Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu zábavný Longplay pánové. Došlo to až do takového bodu, že jsem si zakoupil XCOM II i s tímto přídavkem a opravdu nemůžu litovat, nehorázně mne to baví. Děkuji!
  • raisen
    Ne, nefunguje. Ale některé věci, jako nepřátele, classy, tam můžeš mít.
  • Měl tě Pavel ošetřit. Víc lékáren pro všechny, na Haag kašli, jdi od OSN, málo lékáren u vojáků
  • Khanemis
    Salem: Bohužel nedopadl. Protože i po tom, co zabili Pavla, tak moje postava žila, jen krvácela. Ale po skončení mise evidentně alieni vyzvedávají jen stabilizované vojáky a na ty umírající kašlou. Tohle neodpustitelné chování hodlám dovézt až do Haagu, to je naučí.
  • Khanemis nevím jak to funguje, ale kdyby tě tam Pavel nechal nedopadl bys stejně jako Patrik? že by si žil a mohly by tě někdy v budoucnu zachránit?
  • tak to abych si ho taky udělal 1:1 s Pavlem ve gwentu, zápas v rocket league a SPZ v Need for speed
  • je fakt že je to protiváha k Lukášovi
  • jako že štěnátko si s tebou půjde hrát a vlk uteče dřív než tě uvidí?
  • Khanemis
    To je to, že Pavel je nepoučitelný dobrák. Kvůli tobě se nechá zranit, a stejně mu to nedá a udělá to znova. Načež položí vlastní život. Achjo, je to hrdina, co si budeme vykládat.
  • Mam otazku, funguje na xcom 2 war of the chosen aj mod long war 2 ? Uz je to kompatibilne?
  • Já ti nevím... Mě to docela vyhovuje *1* . Pavel kvůli mě proběhl přes Overwatch a já pak výměnou za to vyzvedl Aleše *4*.
    PS: Však neboj vím, že životnost čtenáře je 1,5 mise.
  • Já ti nevím... Mě to docela vyhovuje *1* . Pavel kvůli mě proběhl přes Overwatch a já pak výměnou za to vyzvedl Aleše *4* .
  • MickeyMutant
    Taktická porada k optimální pozici snajperky:

    Lukáš - "Já bych jako počkal a dal bych jí teďka možná nějakej overwatch, víš."
    Václav - "Myslíš? Jsou hrozně daleko."
    Lukáš - "To je pravda. Jsou daleko jak píča."

    Tohle mám z čistě náhodného prokliku (53:12) videa. Rozhodně zvýšilo zájem, ale přesto 2 hodiny 40 minut nedám*4*
  • Khanemis
    Přesně, taky jsem si říkal, že se měli na toho pitomce vykašlat. Holt ta jejich hrozná loajalita vůči čtenářům...
  • TheGGG
    škoda že pánové neměli gule a nepřihodili do mixu i DLC alien hunters... chosens jsou vedle rulers jak štěňata vedle vlka... archon king především je strašný *****
  • měli toho khanemise nechat umřít, takle jim zhasnul i Pavel. uzavřený prostory jim nesvědčí *4*
  • Mno je videt, ze je to opravdu dlouho, co jsem je hral, ale w/e, jsou to velmi takticke a premysleci hry, takze jsem si to spojil takto.
  • zrovna když si specialista odběhl na kafe *1* *1* *1*
  • owny
    Já dlouho sušil XCOM 2 v knihovně na Steamu, tenhle longplay mě přesvědčil přikoupit WOTC a začít to teda konečně hrát. *1*
  • Tenhle LongPlay, akce na Steamu... nebylo co řešit a zatím se královsky bavím *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit