Přejít na výpis diskuzí
Lov statečné rysice na prvních záběrech z hraní Shelter 2
24.10.2014 | Adam Homola
8 příspěvků
-
ano, povídá se mezí zvířaty, že lidské pokolení skýtá neutuchajících možností hafo
-
Vždyť má pravdu. První díl byl sotva průměrný. Strašně lineární, minimum zajímavých nápadů, zabugované a omezené herní mechaniky.
-
Zdá se mi to, nebo je poslední screenshot opravdu ten slavný Monet "Cinq lièvres sur la rive du marais"?
-
jasně strašnej vopruz co, že se to muselo hrát.. blbe pust si film když jsi línej
-
No, já nevím, mě to přišlo super, buď si dá máma práci a nakrmí něti spravedlivě, nebo přežije jen ten nejsilnější. Obojí je správně. :)
Jediné, co mě otrávilo byla hrací doba něco přes hodinu. Doufám, že tady se to zlepší. -
Když se dívám na to video, musím přemýšlet, které rysátko asi chcípne jako první. To hnědé, ten zrzeček, nebo ten drobek s roztomilým flíčkem na oušku?
-
multiplayer za myslivce by to oživil
-
v první shelter jsem vkládal takový naděje, vypadalo to božsky... ale pak mě to totálně otrávilo - nemožnost ukládat, jídlo bylo nutný po jednotlivejch kusech distribuovat mezi dětičky, jinak všechno sežralo to jedno nejblíž (příšerná otrava), nepovedlo se to prostě