ty kosticky vyniknou jeste vice, osobne takovy old school opravdu neni pro me, hra sla po peti minutach do kose, to si radeji zahraji Limbo, nebo Braid. A jestli me to potahne do herni nostalgie, tak to jisti emulatory Sega Mega Drive a Nintendo *2*
      • Dej tomu ještě šanci, pět minut u týhle hry určitě nestačí.
  • Stahni si to na TORENTU a nemusis na nic cekat *12* *3*
    • Kup si to ty držgrešle!
    • BoB.2
      Ty si blb. *16*
      • myslím že zrovna tebe jsem na jisté stránce zahlídl.. *15* v sekci hry
      • He he,o tom, kdo je tady blb, by se dalo dlouho polemizovat
  • rami.cz
    Pockam si na steamackou letni vyprodej a hned kupuju :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit