Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Navíc už dlouho nevyšla pořádná a velká Star Wars hra."

    A co SWTOR, nejlepší MMORPG všech dob?
  • Snad o tom zastavení nelžou, chtěl bych si to někdy zahrát, vypadá to pěkně...
    Nenávidím Disney za to že koupilo Star Wars i LucasArts a stim i hry.. :D
    Co oni stim udělají, to bude noční můra..
    To vážný RPG, takovej KOTOR 3 bych si ROZHODNĚ nechal líbit.
  • Nevím zda to s tím souvisí - ale poslední díly seriálu Star Wars Clone Wars se odehrávají na Coruscantu v levelech 1312 až 1315 (tedy i na 1313) a je to tam prezentováno jako město ve městě. Takže minimálně s tématem 1313 pracuje Lucasart napříč svými tituly.
    • ...kdy už si lidi konečně přestanou mezi sebou plést LucasFilm a LucasArts?
  • Veskoslav
    Proboha. Vývoj je ÚDAJNĚ zastavený, novináři spekulují, ale jde vidět, že mnozí už ví, jak to je....Jo novinařina.....
    • Overwatch
      Dyť v textu je několikrát "údajně" a "prý" a jasně řečeno, že jde o anonymní zdroje Kotaku, ne oficiální prohlášení.
      • Veskoslav
        Já to vím. To nebyla narážka na Vaši novinařinu. Spíše na to, jak jsou lidé ovlivnění a nečtou ani text a už mají jasno.
        • Overwatch
          Aha, sorry. No mně občas přijde, že si někdo nepřečte ani ten nadpis. Jen uvidí název hry a hurá flejmovat :)
    • Pokud jde čistě o weby, tak většina z těch lidí ani nemá za sebou Mediální studia a žurnalistiku. On se totiž stal precedent z faktu, že podobný weby založili fandové. Stačí si dávat pozor na pravopis, gramatiku a umět trochu anglicky. Jestli ti něco říká stylistika, tak si všimneš, že většina používá stejnou slohovou stavbu. Taková ta barvitá slohovka ze základní školy. Jednoduchý přirovnání a co nejbarvitější. Na druhou stranu bez těch lidí bychom ty weby dneska neměli v takovým stavu, jako jsou dneska. Tištěná forma se pomalu vytrácí. Nejsou peníze, jelikož lidi sází spíš už jen na jedničky a nuly.
      • Veskoslav
        Tady u kluků je mi naprosto jedno, že nemají vzdělání v rámci studia žurnalistiky. To mi vadí u rádoby novinářů z Novy, Idnes a spol. Tady to vidím spíše jako koníček, který může, ale spíše neuživí bez vydatné finanční pomoci zvenčí.
  • Nad firmou,kterou založil nacista se nemá smysl pozastavovat.
    • hitokage
      Doporučuji přečíst: http://www.straightdope.com/columns/read/1623/was-walt-disney-a-fascist
  • Hraný seriál nedopadl? Byla to jedna z prvních oznámených věcí po přechodu pod Disney. Možná právě proto je vývoj 1313 pozastaven, čeká se na seriál, na kterým se v současné době pracuje.
    • cumpi3
      Lucas to plánoval už před několika lety a to opravdu nedopadlo
  • Viktor_H
    "Prakticky ihned jsme se dočkali nepříliš povzbudivé zprávy, že Disney nechce investovat do tradičních konzolových a PC her a chce se soustředit pouze na casual sociální a mobilní hry. " - Áááá tak tohle je přesně to, čeho jsem se obával...

    http://25.media.tumblr.com/tumblr_m0agz6OGsA1r5znx8o1_250.jpg
  • sirWallace
    Terorismus... Najebat to slovo uplne vsude... do vsech her, do vsech filmu... Jinak se lidem nebude chtit valcit, kdyby zjistili, ze tetorismus je jen v TV.. takhle vypada oprvadoveji, kdyz je i ve hrach.. v knizkach.. V drzce tech "nejvazenejsich politiku sveta" ... Trochu off topic , co ?? :D:D Sorry.. mam jen nejakej emocionalni prujem :D
  • Kla-si-ka. Jako bych to tu už několikrát nepsal. Další SW o které se dozvíme, ale nic z toho nebude. Kdy to už k***a skončí?! LucasArts bývali absolutní špička mezi hernimi vývojáři, ale v posledních letech stojí jejich projekty za starou belu.
  • rhaegar
    To už se asi nikdy nedočkám pokračovaní Jedi Outcast a Academy. Ty hry mám projety několikrát. Tohle byla pravá ryzí hratelnost. Jedny z nejzábavnějších her co jsem kdy hrál+ skvěly multiplayer. Jak to mohl prodat Disney - společnosti,která tvoří filmy na úrovní Pirátu z Karibiku 4?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit