Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžete mi někdo říct jak tam vypadá end game? Třeba v porovnání s WoW? Nechci pls nějaký "WoW je na hovno tohle je úplně rulezz..." Chtěl bych solidní porovnání v pár bodech. Nechce se mi hledat nějaký recenze:)
  • Ja som stihol este kupit lifetime membership, takze free to play ma nijak nepostihuje :) ale v zasade by som v tomto pripade urcite nekritizoval ten model, pretoze by sa mohlo vela vydavatelov ucit akoma vyzerat plateny DLC.... taky neuveritelne rozsiahly svet vazne neporovnatelny s akymkolvek off line RPG s tolkymi moznostami... perfektny pomer cena/vykon. Pamatam si ako som sa tesil na Dragon Age a ako ma to bavilo...a potom ked zacali vydavat tie DLC som bol uplne sklamany. Predrazene a zbytocne... par hodin zabavy. Datadisk naviac nebral vobec do uvahy koniec originalnej hry, DLC pre original vobec nefungovali v datadisku... proste katastrofa a vyhodene peniaze. Naopak tu je ten svet konzistentny, kazde dalsie rozsirenie tu hru naozaj rozsiruje a je prepracovane... Jediny problem je, ze sa mi kopia na steame a gog nedohrane singleplayerovky, lebo na ne nie je cas popri praci, frajerke, lotrovi a tak :D
  • Nerikal jsem ze to tak udelaji vsichni *3*
  • pred nedavnom mi skoncil trial a teraz mi to stopli a musim pockat ked rozbehnu F2P aj v europe. za tie dva tyzdne trialu som stihol lvl 42 , ked budem 50lvl urcite si to nekupim ani nezaplatim ziadne poplatky. Bud tam budem saskovat ako 50tka a dorabat reputacie a starsie nespravene questy, alebo zacnem na dalsej postave do 50tky makat. a to mi staci.
  • Nějaké zprávy o tom, kdy se rozjede i evropský LOTRO jako free-to-play? Zatím to jde jen v USA
  • tohle je urcite super cesta jak donutit hrace spis platit. Kdyz jsou zavedeny povinny poplatky od zacatku, vetsina hracu ani nezacne hrat, protoze si rikaj ze nechtej vyhodit urcitou castku za to ze je to stejne pak nebude bavit, takhle zadarmo stahnou, vyzkousej, chytne je to dostanou se na 50lvl a najednou to po nich bude chtit platit mesicne, a ten zakaznik kterej uz stravil ve hre x hodin nez se dostal na 50lvl si rekne ze je skoda od toho ted odejit a samozrejme zacne platit
  • No jo, uz se tesim az se dockam stejne veci na Evropskych serverech pro Lineage II.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit