Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A je tam ještě jeden super odkaz na Indyho: v německu pod hradem je důl se stejným rozložením jako římské katakomby v Indym trojce :)
  • A že tam naštěstí nezazní hudba z Indiana Jones?Ale jo,náznak a to velký,když páskem sundává padák :) Indy jak vyšitej.
  • Hra je v pohodě a v poslední době jsem si konečně zahrál pohodovou adventurku.Ovšem teda co všechno unese *3* sáňky,troubu z gramofonu,stůl,list vrtule,železnou kostru z ocasu letadla,no trošku už přehání hahahaha.
  • A co recenze na Gray Matter, bude?
    • sleepless
      Bude, je v priprave.
  • na obrazku s hradem je dalsi obslehnuti z Indyho (Posledni krizova vyprava) presne ta veta co je tam napsana rekne IJ :D a o samotnym hradu nemluvim :D
  • JJ je to tim mirne inspirovane. Kdo ma rad stare adventury jako Fate of atlantis, tak z tohohle bude nadsenej. Z poslednich let asi nejlepsi dobrodruzna adventura, i kdyz s predmety se pak delaji docela zverstva (koza ze sani, cedulka z kecupu) ale je to spis vtipne. Nejlepsi cast je konec v Sangri-La. Tam mi jen chybelo boxovani s nackama :)
  • rekl bych ze to souvisi i s vybornou knihou Ztraceny obzor od J. Hiltona: http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0angri-La
  • o weekendu jsem to dohrál. Je to parádní oddechová adventurka :) Inspirace v článku zmiňovanou fate of atlantis je hoooooodn znát na každém rohu. Ale je to paráda :) semtam i vtípky a tak :) Vřele doporučuju.
    • Zkoušel jsem demo a přišlo mi to hrozně ukecané. Zlepší se to potom?
      • teď hraju Broken sword 1 a to je ukecané taaaak strašně moc, že tohle nemůže být horší. Je pravda, že dialogy jsou hodně vtipné a i když kolikrát dialog absolvovat nemusíš, tak se zasměješ. Nicméně, mě baví hádanky a skládačky a šifry. Na to kecání moc nejsem, protože mě to nebaví číst. Píšu o BS, LH jsem nehrál.
        • Pokud tě baví spíš hádanky, puzzle atd., tak adventury typu Broken Sword, Posel Smrti, Syberia, The Longest Journey asi nebudou přímo tvůj šálek čaje. Doporučuju sérii Atlantis, ale to, předpokládám, znáš.
  • Bude to s CZ titulky?
    • Titulky budou od Zhiliana. Jak psal na http://cestiny.idnes.cz/diskuse/article.zhilian.idn
    • Oficiálně ne, ale někdo už na to titulky dělá, mám takový dojem.
      • Dík. Adventury miluju, dohrál jsem jich desítky za posledních 20 let, už toho teď moc nevychází.
        • No, mov nevychází, poslední rok, dva je to lepší, než to bývalo. I když opravdu realtivně živoříme. Ono napsat kvalitní scénář adventury je mnohem těžší než udělat další FPS.
  • Zkoušel jsem a asi nejsem adventurní typ. Nějak jsem nechápal co po mě hra chce. Skládání umělé ovce a automobilová honička.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit