Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem zůstal u Datastora, ale už se mi začíná tvořit seznam jaký další mody zkusím. V základu průměrná hra..s módama topten pro mě.
  • Slevy začnou 21.12. cca v 19:00 našeho času. Jinak zkus strejdu gůgla *2*
  • Ok tak se zeptám jinak. Stalker vypadá zajímavě. Rád bych si zahrál jejich novější tituly, al rád bych si počkal na sley na Steamu. Kdy budou ty jejich fonomenální vánoční slevy? :)
  • ALIENVIK
    Co to sem taháš ?
  • ALIENVIK
    Stalker sám osobě pro mě, vytváří krásnou mytologii té postkomunistické východní evropy, Tučné rudé písmo na zdech psané azbukou, holé paneláky a zataženo (občas emise) a tak dále, ale v hratelnosti tomu vždy něco chybělo. Nedávno jsem si stáhl MISERY mod pro call of pripyat. A byl jsem nadčenej, vše co mi vadilo na stalkerovi bylo v tu ránu pryč, proto si myslím, že to co bude niní stalkera v tomto krizovém období držet nad vodou bude velmi silná komunita. A jesti dojde na náký výtvor toho německýho studia tak se bojím že to zesloněj. *1*
  • Nevíte kdy budou Steamové slevy? Přeci jen nechci si před Vánoci chodil kupovat krabičky, když můžu mít digitální distribuci se slevou. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit