Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Perfektní trailer. Gameplay vypadá taky dobře.

    Dobře vybraná doba, dobře vybraný místo. Laťka očekávání je hodně vysoko.
  • Tak jako vždy mě mafie nadchne hlavně soundtrackem...jako by přesně věděli, jaká hudba se mi líbí. Nejdřív swing a jazz, pak blues a rocknroll a nakonec Hendrix, prostě super...ale je jasný, že to budu muset brát jako hru, která nemá se sérií Mafie nic společného. Nejsem si jistý a za opravu budu rád, ale moc takto stylizovaných her není. Je sice spousta her z války ve vietnamu, ale nevybavuje se mi moc sandboxových akčních her zasazených do 70. let. v Americe a už vůbec ne hry zasazené do New Orleans (nebo podobného prostředí). Třeba tam budem moct zažít i woodstock :D
    • Spousta her z veitnamu???povidej rad si zahraju neco noveho
      • Pfft, co ja vim :D ja to nehraju :D googli a bude ti doprano :D ale to je jedno i kdyby z vietnamu byl fakt jenom ceskej vietkong, tak je to o jednu hru vic, nez tech, jako bude tahle :D
    • oprava - ten blues bude spíš teď v 70. letech :D a v New Orleans se odehrávala jedna mise v Hitmanovi (nevim kterej díl) :D
  • Moc pěkný trailer - už se těším !...nechápu tady ty komentáře, co už hodnotí hru...
    • jop trailer ok, atmo to ma, hodne Becko ale na to jsme u her zvykly .. nejspis jsi ale nevidel gameplay .. preny opak toho traileru
  • GAMEPLAY !!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=_gG0dhynQkk
    • Tak podle gameplaye mi to dost připomíná dvojku. Myslím tím animace, postavy, střelba, výbuchy, jizdní model.
      Hlavní hrdina vypadá moc tvrďácky, zbytečně velkej hromotluk. Jinak graficky moc hezký, město má dobrej feeling....zatim pro mě dvojka v jiným kabátku, takže vlastně ok.
  • kulhy_parici_spici
    Trochu cítím Tarantina… třeba se jim to povede a bude to stylová jízda. :)
  • Na IGN je gameplay:) http://www.ign.com/articles/2015/08/05/mafia-3-exposes-the-dirty-new-face-of-organized-crime?utm_source=IGN%20hub%20page&utm_medium=IGN%20(front%20page)&utm_content=1&utm_campaign=Coverstory&watch
  • mě se to nelíbilo. hrdinové Mafie jsou čím dál stupidnější. Tommy byl daleko charakternější než Vito a tenhle novej je na první dojem prostě blb
  • A co když hlavní postava není ten míšenec? Může to být záporák a hlavního hrdinu nám třeba ještě neukázali?!
    • vzhledem k gameplay zaberum je to ten misenec
    • je to on, velký bojovník proti rasismu jde do bitvy proti staré bílé italské mafii

      https://www.youtube.com/watch?v=_gG0dhynQkk

      Vito mu dělá podržtašku
      • Neb se dozvíme, jak se Vito nas*al na své staré italské kumpány (kvůli Joeovi) a pomáhá je novýmu rádoby hrdinovi likvidovat...

        Tohle určitě bude dobra a propracovaná střelnice (to ovládání na gamepadu je prostě šíleně debilní, pořád nechápu, jak krabičkáři můžou efektivně mířit a plynule střílet...), možná i se silným příběhem, ale stará vynikající Mafia to prostě být ani nemůže. Připomíná mi to Flashpoint: Dragon Rising / Red River. Značku už defacto vlastní někdo jiný a na tu "pravou" Mafii (pod jiným názvem) si asi ještě počkáme *4*
        • protože ti krabičkářští noobové mají asistující auto-aim *6*

          btw vcelku souhlasím, ale já si od té hry nic nesliboval od té doby, co na tom nedělá 2K Games Czech
      • Škoda, moc velký sympaťák to není. Ale grafika ze hry pěkná. Díky za odkaz.
  • Krescz
    vypadá to zajímavě, jen kdyby to dělali češi...no snad tam bude i cz dabing
    • to teda určitě nebude, to se vůbec finančně nevyplatí dělat
  • Phillios191
    Tak to na mě působí ještě hůř než jsem čekal.. já to věděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit