Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Nemůžu si pomoct, ale až tak děsivé mi to nepřišlo, ta scéna na konci byla hodně předvídatelná (zajímalo by mě, nakolik je to naskriptované a nakolik je víc možností řešení), plus tedy ta přehnaná tma všude je už trošku klišé (ne že by na takovém místě neměla být neprostupná tma, ale hratelnost tím trochu trpí podle mě). Na druhou tranu i tak je tam atmosféra velmi slušná, stanice je parádně navrhnutá (takový ten elegantní realismus, který není ani íliš obyčejný, ani příliš sterilní), cekově mi vzhled připomíná výborný snímek Moon. A interface pro práci s počítači přímo ve hře vypadá naprosto skvěle, mám rád tenhle přístup a zde to působí i velmi použitelně. Navíc je to takové trochu retro na těch počítačích.
    Slibná ukázka, uvidíme, co z toho bude dál.
    • mne teda moc dobre navrhnuta nepripadala hlavne v detailech treba nepasovala ta disketa... wtf? na mesici kde by se tam vzala, leda jako talisman nejakeho sberatele stareho harampadi jenze ona vypadala tak nejak nove...
      • Taky sis mohl všimnout, že se soubor velký 46 kB stahoval 10 sekund, takže ani ne rychlostí dial-up modemu.
      • Walldstein
        GlaDOS and Kozy: Holt někteří jsou trochu pomalejší v chápání...
      • GlaDOS
        Odehrává se to v 80' letech. Není to futuristické scifi.
      • Kozy
        A to jsi nepoznal že tam jde o retro sci-fi? Takže diskety jsou ok.
  • spoock
    dvakrtá jsem sebou tady v práci se sluchátky škubl, děs, asi bych musel hrát s plenama, dobře to funguje i za bílého dne
  • alladjex
    To je fakt škoda, že na tohle moje nervy nestačí ... budu jen tiše závidět těm, kteří si to budou moct zahrát.
  • Magister_Peditum
    Jo, tomu říkám horor. Pleny sebou! *15*
  • tak na tohle jsem měkkej *8*
  • must-have *14*

    btw captcha - GAY *1*
    • Asi tě zná. *3*
  • promitac
    moc pekne to vypada, budem pri tom po*rany az za usami *13*
  • ad Oculus Rift - bral bych recenzi, dost me zajima jak moc je clovek in... jestli se jedna jen o vjem akvarka, obraz je jen jakoby ve vyloze, nebo neco mnohem realnejsiho...
    • oculus ti pokryje cele zorne pole. cize mas uplne full stereoskopicky pohlad. cize imho ziadny obraz ve vyloze. viac do hry ta vtiahne asi uz len ihla do mozgu a la matrix :)
  • Super! Konečně něco podobného jako kdysi staříčký Argo! *2*
  • nevypada to spatne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit