Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, takže kam to vlastne smerujeme? Ďalšia hra bude z prostredia koncentračného tábora, a hlavnou postavou bude Mengele? Podobné diela a témy sú útočiskom pre zakomplexovaných asociálov, ktorí nedokážu riešiť svoje existenčné problémy, a o tvorcoch to vypovedá len toľko, že sa to neštítia egoisticky využiť pre vlastné obohatenie. Je to smutné.
    • No, a nebo to je pro někoho, kdo se dokáže trošku nadnést . . . mít nadhled...... prostě to nebrat tak vážně (pardon, nějak mi dnes laguje slovník). Lidé, kterým se líbil The Omen ( opět krásný český překlad ), film s Oscarem, jsou taky duševně nevyrovnaní? A z her si pamatuji i horší úkoly. Morálně kontroverzní úkoly jsou často v open-world RPG hrách (vyvraždi vesnici támhle, pošli tam taky vlkodlaky, musíš svést manželku vesničana, aby pánovi zůstal majetek z rozvodu, ale nakonec se můžeš rozhodnout, že manžela zavraždíš a manželku si necháš pro sebe ( nebo je zabiješ oba ), odpálíš atomovou bombu v jiné vesnici...). Upřímně, mnohem smutnější mi přijdou některé komentáře pod Lollipop Chainsaw.
  • Hm, urcite je to originalny napad ale nejak mi nejde do hlavy ta hratelnost. Hororove to asi moc nebude, v traileri ukazuju jak ide mali chlapec v noci v burke s baterkou do stodoli, kebyze hram za maleho chlapca co patra po niecom co mu zabija clenov rodiny, tak som posrany. Ale ked hram za chlapca co zabija clenov rodiny tak coho sa mam bat? Cize myslim si ze hororova atmosfera tam moc nebude. Ak zabijate ludi za bieleho dna tym ze potiahnete ventilator aby rozsekal ujceka, alebo aby na tetku dopadli noziky alebo co, tak na tom nie je nic strasidelne. Je to len take freaky GTA sort of.

    Druha vec je, znovuhratelnost a hlavne dlzka "kampane". Neviem si predstavit kolko ta hra bude trvat, ak by bolo v dome aj napchatych 20 ludi, tak zavrazdenie kazdeho z nich musi byt enormne kratke. Preto to bude obalene nejakym, bohuzial predpokladam ze zbytocnym obsahom.

    Nevynasam ziadne rozsudky, uvidim ked to vide, len ked sa nad tym zamyslam tak mi to moc zabavne/hratelne nepride.
  • MrSanta
    Příliš silná káva na můj vkus. Hrát za ďáblova syna a likvidovat rodiče a další lidi - co by mě na tom mělo bavit?
    Ten trailer mi přišel spíš jako parodie - hlavně ten začátek s opravdu, ale opravdu pekelným hlasem. Hudba taky nic moc originálního. Celé to na mě moc nezapůsobilo.
  • XorxoxTalarius
    Konecne hra kde nebudu pouhy good guy :) A uz se nemuzu dockat jak se budu trapit nad resenim puzzlu typu ... jak donutit mati aby se sla vysprchovat a spadl ji fen do vany :D
  • Fuj dílo ďáblovo. Kdo tuhle hru bude hrát ať shoří v plamenech pekelných a jeho duše ať je navždy zatracena.
    • Nechť shořím :3 Ale dříve shoříš ty a já se budu dívat a usmívat 3:D
    • XorxoxTalarius
      :D :D :D :D
  • kdyby někteří herní vývojáři točily filmy možná by to vúbec nebylo na škodu, kdyby si tenhle příběh vzal do rukou třeba takovej Sam Raimi tak konec, jinak hra velice zajímavá...
    • Netřeba.

      http://www.csfd.cz/film/2444-prichazi-satan/
  • ''Je to bezesporu zajímavý nápad, ale osobně se přiznám k jedné věci. Nevím, zda chci hrát za malého chlapce, který zabíjí nevinné lidi (nu, to by ještě šlo), ale pokud dojde i na zabití rodičů... nevím, zda to na mne není příliš morálně nestravitelné. ''
    teraz autora nechapem on si tam prida svojich rodicov a zmasakruje ich alebo co?:D co je natom preboha divne ze postava v hre masakruje rodinu ??? je to rozdiel oproti gta kde zrazate chodcov strielate policajtov? niektory ludia by sa mali fakt preliecit a uvedomit...
    • Ale co více si přát než zabíjet své blízké a rodinu a neprojevit ani kousek citu? :3 Už jen díky tomu si hru musím zahrát ;)
    • ales.smutny
      Když se mne někdo zeptá, co je divného na tom, když se mi úplně nezdá, že ve hře mám hrát za šestileté dítě, které zabíjí své vlastní rodiče, musím se zamýšlet nad tím, zda se skutečně nemám jít přeléčit...

      Jednoduše jsou pro mne osobně některé věci už eticky a morálně jen obtížně akceptovatelné. Stejně tak bych nemohl hrát "obsluhu" koncentračního tábora, či třeba znásilňovače. Můžeme si opakovat, že je to jen hra, ale u mne osobně tkví zábava ze hry v určitém ztotožnění s postavou. Takže ještě vpadnu do role gangstera, který střílí i policisty (mimochodem, v GTA jsem se podvědomě snažil chodce nepřejíždět), ale prostě malý kluk, který možná bude líčit na svou matku smrtelnou past už ne.

      Takže díky za toleranci k osobnímu postoji a ponechání doporučení o přeléčení do hospodské diskuse.
      • Tohle nema cenu resit, ale ta "vec" za kterou hrajes opravdu neni dite, ma detskou fyzickou podobu ale je to jen schranka pro demona a koncentrovane zlo ktere se ukryva uvnitr toho tvora, neni to ani clovek, jen tak vypada, jestli si tedy rozumime?
        Ostatne to same vyuzili tvurci na konci filmu Omen, kdy ma tatinek onomu sestiletemu diteti nemilosrdne a bez zavahani vrazit nuz do hrudi, ackoliv vi ze uz vyvrazdil celou jeho rodinu a je to vlastne demon, stejne na vterinu zavaha, precijen je to jeho syn a male dite ze :)
      • Souhlas. Tahle hra podle mě velice spoléhá na negativní reklamu.
        • Cajk
          edit: nemá cenu, kašlat:)
    • Ono je to možno tým, že naša súčasná spoločnosť bola v podstate odkojená cirkvou a kresťanstvom. Netreba sa teda diviť, že na to ľudia takto reagujú...

      A potom je tu akýsi pochybný morálny rozdiel medzi tým, že gangster masakruje svoju konkurenciu (a prípadne náhodných okoloidúcich) a tým, že nejaké decko morduje svojich blízkych *3*
    • hlavne to stejne nebudou jeho pravi rodice, tihle mali pekelnici jsou vzdycky adoptovani :)
  • Tuhle hru sleduju už delší dobu, dost se na ní těším.
  • miker17
    něco mi říka že v americe zas matky vyrazí do ulic (Matky proti násilý, Matky proti sexu, proti videohrám) nebudou se tam nudit heheheh
    • Lépe řečeno "matky proti dětem".
  • To bude zajímavé. Vlastně se hodně těším na vymýšlení postupů, jak někoho zabít svýma schopnostma a využít k tomu obyčejné věci z baráku tak, aby to vypadalo jako náhoda. Jen se bojím toho, podle čeho se bude určovat to, jestli je to náhoda nebo ne. Tipuju na na nascriptovany místa, kde půjde někoho odpravit a mám strach, že moc možností nebude a na druhé hraní to bude nuda protože víte, že v kuchyni to jde noži a na zahradě sekačkou. Ale i tak jsem zvědav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit