Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to zajímavě a když už je prostředí po pádu civilizace v kurzu nesměle doufám, že bych se někdy mohl dočkat i herního zpracování mé oblíbené postapo novely od Harlana Ellisona Chlapec a jeho pes ...
  • Jack1947
    Zvedavy na to samozrejmne jsem ( o to vic ze vyjde i na Xbox360) vypada to hezky, snad i hratelnost bude dobra, za kazdou hru podobneho razeni budu jedine rad.
  • ruthan
    Mě se ta mladá buzna, taky nelíbí. Punková tam podle mě, ale teda byla jen jedna postava, ale 80.let, už byly spíš o metalu, když už, dokonce v ameru Al Gore, pozdější viceprezident rozhodoval, jestli ho jako nezakážou:)
    Nicméně, kdyby udělali za 50 doláčů DLC s Gibsonem, se skinem a namluvenim, tak si myslim, že by si to spousta lidi koupila..
    • DLC skoro za litra bych si nekoupil, ani kdyby tam byly nejaky mise navic, protoze to nema hodnotu plny hry a muze to namluvit klidne mistr yoda
  • Ten buzik ve videu ma byt MAX??? Delate si p*del?
    • http://youtu.be/v6OSHKJoT5g
      • Walldstein
        O.M.F.G.!! W.T.F.?

        (Tečky píšu záměrně protože mě sysém u těchto zkratek poslal do háje, že mám vypnout Caps Lock; navíc to napsal blbě, nepíše se CAPSLOCK, ale Caps Lock - Capitals Locking = Uzamčení Kapitálek (velkých písmen)
        • Takovej profesor, a přitom taková ****. To je hned člověku podezřelý, když jeden v jednu chvíli exceluje s historickým výkladem a hned na to, je z něj morální krabice s O.M.F.G.!! W.T.F.? výrazy. A ještě k tomu hodí vysvětlivku. To chce už konečně zabodovat na seznamce u nějaké buchty, jinak se nedá svítit.
      • Nemám nic proti postiženým lidem, ale natáčet a chlubit videama by neměli *7*
      • Mato1987
        to si ty? :D
    • Mohli ho udelat o neco lip, ale ja v nem mladyho tMela docela vidim
    • Hlavně mne v každé post apo hře rozčiluje, jak jsou všichni oholení a ostříhaní, jako od kadeřníka. Pak by to ale vypadalo, jako v simulátoru členů ZZ-top.
      Pro mne osobně však žádné správné 80. postapo nesmí postrádat buginy a pankáče *15*.
      • představ si, že ve středověku (a dost možná starověku) jen panovník mohl nosit plnovous. Tak co myslíš, že dělali ti ostatní? Pokud kladkostroj vznikl již v antice, jak těžký bylo vyrobit břitvu?
        • Walldstein
          Tím tvrzením ohledně plnovousu bych si nebyl až tak jistý...Ve starověku naopak například římští muži prokazatelně poměrně hojně navštěvovali holiče (vousy podle nich působili barbarsky). Je spekulativní jak se upravovali například galové, ale podle některých historiků si udržovaly kníry a druidi dokonce dlouhé plnovousy. Jenže spolehlivé zdroje chybí. Ve středověku tomu nebylo prakticky jinak (jen ta holičství chyběla) muži se taktéž holili a pokud ne tak si svůj vous udržovali. Bylo pouze několik málo národů kde byl plnovous jakousi "výrobní" známkou. Jako příklad můžeme uvést Vikingy, kteří byly svýmy bujnými plnovousy pověstní. Pokud chcete tvrdit, že plnovous byl ve středověku pouze výsadou králů tak jste na omylu, naopak, poměrně dost králů chodívalo hladce oholeno (především anglických a francouzských), ale výjimky se našli i zde. Např. Král Richard I (po smrti zvaný Lví srdce) nosil upravený plnovous, král Karel IV taktéž, ale nikde nebylo psáno že vous je vyhrazen pouze šlechtě natož pak pouze králům. Naopak šlechta vždy dbala na svou upravenost, ono totiž ve středověku být rytířem (šlechticem) nebylo jen o válčení a turnajích, ale byl to živoní styl nesoucí se ve znamení vysokého společenského kreditu. Docela rád bych věděl kde jste ořišel k tomu tvrzení o výsadě králů...
          • A jak to bylo s holením u žen? *2*
            • Tuhle diskuzi je radost číst *3*
            • Mato1987
              Walldstein@tiscali.cz:
              Neviem prečo mám momentálne tak silnú erekciu, asi to bude kvôli predstave ako si Nefertiti holí svoju mačku aby sa jej nesparila :D
            • Walldstein
              Mato1987@tiscali.cz: Není co dodat, jasné a výstižné =D Jen bych doplnil, že např. v 19. století (ale i v první polovině 20.století bylo holení podpaží a klínu u žen výsadou spíše dívek lehčích mravů (rozumějme prostitutek). A malá perlička na závěr tématu o ochlupení: Nejkrásnější žena starověku, egyptská královna Nefertiti se údajně (stejně jako např. Kleopatra) holila celá, dokonce i hlavu, ale ze zcela praktických důvodů, v Egyptě je a vždycky bylo šílený horko a nebylo nic příjemnějšího a praktičtějšího proti přehřátí než se oholit a nosit paruku, kterou jste v klidu mohli sundat a "větrat lebku"...
            • Mato1987
              asi si tiež holili fúzy ale nechávali si pre zmenu kocúra pod pazuchami a mačku/bobra medzi nohami :D
          • Mato1987
            História a pôvod briad a fúzov ma vždy zaujímala, ďakujem za stručné a výstižné ozrejmenie faktov, fakt vďaka *4*
            • Walldstein
              Oooo...ještě jednou děkuji za poklonu, jsem mile překvapen, že se i zde najde někdo, kdo dokáže ocenit maličkost jako je uvedení věcí na pravou míru.. *4*
            • Mato1987
              óóó nie nie nie, viem, že na tomto webe a konkrétne v diskusiách je ťažké odhadnúť či dotyčný myslí svoj komentár ironicky alebo úprimne, ale tentoraz som to fakticky myslel úprimne, vážne som nevedel, že muži v starovekom ríme pravidelne navštevovali holiča *3*
              a zase sa to aj dobre čítalo, lebo pekne sí písal všade aj interpunkciu aj slovosled bol skvelý takže ešte raz vrelé díky *5*
            • Walldstein
              Není zač *1*
              Pokud to byla ironie (jak jsem to pocopil) tak stejně děkuji *1*
  • Pete.palis
    filmy s Šíleným Maxem jsem miloval a tomuhle věřim;)
    • Mad Max 1 mě trochu zklamal, čekal jsem drsný revenge exploitation, ale asi od půlky se začal film pomalu táhnout a až v posledních 10 minutách tam naházeli všechnu akci.
      Ale Mad Max 2 byl skvělý, dodnes je to asi nejlepší post-apokalyptický film. Co bych dal za to vidět ho na velkém plátně.
      • Mato1987
        Súhlasím, no s tým rozdielom, že mad max 1 bol lepší v mnohých ohľadoch a o post-apokalyptických filmoch by sa dala viesť celkom slušná a rozsiahla debata, len tak mimochodom, ak to niekoho aj zaujíma, môj rebríček post-apokaliptických filmov je následovný:10. The Postman
        9. The Road
        8. The Day After
        7. 28 Days Later
        6. Dawn Of the Dead
        5. Shaun Of The Dead
        4. Equilibrium
        3. Matrix
        2. Mad Max 2
        1. Mad Max 1
    • Filmy byly super.Můj nejoblíbenější je Šílený Max 2: Bojovník silnic
      • Mato1987
        presne tak, Mad Max 2 Road Warrior je dnes už silne kultová záležitosť
        • Ono srovnat 1. a 2. Maxe je jako postavit vedle sebe Vetřelce a Vetřelci. Každej z nich je supr, každej trochu jinej. Mně právě první Max přijde dost surovej a z pohledu hlavní postavy tragickej a zároven drsnej.
          • Mato1987
            Máš pravdu, aj mne osobne sa viacej lúbil prvý Mad Max, tak ako píšeš, bol viacej surovejší ako mierne odlahčená a sem tam aj humorom prešpikovaná dvojka, to čo sa mi fakt páčilo na prvom Mad Maxovi bol práve ten neštatný koniec, ten pocit neznáma, skvelé prostredie ale aj tie autá a hlavne Fifi :D , ktorého Roger Ward fakt parádne zahral, ja som ho vtedy ako malý prezíval biely Hightower :D nebol to nejako známy herec no mne sa aj tak aspoň takto vryl do pamäti.
          • Jinak teda Max zrovna moc nábojů po kapsách neměl, tak doufám, že tam bude bohatá složka bojů muže proti muži (jako v herním Riddickovi) :-)
            • Mato1987
              fúú teraz mi taká slina stiekla po hube :) The Chronicles of Riddick: EFBB bola jedna z tých hier, ktoré ma fakt chytili za srdce, nielen technickým spracovaním ale aj prepracovanosťou boja, stealth elementov a hlavne príbehom, ktorý som hltal ako divý, kedže sa jednal o akýsi prequel k pitch black, teda filmu čiernočierna tma, mimochodom filmu, ktorý doteraz považujem za najlepší Sinclairov film, mi pripadalo ako keby režisér pitch black David Twohy ušil film a postavu riddicka úplne na mieru Markovi Sinclairovi :) A to mi teraz pripomenulo že asi o mesiac má vyjsť nové porkačovanie, už tretí diel riddicka, neviem sa kurňa dočkať :):) Sry, ospravedlňujem sa, že som išiel až príliš offtopic.
        • ale thunderdome byl karikatura uz v dobe vzniku *6*
          • Paulcz
            mě se to z nějakýho podivnýho důvodu líbilo a některý scény jsou super :)
          • Mato1987
            súhlasím, thunderdome je otrasná paródia na mad maxa.
  • Článek se dobře četl a celkově jsem na hru OPRAVDU zvědav.
    PS.:Akorát by mě zajímalo jestli to bude z pohledu 1.osoby nebo z pohledu 3.osoby
    • Pohled 3. osoby na 99%! *5*
      • Takže to bude 100% SUPER
        • Mato1987
          si píš :) inu ak sa ti páčilo just cause 2 tak v žiadnom prípade nespravíš chybu ak sa budeš tešiť na nového Mad Maxa.
          • Just Cause 2 se mi líbil hodně, hlavně mě bavilo dělat chaos
  • Mato1987
    Mám fakt zmiešané pocity, na jednu stranu avalanche studios verím, v just cause 2 a renegade ops som strávil desiatky hodín a bavil som sa skvele, ale na druhú stranu sa bojím tej ilúzie otvoreného sveta, bojím sa hlavne tej naskriptovanosti jednotlivých misií a celkovo takej uzavretosti a nedomyslenosti deja a odfláknutosti jednotlivých herných mechaník ako lootovanie a stealth...no nechám sa prekvapiť, mad max je jednou z mojích prvých hier, od ktorých v roku 2014 očakávam prekvapenie, uvidíme.
    A zároveň ďakujem za skvelý článok Luke-ovi výborne sa to čítalo.
  • porad mi ale neni jasny co se stane s tema vyfukama co mu vychazej zpod prednich blatniku pri dopadu po nejakym vetsim poletu.
    • Upadnou, sníží se výkon, změní se zvuk, zvýší se spotřeba a nedostaneš STK. To protože ta hra má být realistická.
  • nevíte, který engine to pohání? že by id Tech 5?
    • Pohání to Avalanche Engine 2.0 (3.0?) *5*
      • Mato1987
        dá sa predpokladať, že to pôjde na AE 3.0, no uvidíme :)
    • Silne pochybujem, nakolko maju vlastny
  • To je snad dobře ne? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit