Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jde jen o to, kolik hra stojí a KD stojí stejně jako Assasins.
  • Zvláštní je, že jsem procházel rozsudky a nikde nic o vytunelování OKD nebylo, čím to? Třeba že by žádný neexistoval? Třeba že by OKD nikdo nevytuneloval, ale firma se položila, když padly ceny uhlí? By bylo dobré si věci zjišťovat, ne jenom opakovat to, co říká populista v televizi...
  • Jack1947
    Longplay bude a to pokud jim to půjde... tak bude minimálně na 50-100hodin lol. ( kratší hru si vybrat nemohli ona i 20hodinová hra by dala zabrat *12* )
  • i ty brepto
  • taky mi to vadí: měli by být méně vyžraní, méně urostlí...v populaci muselo být více nemocí, zranění atd., starší lidé určitě víc sedření (otec hlavní postavy je na svůj věk kolem 50 neskutečný junák - takhle nevypadá někdo, kdo celá život fyzicky pracuje)
    ( + když se podíváte na fotky z 19.století, tak je na těch výrazech prostě na první pohled vidět, že ty lidi jsou mentálně pomalejší než moderní lidé - i když tohle může být můj osobní dojem)
  • hah ja že komentáre k hre kingdom... *1* 90%trešu okolo...tak za mna pekná hra ,páčil sa mi longplay pozrem aj dalej bo hru hrať nebudem niet času na to *5*
  • Na druhou třídu ZŠ máš docela slušnou znalost o HW.
  • Bych bral kdyby vydali verzi zbavenou příběhu a herních mechanik za 10€ jako Walking simulátor: The kingdom. S podporou VR bych dal i 20€.
  • Hype je i v médiích, Bakala rozeslal své věrné, aby chránili čest WH a říkali, že tam je jen pár bugů a hra je skvělá a těch pár haterů.. to jsou blbci :)
  • Máš si dávat pozor, to je taky účelem, abys nědělal blbosti.Blbý je pokud tam je nějaký bug.
  • Jack1947
    Ten se nám normálně smýšlejicím jedincům naštěstí vyhl tak 500kilometrů dlohým obloukem.
  • KronosDeret
    Hype ti milerád vysvětlím, egomaniaci typu Vávra kolem sebe umí vytvořit skupinu nadšeny fanoušků, který mu sežerou úplně všechno. Po sedmi letech čekání a cálování předem by oslavovali i simulátor chození po českém lese.
  • Bože jen to ne, jaká ku*va atmosféra? Však dělat questy, běhat po lese, něco tu a tam zabít. To už i ten Gothic 1 měl větší atmosféru než toto. A když chceš pure atmosférickou hru doporučuji ti Alien Isolation ať víš o čem mluvíš :) (Ale vezmi si pleny, budeš to potřebovat)
  • Počkej, když miliardář Bakala vlastní většinu toho studia, tak jsem netušil, že se z toho stává automaticky indie titul. To, že Bakala se neštítil vytunelovat OKD a další věci je věc druhá a vlastně i důvod proč do toho nenasypal svoje vlastní prachy. Protože ještě nev*jebal s naivní hráčskou komunitou celosvětově :D
  • Srovnava dve hry prodavane za stejnou cenu. KC:D se opravdu neprodava za indie cenu.
  • To maximálně když chceš rendrovat zdroj v HD, dnešní streamovací sw už opravdu nežerou tolik výkonu jako dříve.
  • hlavne assassinu uz vydali snad pomalu deset

    warhorse vzali engine na koridorovy strilecky a museli modifikovat jeho technologii, aby do nej dostali rpg (vic ty nacitani rozhovoru a vraceni do openworld)

    az budou delat 5. dil, taky to budou sekat jako bata cvicky (ubisoft asasiny)
  • Žeprý je to i štěstí, ta technika je prostě nevyspitatelná, někdy to jede někdy ne. Mám gtx970 na kterou se snesla kritika kvůli rozdělení paměti ram 3500+500, ale asi jsem měl štěstí, gta5 nebo GR Wildlands jede bez problému s téměř zaplněou pamětí.
  • Samozrejme, ale doufam ze si uvedomujes, ze srovnavas indie titul s titulem od megavydavatele, kde je radovy rozdil jak v rozpoctu tak v poctu lidi, co na tom delalo. Porovnej to s jinymi indie tituly, byt od vehlasnych vyvojaru, jako treba wasteland 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit