Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rami.cz
    Pockam si na steamackou letni vyprodej a hned kupuju :)
  • nadherna hra
  • fallout
    Já sem za takovéto hry fakt vděčný... na nějaký čas tím zaměstnám přítelkyni a já mám klid na svoje hry... *2*
    • presne tak, takove hry jsou jen pro holky nebo pro buzny
      • Takéto dementní komentáře může psát jen debi* !
  • Hmm tahle grafika mi nevadí...je to skoro jako číst knížku. Autor ti popíše základ a mozek dokreslý sám podle vlastní fantazie. Navrch nemyslim, že dělat takhle grafiku, je nějak snadný. Je to panáček z pár pixelů, ale detaily na něm přeci jen jsou. A ta vlající kravata ve větru na konci, moc pěkný. :)
  • Aktuální trend ve hrách od velkých vydavatelů je stejně trapnej jako aktuální trend v pop music a v tisíci jinejch věcí. Raději zkousnu starou grafiku a budu hrát hru od jednoho týpka, a tak ukážu, že si vážím upřímný kreativity, než abych jako nějvětší snob konzumoval všechny tyhle Battle Fieldy a jiné blbiny. Lone Survivor je to nejlepší, co jsem si za poslední měsíce zahrál. Má to skvělou atmosféru, skvělej příběh o balancování na pokraji externí a vnitřní reality, zajímavý prvky v gameplayi a dokonalej soundtrack. A tu grafiku si nakonec stejně zamilujete, pokud nejste slepí.
  • Kdo by chtěl vyzkoušet, tady je demo. Běží v prohlížeči a není třeba nic instalovat. Jenom by mě zajímalo, v jakém rozlišení beží plná verze hry, je to v oknu jako to demo, nebo větší?
    http://www.kongregate.com/games/superflat/lone-survivor-demo
    • plna hra je v totoznem rozliseni jako to demo. Na plne obrazovce ty kosticky vyniknou jeste vice, osobne takovy old school opravdu neni pro me, hra sla po peti minutach do kose, to si radeji zahraji Limbo, nebo Braid. A jestli me to potahne do herni nostalgie, tak to jisti emulatory Sega Mega Drive a Nintendo *2*
      • Dej tomu ještě šanci, pět minut u týhle hry určitě nestačí.
  • Lone Survivor je aktuálně přidaný jako bonus do balíku Humble Bundle, takže pokud jste už máte koupeno, jenom si aktivujte klíč na Steamu, nebo stáhněte.
  • stáhněte si do prohlížeče plugin adblock, pokud ho ještě nemáte, a přestanou vás obtěžovat reklamy a hlasitá videa na tiscali, je to hnus...
    • ales.smutny
      Je to prostě hnus, že se weby musí i nějak uživit, lidé to nedělají zadarmo a dokonce nedostávají státní dotace, které by všichni zackvakali z daní...

      Ale to je fakt mimo téma recenze, s tím třeba do obecné diskuse, hm?
      • Zayl
        Tak ono si to sami provozovatelé webů u lidí posrali, když to začali přehánět. UOstratics, v době kdy jsem hrával Ultimu Online, měl na webu asi tak 10 flashových reklam. Moje tehdejší PC z toho měnilo barvu. Na každé třetí stránce potom byl flash i se zvukem, který se občas dal dokonce vypnout...

        Prostě a jednoduše Adblock stáhnout defaultně a manuálně nastavit vyjímky tam, kde je důvod web podporovat.
      • to mi jako chces rict, kdyz pouzivam ten blokator, delam neco spatneho? To snad nemyslis vazne! Z te reklamy v TV mi bylo vzdycky na bliti. Potom jsem presel ciste na internet (televizi ted maximalne zapnu, kdyz chci prehrat nejaky film ve vysoke kvalie) a bohudik jsem se te zpropadene reklamy zbavil, ale casem s nastupujici tendenci zrychlovani internetu a vetsiho poctu uzivatelu se tohle svinstvo zacalo rozlizat i tady! Otevru nejakou stranku a uz na me vykukuje tucet reklam, k tomu napriklad na csfd.cz zasli tak daleko, ze se uz objevuji i reklamy se zvukem, to uz je ciste na odstrel, proc bych si to mel nechat libit, kdyz to jde krasn bloknout? *7*
        • Máš pravdu. PC - Personal Computer, takže si vytvoříš uživatelsky příjemný prostředí a pokud provozovatelé webů nemají na provoz serveru, tak ať se na to vybodnou. Nakonec tě ještě budou buzerovat, že jim denně neklikneš na 10 reklam, aby mohli fungovat další měsíc bez finančního deficitu.
        • Budeš ochotný dávat CSFD měsíční platby na to, aby fungovali? Nebo posílat peníze na účet tiscali, aby platili redakci a mohli posílat svoje lidi na E3? Co takhle kdybys zkusil půl roku dělat bez platu, hmm? Je to stejný, jako když říkáš, že je hnus, že webové stránky nejsou bez reklam. Zadarmo ani kuře nehrabe.
          • Milabr> Hehe, mozna to neni to nejlepsi reseni, ktere jsem navrhl, ale urcite by se nasli i nejake dalsi alternativy. Abych to shrnul, weby se budou zaplavovat kazdym rokem dalsi a dalsi reklamou, ti chytri to budou blokovat a az na ty neznalky vsichni budou vice mene spokojeni. Jinak diky za odpoved.
            • V pohodě, já díky za rozumnou diskuzi :)
          • Ja penize nemam, ale nechapu skutecne majetne, kterym se urcite stranky libi, ze je nezbavi reklamy. Tim myslim skutecne bohate lidi, kteri vlastni miliony, nebo miliardy. Mohl bys mi prosim odpovedet na moji otazku, jakym zpusobem zjistuji o blokaci reklamy?
            • Většina webů, se kterými sem kdy spolupracoval, vytahovala do statistik veškeré informace o prohlížeči. A divil by ses, ale některé systémy umějí zjistit i to, jaké doplňkové funkce ten prohlížeč má nastavené :) Takže asi tak. Každopádně já nenapadám to, že máš zapnutý addblock, já napadám tvou myšlenku, že by weby neměli používat reklamy k výdělku. A nevím, ale i když nevydělávám ani málo, ani moc, nikdy mě nenapadlo posílat peníze webu s hláškou: stáhněte reklamu. To mi přijde jako blbost, bez urážky :)
          • risa2000
            Problém je v tom, že se jaksi automaticky předpokládá, že lidi ty reklamy chtějí vidět, nebo že se jimi budou řídit. Ještě se mi nestalo, že by mě někdy nějaká reklama upozornila na něco, co jsem chtěl, ale do té doby nevěděl (což ani principiálně nejde :)).

            Druhý problém je, že na tom weby tak nějak potichu postavily svůj obchodní model, aniž by se někoho ptaly. A když to přerostlo únosnou míru, lidé to začali ignorovat.

            Web může argumentovat tím, že se jinak neuživí, uživatel může argumentovat tím, že pokud se neuživí, tak nejspíš by měl zkrachovat, jak se to děje v podnikání v jiných oborech, nebo zavést placený přístup (který by to kompenzoval).

            Protože web zkrachovat nechce, a uživatel nechce platit, udělají kompromis s reklamou, na které ve výsledku (fakticky) nevydělá nikdo - uživatel to zablokuje, a web si dál sugeruje virtuální ekonomiku nefunkčního obchodního modelu.
          • Louise Françoise, a jak se pozna, ze pouzivam blokator, na jejich servru se zobrazi, ze jsem videl stranku bez reklamy a tim dostanou mene penez, nebo jak to cele funguje?
          • Hmm, nechci tady vypadat jako sobec, ale tyhle reklamy proste neprekousnu, jeste ty normalni budiz, ale kdyz se zacali objevovat reklamy zvukove, tak jsem se opravdu nastval a stahnul zmineny plugin adblock. Vubec nerozumim tomu, ze je z vlastni kapsy nedotuji nejake majetne soukrome firmy, kdyz tyhle stranky maji takovou popularitu.
            • Proč by to ti investoři dělali, když z toho nebudou nic mít? Víš proč na hokeji jsou na ledě a všude kolem reklamy? Taky tě štvou? Mě ano, ale jsem na druhou stranu rád, že náš tým má všude reklamy, protože potom má peníze na svůj provoz. Stejně jako sem rád, že CSFD má peníze na provoz, nebo games.tiscali... Peníze máš, tak proč je neposíláš na tyhle stránky, aby stáhli jednu, dvě reklamy?
            • Velké soukromé fimy jim platí za umístění reklamy. A tak logicky chtějí, aby lidi tu reklamu viděli.
      • Zas tak bych se o to nebál. Podle mých zkušeností AdBlock nepatří do výbavy standardního uživatele internetu.
        • jindra.veliky
          nicmene v dalsi verzi Chrome nebo IE (nejsem si jist) uz ma byt. *4*
          • Hej?

            To jsem nevěděl. Třeba bude předem vyplej, a většina lidí ani nepřijde na to, že si ho může zapnout. A pokud to tam bude nastaveno od MS a Googlu, tak určitě nebude dosahovat kvalit ABP s Fanboyovým listem + dalších blokačních doplňků.
      • Ale jo Alesi - usadils ho a pravdu mas. Myslis si ale,ze je lepsi jit do obecny dikuse a tam resit prasky,ktery ti postavi brko??
  • loool to co je omg takova grafika to co se hraje na čem na kalkulačce ? *15* *11* takove hry muze hrat jen opravdova socka. Ja jdu hrat battlefield3 na mem 30 " monitoru vy si hrajte takove hovadiny *6*
    • Makres
      Hahaha, tak tomu se říká hráč 21. století. Rozmazlený fracek, který nedokáže pochopit koncept a originalitu hry. Dneska to u většiny hráčů vypadá asi tak: Ty vole, to si zahraju, drsná grafika. A když mu řeknete, že jsem například hrajete Baldur's Gate nebo něco podobného tak si bude o vás kdoví co myslet. Nechápu...
      • Haha další blbeček,kterej si myslí,bůvíjak není kůůůl,když napíše,že se mu líbí hra,která by sotva uspěla před deseti lety...
        • Teď nevím jestli seš jenom troll nebo re*ard...
        • Co tu děláš? Že by údržba CoD serverů? Aha. Ti dnešní fakánci...
      • Upřímně řečeno, tohle není specifikum hráče 21. století, ale všech hráčskejch generací už od počátků videoher. Grafika je prostě důležitá na přilákání hráče a vždycky byla. Třeba už první Prince of Persia z roku 1988 by se rozhodně nestal tak slavným a úspěšným, kdyby neměl do tý doby nevídaně detailní animace.

        Skoro bych řekl, že dřív ta posedlost grafikou byla o dost výraznější, protože technickej pokrok byl rychlejší. Dneska už větší tituly vypadaj jakž takž podobně, tak se lidi začínaj zaměřovat i na jiný věci (což hraje do karet právě indie titulům jako je Lone Survivor, který by před lety zajímaly mnohem míň lidí).
        • smejki
          tak tak, asi jsemm si zažil jiná 90. léta než tady kolega nad tebou.
    • smejki
      \m/
    • to se musi nechat:kvalitni trolling
      • To teda jo, milimetrová vrstva vzduchu.
  • hitokage
    Parádní recenze, díky. Nejvíce se vyplatí koupit hru z její domovské stránky - DRM free verze + klíč na STEAM za 10$.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit