Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky kluci. Série mě bavila, už jenom proto, že se hrálo jinak než normálně. Jak už bylo řečeno, dokonalých průchodů je plný YouTube.
  • Já bych to Vaškovi neměl za zlé, je prostě mladý a začal hrát až v době, kdy byla většina her zjednodušena pro casual hráče. Napadlo mě ale jak z toho udělat přednost. Navrhuji novou sérii long play s názvem "Vašek hraje stealth", kde by v každém díle byla jiná hra určena k tichému průchodu. Adam by se vždy na začátku zeptal "Tak jakým stylem budeš dnes hrát?" a Vašek by řekl něco ve smyslu "dnes se budu ve skutečnosti snažit projít hru bez jediného výstřelu a spuštěného alarmu". Což by byl jen takový running joke, protože do deseti minut by vytáhl nejhlučnější zbraň ve hře, Adam by řekl "Marakéš, hehe" a od té chvíle by se hrálo Rambo stylem. Bylo by to zajímavé už z toho hlediska, že většina lidí to hraje stealth a pod Vaškovýma rukama se z toho stává nová hra.
  • Konečne koniec! Ale tak jeden dva diely som pozrel celé :) Už sa tešíme na pokračovanie Crusader Kings!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit