Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na videu se mi to zda krasny


     deti by radsi mely hrat ty svoje pritroubly anthemy, divisiony a mlcet

  • triptich

    všetko skvelé, ale toto už vážne nie. pixelart môže byť, ale z obrázkov mi príde neprehľadný a chaotický. také dead cells nechávalo na prvú dobrú omnoho lepší dojem. no a v kombinácii s rouge-like, na ktorý je stále menej času... možno niekedy

  • Jako hra to asi bude dobrá, o tom žádná. Ale furt si myslím, že dělat hrám SCHVÁLNĚ mega-pixelovou grafiku je prostě hloupost. Co by jim to udělalo to rozlišení trošku zlepšit? Miluju třeba Jagged Aliance 1 - 2, hry starý jak metla a ukázka toho, že i před x lety šla udělat hezká 2D grafika.

  • TheGGG

    když vidím ty kozy na úvodním obrázku, vzpoměl jsem si na problém, který mám delší dobu s vaším webem... proč mě pořád naskakují reklamy na erotic city? To si v redakci nemůžete trochu pohlídat jaký reklamy se vám objevujou na webu? Fakt nemravnosti....

    • Jack1947

      ADBLOCK+ Adguard

      • TheGGG

        mě by hlavně zajímalo na základě jakýho drblýho algoritmu mě začaly naskakovat reklamy na sex toys....

        • Johnny

          když moc lezeš na sexshopy a p0rnostránky tak se nesmíš divit. Já když jednou koukal na helmu na motorku tak na mě pak taky vyskakovali naprosto všude helmy a vybavení pro motorkáře. Ublock to naštěstí vyřešil...

          • Jack1947

            Dík za tip Johnny o tom jsem vůbec nevědel že něco takového je.

        • Jack1947

          Tak to máš ttak že se tě snaží zblbnout a tobě Proč ti to tak vadí ? Nebo radši bys jebáky a jiíné odulé svraštilé a seschlé útroby ?

  • Jack1947

    Ježiš zase jsem se nechal přitáhnout huh nikdy více 😀


    Na mou obranu, ono jak si přečtu o hororu kterého je trestuhodně málo není se čemu divit.

  • dworkin

    Nejsilnější zážitek bych měl asi z toho, že po hodině hraní poznám svoji postavu od kandelábru.

  • Na víc pixelů nebylo?

  • BoB.2

    Za tohle vás mam rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit