Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deathfish
    Bože prosím ať pro tuto hru udělají aspoň stejně tak dobrý český dabing, jaký byl v Mafii 2 *11*
    • Tak o tom si můžeš nechat jenom zdát chlapče.
    • Žádnej dabing nebude.
  • Oprostíme-li se od názvu MAFIA III, čeká nás celkem zajímavá hra si myslím. *5*
    • Morraw
      Stačí se odprostit od toho, co má mnoho českých hráčů s tím názvem spojeno. Tedy Illusion Softworks, Vávra, česká hra, americká mafie.
      Jako k čemu by nám byla třetí hra ze stejné časové osy ? Naopak je fajn, že se rozhodli použít jiné téma, časové období, město. Podobně jako Scarface či Godfather II.
      První Mafie je nepřekonaná. Dneska už se stejně hry dělají jinak. Já bych počkal na to, až Warhorse dokončí Kingdom Come a pak doufat, že další hra bude gangsterka :)
      • S tím souhlas. Daniel Vávra je nejlepší český vývojář v Čechách a jako Čech jsem na něj hrdý. Nebýt něj, nikdo by u nás pořádně nevěděl jak hry dělat. Jeho Mafie 1 je stále nepřekonaná záležitost a je velká škoda, že ho 2K nenechalo pořádně dokončit dvojku. Kingdom Come na druhou stranu vypadá na další světovou bombu a zase jako češi budem pravděpodobně slavní, tak se strašně těším.
        • No, oni by ho to nechali dodělat, ale ne podle jeho představ, tak odešel a založil WH.
      • PreidaQ
        Se vší upřímností mám pochybnosti o tom, že po KC:D bude ještě někdy nějaká další hra od WH.
    • s tím jen mohu souhlasit.
  • Tato Mafie už není vyloženě česká záležitost..bude dobrá, ale nebude to prostě ono...a pravděpodobně bez skvělého dabingu, který byl v obou dílech za jedno velké plus, alespoň pro mě osobně. Takže, proč se těšit na české zlato, když se z toho stalo made in usa. Tím nechci říci, že je to špatně, například GTA 5 je velmi povedená záležitost, jen se obavám, že se z Mafie stane něco podobného a ztratí své kouzlo prvního dílu.
    • GTA je sice hra vytvořená v USA, ale herní designéři jsou Britové.
  • Už se těším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit