Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsichni vime ze EA to dela proste spatne (pro hrace). Jestli tomu chcete nejak zabranit, nic od nich nekupujte. Ja osobne je bojkotuju nekolik let a jen tak neprestanu :)
  • Vem čert jestli to (ne)ní gambling. Faktem je, že EA jsou strašný pijavice a stímhle přístupem nikdy nepřestanou.

    Fakt by mě zajímalo, jak by vypadal třeba takovej God of War, kdyby ho vydávala EA :D
    • Asi nějak takhle *1*
      https://www.youtube.com/watch?v=AGmXPk5MhuU
  • EA je klasický příklad gamblingu a navíc většinu času věnují, jak z hráčů ty peníze dostat. Trpí tím kvalita jejich her a navíc tím hráče jenom naštvou. Dlouho jsem hrál FIFU ultimate team, ale to co s hrou udělalo za poslední 2 roky je neskutečný. Snaží se z hráčů udělat závisláky. Hra je protkáná plná scriptů chyby jsou v ní úmyslně (jak jinak vysvětlit, že jich je spousta ve hře už řadu let a nic s tím nedělají). Pokud hráč pravidelně neplatí, tak si nezahraje férově. Střídající se série proher a výher nerespektující kvality hráčů jsou už legendární. Doufám, že se přidá víc států a tyto praktiky jim zakáží. Pokud to nedodrží pak obří pokuta nebo vězení.
  • To se fakt nedá :D. Když se objeví zpráva, že Belgie zakáže lootboxi, tak lidi začnou nadávat, že je to stejný hazard, jako kartičky hokejových hráčů a nic špatného na tom není. Ale najednou, jakmile se EA začne bránit, tak je taky vše špatně... No jo, čecháčství.
    • To jako že lidi nadávají, když Belgie zakáže lootboxi a pak úplně ti samí lidi nadávají na ea, když si je brání, nebo je obhajuje? Já myslím že ne :). Česko není jeden schizofrenni muž. Asi vás nenapadlo, že v těchto případech se vyjadřují různí lidé...
    • Jenže kartičky se oslíku vyměňujou především proto, že mají nějakou hodnotu. Digitální obsah v hrách hodnotu nemá, protože ji ve většině případů nemůžeš prodat, tudíš se nijak neobohacuješ a s časem bude jistě cena digilální "kartičky" jen klesat.
  • EA games ... gambl everything
  • KrPa
    jak že to bylo: ... na rohu ulice vrah o morálce káže...
  • On to určitě myslel dobře a snaží se jen ukazovat společnost v tom nejlepším světle před herní komunitou... O což se tato sebranka, že jo, snaží po každém průseru. Je dobré vědět, co to dobré světlo v jejich podání znamená. Většina si myslí, že jde o gambling, který může vytvářet závislost, myslí si to i některé státy, jen tento pán v tom má jasno a všichni ostatní se pletou a je mu to jedno. Mě, jako jednomu z hráčské komunity, to ale jedno není a hry od této společnosti už nekupuji. Proč bych je měl živit, že?
  • Jack1947
    EA je gambling! *16*
  • Smutné je, že se skutečně najdou lidé, kteří vesele uvěří tomuhle PR prohlášení a následně v diskuzích budou obhajovat EA *11*
  • Co čekat od korporáta ze silikonovýho údolí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit