Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Doufám, že tam jsou i ty dlouhé hloupé reklamy jako když to dávají v TV. Do toho "tento replay vám přinesla toyota" a další reklamy. Případně ten jejich spešl event kdy se sejdou na finále a na stadionu sledují reklamy. Pak to bude určitě super safe rugby...

    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/2d/bc/20/2dbc20980f7ec125a842e42db132886e.jpg
    • Však taky v zápase amerického HandEggu je podle průzkumu 12 minut čisté akce za zápas.
      Zbytek jsou time outy, reklamy, střídání ofenzivního, defenzivního a spešl týmu, čas kdy QB říká svým kamarádům, co se bude hrát, jelikož jsou to tupci, kterým musíš říkat každé dvě minuty co mají dělat, prapodivné oslavy toho, že právě někdo povalil někoho jiného atd.

      Každopádně alespoň si mohou ti 150kg rádoby atleti odpočinout, než zase budou muset udělat další tři kroky. Vždyt v tom sportu uběhne v kuse víc jak 100 metrů tak 1/3 týmu. Zbytek by ani nedoběhl na hajzl, kdyby to ně přišlo :)
      • Tak si to někdy zkus zahrát, uvidíme, jak budeš vypadat po jednom tréninku...

        A ty tupci si musí zapamatovat několik desítek akcí, které se ještě před rozehráním mění podle toho, jak stojí obrana... Je fakt sranda číst si názor člověka, co zjevně AF viděl jenom z rychlíku...

        Nicméně jsem rád, že se (i když trochu se zpožděním) recenzují i jiné hry než FIFA, NBA a NHL...
        • A hlavně nechápu, proč se tomu říká fotbal, když tam umí kopnout do míče 2 lidi z týmu a to tam ještě dotyčného musí extra přivést. Jinak vůbec nehraje.
          To i v Rugby toho nakopou 10x víc za zápas.

          Jinak je mi jasné, že je tam spousta akcí a rozestavení, ale ve výsledku je to vždy hod na receivera a nebo to dostane RB a ten se s tím snaží někam běžet. Viděl jsem spousty zápasů, kde 90% akcí šlo přes 3 lidi (z toho jeden QB). Mě by vážně nebavilo dělat sport, kde bych se ani jednou za zápas nepotkám s balonem. A na přetlačování se a zápasení s někým jiným jsou tu myslím vhodnější sporty.

          Na druhou stranu ono minimum akce je vlastně pro počítačovou hru dobré. V praxi si stejně každý u her jako FIFA nebo NHL zrychluje herní čas, protože hrát hodinu a pul jeden zápas by byl vopruz. Tady pak stačí 12 minut za zápas a odpovídá to reálu, pokud člověk přeskočí všechny věci okolo.
          • Mozna proto, ze ten mic (ball) ma jednu stopu (foot) na delku ;)

            Prave proto je to asi nejtymovejsi sport na svete, ty 3 lidi by bez toho, aby kazdejch z tech dalsich 8 lidi odvedl svoji praci na 110% taky ten TD nedali. Ve fotbale kdyz propadne zaloznik, tak ma za sebou obrance, kterej to zachrani, kdyz guard neudrzi rush na QB, tak je cela akce v haji...

            Asi nema cenu se tu hadat o tom, kdo je jakej atlet... Hlavne nechapu, kdyz te ten sport teda tak nebavi, proc komentujes clanek o nem...
            • Riotre, Americký fotbal se vyvinul v roce cca 1876 z Rugby úpravou pravidel.
              Tuším na univerzitě v Yale, ale nevím přesně.
              Tzn paradoxně zrovna tenhle sport je vlastně nejvzdálenější příbuzný toho pra pra fotbalu ze středověku, protože byl vytvořen až dlouho poté a navíc ještě z jedné z jeho odnoží.
            • To o tých 12 minútach je síce pravda, ale vytvára to veľmi mylnú predstavu. Mal by si o tom premýšlať skôr ako každých 40s pauzy vystrieda akcia, kde sa ide na 100%. Vo futbale (socceri) sa hrá 90 minút, ale väčšinu času si hráči prihrávajú loptu do trojuholníkov v strede ihriska alebo kopú malú domov. Skutočná akcia vo futbale nie je o veľa dlhšia ako tá v AF.

              100m by samozrejme odbehli všetci. Síce by to niektorým trvalo dlhšiu dobu, ale nikto neočakáva od Nose Tackle, aby ich odbehol pod 11s. To nie je jeho úloha.

              "Dokonalí" atléti? Nikdy som nepočul, že by to o sebe tvrdili. Google mi tiež nič nevyhodil. Máš nejaké zdroje, ktorými by si to podložil? V každom prípade neviem akú používaš definíciu slova atlét, keďže ich je niekoľko. Atlét je od gréckeho slova athlos, čo znamená súťaž, a teda teoreticky každý, kto sa účastní nejakej športovej súťaže, je atlét, vrátane amer. futbalistov alebo zápasníkov sumo. Podľa OED "athlete" je: "A person who is proficient in sports and other forms of physical exercise." Túto definíciu amer. futbalisti spĺňajú. A ak za atléta považujeme niekoho, kto sa venuje atletickému športu, tak amer. futbalisti túto definíciu nespĺňajú, ale vŕhači guľ napríklad áno. A ak si myslíš, že každý, kto má "pupek jak pivař" môže hrať AF na úrovni NFL tak sa veľmi mýliš.

              100m pod 10 sekúnd zabehlo len 94 ľudí v histórii (podľa Wiki). Všetko profesionálni bežci na krátke trate. Nemôžeš čakať, že hráči NFL to zabehnú. 100m pod 11s ale zabehne veľa hráčov NFL, a nielen RB, ale aj WR, CB and SS. A ty možno považuješ fyzickú kondíciu za "nedílnou součástí kompletního atleta", ale v NFL sú pre jednotlivé pozície iné fyzické nároky. Usain Bolt je rýchly, svalnatý s malým množstvom tuku a podľa teba možno dokonalý atlét, ale na NT pozícii by nedokázal hrať ani zďaleka tak dobre ako napr. B.J. Raji.

              A nakoniec, slovo football nemá nič s tým, že ako často sa do lopty kope. A ani z premierom lopty. V stredoveku sa toto slovo použivalo v kontraste so športami hranými na koni (ako je napr. súčasné pólo). Športy na koni boli športom pre bohatých a mocných, športy na nohách (foot = noha) boli pre chudobných. Z tohto pôvodného "primitívneho" športu sa neskôr vyvinulo 5 základných druhov futbalu - Association Football, Rugby Football, American Football, Australian Football (nie to, nie je rugby) a Gaelic Football. A všetkých 5 má právo nazývať sa football, pretože sa vyvinuli z toho prapôdovného športu v 13., či 14 storočí.
            • Ano míč má skutečně cca jednu stopu na délku a toto je užívaná obhajoba. Bohužel toto však není pravda a takto název pro tento sport nevznikl.
              Je faktem že pánové kteří na univerzitě tento sport vymysleli a vytvořili tak, že si upravili pravidla Rugby aby byl nový sport akčnější a zábavnější (podle nich samozřejmě), bohužel neprokázali dostatečnost inovativnost a dali sportu název, který byl již hojně využíván pro jiný sport.

              Je pravda, že Rugby, Fotbal (aka soccer), Australský fotbal (rugby) a Americký fotbal (handegg) a pár dalších minoritních sportů vzkniklo z první hry s názvem Fotball, která však byla dosti brutální, neměla skoro žádná pravidla a cílem bylo jen dokopat objekt na druhou stranu hrací plochy. Časem se z toho za pomocí různých úprav vyvinul dnešní fotbaly (Rugby vzniklo tak, že někoho napadlo vzít předmět do ruky a utíkat). Avšak AF je z nich nejmladší a nevím proto, proč to pojmenovali už po sportu, který za 1) již existoval s určitými pravidly a za 2) existoval dávno v minulosti jen neměl pravidla.
              Ale chápu, že tehdy byla amerika nová země a nikoho nenapadlo, že by svět jednu mohl být globální.
            • Mě ten sport nebaví hrát, ale klidně se na něj podívám.
              Stejně tak si rád zahraji kulečník, ale čumět na snooker mě prostě nebaví.
              A komentovat mohu přeci bez ohledu na to, zda mě ona věc baví či ne.
        • Já to právě zkoušel. Ale stejně tak i rugby a to mi přijde jako mnohem větší makačka.
          Únava nic neznamená. Moje babička byla unavená, když musela jít na nakup přes ulici.
          Když jdu z posilovny, tak jsem taky unavený, ale to nemá s fyzickou kondicí nemá nic společného.

          Je mi jasné, že se každá akce jede na 100%, ale to trvá jen chvilku.
          Pochybuji, že někdo z těch borců uběhne víc jak dvě míle.
          Jasně u Sumo taky nepotřebuješ mít kdoví jako kondici. Vrhač koule jí taky nepotřebuje.
          Jenže tito borci o sobě taky netvrdí, že jsou to dokonalí atleti a nikdo se ně také tak nedívá.
          Promiň ale neznám moc sportů, kde by mohl hrát na profi úrovni někdo, kdo má 160kg a pupek jak pivař na penzi. A je mi fakt jedno kolik dává na benchi.
          • OVsem kdyz sleduju, co o tom pises, tak je mi jasne, ze jsi to v zivote nehral a rekl bych dokonce, ze jsi videl ze zapsasu akorat tak 5 minut :)) zoufalce :) Tam je spousta hracu, kteri zabehnou 100m pod 11 vterin, krom toho jsou tam role jasne dany.
            • Ja sice koukam na cca 40 prenosu z NFL rocne, ale zande nadlidi z nich nedelam. Vetsinou to zadne myslivny nejsou :) Nicmene libi se mi ten sport, myslim, ze system NFL, kdy se hraje jen 16 zapasu za sezonu + playoff na jeden zapas, je nejlepsi pro atraktivitu.
              To, ze tam jsou varbuchove, co asi budo mit problem ubehnout 200 metru v kuse, je pravda. Ale komu to vadi? Jejich role je jasna, zastavit soupere nebo prorazit obranu a udelat diru. Chapu, ze se ti to nelibi, ale fakt nechapu, co ma za smysl se tu zde do toho navazet. Proste to ignoruj a bez si koukat na svuj oblibeny sport :)
            • Hmm 100 metrů pod deset sekund dá obvykle jen RB a možná i nějaký widereceiver.
              Ok je tu pár rychlých QB jako je třeba Russell Wilson, ale to jsou vyjímky.

              Btw jakou má krátký sprint souvislost s fyzickou kondicí o které jsem psal a která je nedílnou součástí kompletního atleta.
              Co tam máš dál?

              Btw já ten sport občas sleduji, ale nejsou zanícený fan boy a uvědomuji si dobře proto také spousty nedokonalostí a vad na kráse a stejně tak se tam směji názoru 90% američanů o tom, jací jsou hráči NFL nadlidi a dokonalí atleti.
  • ringmancz
    tak ještě ta recenze na NBA 2K
    • 10/10, co potřebuješ víc ? *3*
  • Pethulla
    A není to trošku divné hrát první dva downy během, když začínám na 39 yardové linii, prohrávám o 5 a do konce nezbývá moc času? (pokud teda recenzent neměl "Beast mode" Lynche, DeMarca nebo Pettersona, pak by se to dalo pochopit).
    A jde v téhle hře udělat s Big Benem taky 6 TD za zápas, může Geno prodrbat zápas 3 íčkama v prvních třech hrách nebo Suh dostat blikanec a někoho zase pošlapat. A Johnny Football tu není za hvězdu - vždyť měl před příchodem do NFL takový hype.
    A co AI? - může taky zahrát naprosto stupidní hru vzduchem, když je na jednoyardové linii, prohrává o čtyři, do konce 59 sekund, jeden timeout a v týmu je Lynch?
    A...a...sakryš, todlencto chcu na PC.
  • Jedina hra kvôli ktorej som vždy uvažoval že budem hrat hry aj na niečom inom než PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit