Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to naozaj perfektne a vobec netusim ako ma toto mohlo minut :)
    Ale u mna bude asi podobny problem ako s Amnesiou... Priznam sa na rovinu - mam strach taketo hry hrat.
    Podobne hry hram zasadne potme (a idealne sam doma) pretoze si nechcem kazit zazitok hranim za slnecneho dna...
    Ale Amnesia je jednoducho natolko atmosfericka, ze moj gameplay nikdy netrva viac ako par minut. Lakacky a podobne veci ma az tak netrapia, najviac ma desi strach "z neznama" :)

    Predpokladam, ze cenovo to nebude premrstene, takze autori maju moju podporu (napriek velkej pravdepodobnosti, ze to nedohram).
    • MidnighT91
      Strach z neznáma je jedna z nejsilnějších forem strachu vůbec, geniálně s ním dokázal pracovat Lovecraft, třeba jeho debata o nepojmenovatelném http://hplovecraft.webnode.cz/news/nepojmenovatelne/ nebo obrázek v domě http://ld.johanesville.net/lovecraft-10-obrazek-v-dome
      • Diky, je to v Pocketu, vecer si to pekne precitam v posteli :-)
        • MidnighT91
          Budu rád když pak napíšeš názor. Můžu doporučit další povídky, mám je doma všechny... Ten druhej odkaz na Obrázek v domě mi teď házel 404 ale už by měl fungovat. Je ještě lepší než to první, když jsem jí četl poprvé tak to bylo v noci při bouřce, se svíčkou a to byl fakt děs, bál jsem se jít na záchod. Je neskutečné co dokázal vykouzlit za mrazivou atmosféru jenom slovama a detailním popisem prostředí...
          • Ronox
            Když jsme u té literatury neměl bys doporučení na nějaký kulhánkoviny? Něco jako Hustej nářez, živého mě nedostanou atd? A ještě hledám nějaký postapo v ich-formě. Posledně mě bavilo World War Z. Děkuju a omlouvám se za mírný OT.
            • Ronox
              Dík po Kladivu pokukuju delší dobu. Ano Kopřiva je magor :D Jeho Zabíjení a Asfalt mou zvrácenou duši ale bavilo.
            • kovar.jakub
              Pokud máš žaludek na poměrně velké nechuťárny, tak se dá ještě doporučit Kopřiva. Není to ale úplná pecka (i když třeba Visio se mi taky nelíbilo).

              A sice ne v ich-formě, ale dobře vyhláškované a krásně oddechové je teď Kladivo na čaroděje (je to série od různých autorů ve stylu JFK, ale má to poměrně silnou soudržnost a osobně mě to vážně baví). A je to teda spíš ta Kulhánkovina, než postapo :)
            • Ronox
              Děkuju :) Žambocha mám taky už přečtenýho. Zkoušel jsem Moudrýho, ale je to takový kolísavý. Za Chvalozpěv a Marťanskou Kroniku děkuju o tom jsem neslyšel :)
            • MidnighT91
              Jestli ti jde o čechy tak zkus Miroslava Žambocha a jeho upířinu Visio in extremis ta padla jedním dechem ale jinak jsem moc českých autorů nečetl s postapo ti moc nepomůžu ale můžeš zkusit třeba The Road, Hunger Games nebo First Light...
            • Kozy
              Četl jsi Drsnýho Spasitele od Žambocha?

              Napadli mě ještě dvě klasiky: Chvalozpěv na Leibowitze a Marťanská kronika, jestli jsi nečetl tak vřele doporučuji.
  • Rad bych si vychutnal tu atmosferu, akorat mi v tom brani ten vas de*ilni prehravac s totalne de*ilnim rezimem plny obrazovky - nejen ze pri fullscreenu je porad vyditelna horni lista, ale jakmile si chci malinko upravit hlasitost, zvuk se celej vypne a nejde zapnout, dokud z toho zase nevyjedu pryc!! kurna nechcete s tim neco konecne udelat?!
    • Stačí video přepnout na flash.
    • Mě to v opeře jede v pohodě, což mě poměrně překvapuje :D A ještě k tomu mi jde přetáčet reklama :)
    • tenhle prehravac pracuje spravne jen v prohlizeci u W8 spousteneho z metra, pokud mas stranku na plose bohuzel chape full screen jen do okraje samotneho okna prohlizece, osobne to resim pres F11 coz je vazne otravny... obcas si rikam pro koho ten web delaji, tolik stiznosti a presto to maji v pazi.
      • Prehravac jen pro metro? To je velice prosirave vzhledem k tomu, jaky podil uzivatelu s metrem skutecne pracuje..

        Dalsi vybornou vychytavkou, co jsem jeste opomenul, je velke upozorneni, ktere se objevi pri prepnuti do fullscreenu. "tiscali je v rezimu plne obrazovky" DEKUJU!! JA VIM!!! A co je nejlepsi, dokud tenhle otravny banner konecne nezmizne, vubec nefunguje ovladani videa - nejde zapnout, pauznout, nic..
  • MikeiXX
    Atmosféra se dá krájet, audiovizuální zpracování je úchvatný, potenciál obrovský…Lunar Software, potažmo Aaronu Fosterovi, držím nejvíc palce!
  • h0p3
    Horory samy o sobě mě moc neberou a nebavěj. Ale sci-fi horory, jó to je jiná. Rozhodně jsem zvědavej a doufám, že se dílo povede. :)
  • Walldstein
    Proč sakra Aliens Colonial Marines nevypadali alespoň takhle? Proč? Co se to s tím světem děje..indie studio o třech lidech hravě ve své tvorbě strčí do kapsy velikána s tradicí od roku 1999, který má na kontě hry jako Half-life (pouze jako developer), nebo Brothers in Arms..nechápu...jinak to vypadá dobře, ale jak sem již naznačil, uměl bych si v tom prostředí spíš než hru Amnesia: alone in Space station, cvakání motiontrackeru vrcholící zuřivou střelbou z pulzní pušky na hordu sičících alienů....
    • Tak nějak. Doufám, že si celej ten shitstorm kolem A:CM GBX řádně užil. Tohle vypadá zatím super.
    • MishKonn
      Jako publisher, jsi chtěl říct.
      • Walldstein
        ehm...sice Wikipedii osobně jako zdroj nepreferuji ale: http://en.wikipedia.org/wiki/Half-Life_%28series%29
  • Erendiel
    Tak jsem dal ty sluchátka a jako wow... ten závěr mi hodně sevřel žaludek.
  • Vrook
    Vypadá to perfektně, škoda že mi moje poseroutkovství nedovolí si to zahrát ksakru. *13*
  • MidnighT91
    Ten robůtek musel bejt od Microsoftu...
  • Vypadá to skvěle, atmosféra skoro jako v Apollo 18... A to se mi líbí! *5*
    • Mě to připomnělo prvního AvP za mariňáka. Tam člověk infarktoval na každém rohu.
  • Co za masochistu bude tohle hrát na oculusu? To bych se regulérně asi posral...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit