Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Rozhodne zajimavy pocin a zvedavy nato jsem dost. *4*
  • Co za masochistu bude tohle hrát na oculusu? To bych se regulérně asi posral...
  • Trochu mi to pripomina staryho dobryho System Shocka 2ku :) tesivec!!!!
  • Walldstein
    Proč sakra Aliens Colonial Marines nevypadali alespoň takhle? Proč? Co se to s tím světem děje..indie studio o třech lidech hravě ve své tvorbě strčí do kapsy velikána s tradicí od roku 1999, který má na kontě hry jako Half-life (pouze jako developer), nebo Brothers in Arms..nechápu...jinak to vypadá dobře, ale jak sem již naznačil, uměl bych si v tom prostředí spíš než hru Amnesia: alone in Space station, cvakání motiontrackeru vrcholící zuřivou střelbou z pulzní pušky na hordu sičících alienů....
    • Tak nějak. Doufám, že si celej ten shitstorm kolem A:CM GBX řádně užil. Tohle vypadá zatím super.
    • MishKonn
      Jako publisher, jsi chtěl říct.
      • Walldstein
        ehm...sice Wikipedii osobně jako zdroj nepreferuji ale: http://en.wikipedia.org/wiki/Half-Life_%28series%29
  • Dost mi to pripomina argo v kombinacii s half life 1... pripadne trochu system shock. No uvidime aka bude hratelnost, ale ma to slusny potencial
  • Khanemis
    Nemůžu si pomoct, ale až tak děsivé mi to nepřišlo, ta scéna na konci byla hodně předvídatelná (zajímalo by mě, nakolik je to naskriptované a nakolik je víc možností řešení), plus tedy ta přehnaná tma všude je už trošku klišé (ne že by na takovém místě neměla být neprostupná tma, ale hratelnost tím trochu trpí podle mě). Na druhou tranu i tak je tam atmosféra velmi slušná, stanice je parádně navrhnutá (takový ten elegantní realismus, který není ani íliš obyčejný, ani příliš sterilní), cekově mi vzhled připomíná výborný snímek Moon. A interface pro práci s počítači přímo ve hře vypadá naprosto skvěle, mám rád tenhle přístup a zde to působí i velmi použitelně. Navíc je to takové trochu retro na těch počítačích.
    Slibná ukázka, uvidíme, co z toho bude dál.
    • mne teda moc dobre navrhnuta nepripadala hlavne v detailech treba nepasovala ta disketa... wtf? na mesici kde by se tam vzala, leda jako talisman nejakeho sberatele stareho harampadi jenze ona vypadala tak nejak nove...
      • Taky sis mohl všimnout, že se soubor velký 46 kB stahoval 10 sekund, takže ani ne rychlostí dial-up modemu.
      • Walldstein
        GlaDOS and Kozy: Holt někteří jsou trochu pomalejší v chápání...
      • GlaDOS
        Odehrává se to v 80' letech. Není to futuristické scifi.
      • Kozy
        A to jsi nepoznal že tam jde o retro sci-fi? Takže diskety jsou ok.
  • Teda taky jsem si málem cvrknul *4* Vypadá to hodně dobře, ale nevím, jestli mě u toho fakt netrefí *1*
  • h0p3
    Horory samy o sobě mě moc neberou a nebavěj. Ale sci-fi horory, jó to je jiná. Rozhodně jsem zvědavej a doufám, že se dílo povede. :)
  • Menorri
    Miluju když si na svém PC hraju hru a ve hře s dalším PC.....parádní....horrory nejsou zrovna moje nejsilnější stránka ale tohle je tutovka *8* ...mimochodem mi to připomělo jeden strašně starej eroticko/horrorovej film kde byla skupinka lidí v nějakym hotelu a postuplně je tam rozsračkovával nějakej stroj nebo co :D....a ještě by mě zajímalo zda někdo zná nějakej horror (teď už se teda zajímám o hru) kde je normální světlo a né tma. Chápu, že ke strachu tma a pochmůrno patří ale kdyby byla nějaká světlá vijímka tak bych se nezlobil...neví někdo o něčem? *4*
  • Zerathus
    Jdu si převlíct trencle. A možná koupím i když permadeath zní hodně hardcore *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit