Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to co je za slovo ze anoncovana, ani macka ani pes
  • Musim se přiznat že já sem na mody trochu ujetej a už se mi hodněkrát stalo že to ta hra prostě nerozchodila (např. Minecraft, Oblivion, GTA: SA, Supreme Commander: FA apod.) tak doufám že tohle bude stabilní, využije i vozidla, což by bylo logický když už i na to jsou mody a přidá i hodně nových artefaktů a taky nový zbraně, obleky a taky nějaký dobrý věci z modifikací co už pro chernobyl jsou. takže se určitě těšim a přeju vývojářům aby se všechno povedlo ještě líp než čekali *1*
  • to muselo dat hodne prace, a pritom takova blbost...
    • Tobě tvůj příspěvek musel dát taky zabrat a přitom taková blbost... *16*
      • Neviděli jsme Pelíšky? *3*
        • Veskoslav
          Viděli a co s tím co má společného to, že je dexter debil?
          • Taky jsem nepochopil (navíc ani ta věta v pelíškách není původní) a nechal to bez reakce ale nedá mi to BcJazz: ironie? Asi nechápu její význam potom.. *16*
          • Jestli to myslel jako ironii, tak super, povedla se, dávám plusko... jestli to myslel vážně, dávám mínusku... jelikož vím prd, tak plus, minus je nula, takže dnes bez bodu *15*.
            • Neplést si ironii a assholeism
  • No samo, že se těším. Koncem února by mělo být známé datum vydání, takže bych se mohl konečně dokopat a dohrát CoP s Complete modem, čehož se ale trošku bojím, protože poslední dobou hraju spíš Hard Reset nebo SS a přehod do hry, kde se musím pro změnu krýt je kolikrát bolestivý. *4*
    • Ja som teraz nedavno dohral SGM 2.0, medzicasom je uz 2.1, pridava to Dark valley napriklad. Ale zmien je tam neskutocne vela a odporucam, aj ked je k dispozicii len jednoducha Googletranslate anglictina :)
  • a neznamena nahodou ze kdyz odstavili stranku ze stim nakonec sekli jako to bylo s restoration modem pro kotor 2 kdy uz vysesel finalni trailer a nakonec vela picinka z toho
    • Jasne, vydaju trailer a nasledne to ukoncia :D
    • Veskoslav
      Ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit