Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už by mohli niečo spraviť s tými videami. Youtube mi v pohode ide na 1080p a tu musím 5 minút čakať kým sa mi to vôbec načíta...
    • Veskoslav
      Tak to máš divné. Mně to jede v pořádku.
  • dez0wave tým sledujem už nejaké tie 4 roky, je to neskutočné čo všetko dokázali vytvoriť a že to vôbec dotiahli až do konca.. majú u mňa obrovský rešpekt chlapci z madarska..
    dovolím si tvrdiť že toto bude najväčší a pre fanúšikov stalkera aj najlepší mod aký kedy svetlo sveta uvidelo.. ak sa mýlim tak ma opravte ale v živote som nevidel prepracovanejší mod ako je toto. o tomto sa nedá vravieť vlastne ako o mode ale ako o celkom novej hre zo stalker prostredia
  • Tak to je špica, na tuhle hru jsem čekal roky a taky jsem ji roky, s použitím několika módů, hrál. Další důvod se k této skvělé hře opěr vrátit a to nejen z nostalgie.
  • Inquisitor
    Vypadá to parádně, určitě vyzkoušim. Mody jsou výborná věc, protože i po letech dokáží udělat ze hry, hru novou. A tohle je ta největší výhoda PC her. Já tyhle lidi musím obdivovat, tolik práce a trpělivosti a i po letech dotáhnout všechno do konce. Většina lidí by už s tím dávno sekla. A to ještě bez nároku na finanční odměnu.
  • to muselo dat hodne prace, a pritom takova blbost...
    • Tobě tvůj příspěvek musel dát taky zabrat a přitom taková blbost... *16*
      • Neviděli jsme Pelíšky? *3*
        • Veskoslav
          Viděli a co s tím co má společného to, že je dexter debil?
          • Taky jsem nepochopil (navíc ani ta věta v pelíškách není původní) a nechal to bez reakce ale nedá mi to BcJazz: ironie? Asi nechápu její význam potom.. *16*
          • Jestli to myslel jako ironii, tak super, povedla se, dávám plusko... jestli to myslel vážně, dávám mínusku... jelikož vím prd, tak plus, minus je nula, takže dnes bez bodu *15*.
            • Neplést si ironii a assholeism

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit