Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu mi to pripomina staryho dobryho System Shocka 2ku :) tesivec!!!!
  • KronosDeret
    Kdyz uz sme u tech horroru z neznama, doporucuju The Objective, afganistan a des :)
  • Dyk to je tajna scena z Half Life I.
  • Zerathus
    Jdu si převlíct trencle. A možná koupím i když permadeath zní hodně hardcore *8*
  • Dost mi to pripomina argo v kombinacii s half life 1... pripadne trochu system shock. No uvidime aka bude hratelnost, ale ma to slusny potencial
  • Jack1947
    Rozhodne zajimavy pocin a zvedavy nato jsem dost. *4*
  • Menorri
    Miluju když si na svém PC hraju hru a ve hře s dalším PC.....parádní....horrory nejsou zrovna moje nejsilnější stránka ale tohle je tutovka *8* ...mimochodem mi to připomělo jeden strašně starej eroticko/horrorovej film kde byla skupinka lidí v nějakym hotelu a postuplně je tam rozsračkovával nějakej stroj nebo co :D....a ještě by mě zajímalo zda někdo zná nějakej horror (teď už se teda zajímám o hru) kde je normální světlo a né tma. Chápu, že ke strachu tma a pochmůrno patří ale kdyby byla nějaká světlá vijímka tak bych se nezlobil...neví někdo o něčem? *4*
  • Fuj fuj úplně jsem cítil, jak mi ta potvora, co ho zežrala, dýchá na záda. Těším se na to :-)
  • Teda taky jsem si málem cvrknul *4* Vypadá to hodně dobře, ale nevím, jestli mě u toho fakt netrefí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit