Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vypadá to fakt tragicky a to nemluvim pouze o grafice.. přehnaně akční hratelnoust, žádná atmosféra a grafika stojí taky za prd.
    • h0p3
      *EDIT* Nic, už jsem si všiml gameplay videa.
  • No to zas bude Amerika.Zlata to mafia 1.......
  • Gampely 6 min je venku
    • píše se to gempaly
  • Inquisitor
    Hlavní hrdina mi nepřijde moc sympatickej, ale možná je to tak dobře :)
    • h0p3
      Přesně. Stejně na mě působil i Vito ve dvojce.
  • Kdo chce chytit atmosféru, našel jsem teď na internetu nějaké fotky.

    http://mafia2.scorpions.cz/galerie/mafia-3-screenshots
  • Ten chlápek úplně napravo vypadá jako Vito, podívejte na 3:13, to je docela jeho výstižný výraz. Z traileru nejsem zklamán. Jen je takový... no... oznamující.

    U M3 mě jen trošku děsí psychika mladíka sedícího v autě. Rodina je základ státu, něco takového by tam mohl říkat, ne to co tam s horkou hlavou říká, nesedí mi to.

    To mi zní nepříjemně, hlavní hrdinové v předchozích dílech byli vždy takoví sympaťáci a nikdy snad ne lidé s vážně horkou hlavou.

    Doba se mi líbí. Rok 1968, kdy noha nestoupla ještě na Měsíc a na světě se našla novela M*A*S*H atd... Je to zajímavý rok a je téměř nemožné udělat hru v té době bez atmosféry. Jen tohle není zrovna trailer, který by atmosférou vyzařoval, i když soundtrack bude, hádám, povedený.
    • MARTASLJ19
      Je to Vito. Na gamespotu to potvrdilo.

      https://www.youtube.com/watch?v=n6enkC6lF0E
  • kkING
    pred trailerem jsem byl celkem skeptickej, protoze povalecna doba mi k mafii moc nesedela. ted tu mame pekne video a nejspis hlavni postavu se sopustou kecu o rodine, ktera mi nejvic pripomela trevora z gta5 nekdy "za mlada" nez se mu stala ta spousta spatnych veci *1* a pokud nas autori nebudou nutit hrat za radoby hodneho gangstera ala tommy angelo ( u ktereho to sedelo ), ale spis za nejakeho polo psychouse, tak by to mohl byt zajimavej zazitek
  • https://www.youtube.com/watch?v=n6enkC6lF0E tak fakt je to Vito ten šedivý chlapík na pravo, dalo sa to poznať aj podľa tej jazvy na brade.
    Mimochodom v tom videu sú aj kratučké zábery priamo z hry a vyzerá to bohovsky, čo ma irituje viacej, sú tie miestami až extrémisticky politicky korektné rečí, ktoré títo dvaja medzi sebou vedú....je mi z toho na grcanie.
    • ty zabery ze hry balancuji nekde mezi zhovadilosti a stupiditou ... strasne
      • Mne sa to lúbi, vyzerá to, že aj Hangar13 používajú vylepšený illusion engine, ktorý mala dvojka a mne osobne sa tie ukážky páčili, to automatické zameriavanie na pneumatiky aút, to mi pripadá ako zhovadilosť, ale som si istý, že je to hlavne kvôli konzoliam, celkovo to vyzerá už teraz viac než slušne, len nech z toho nespravia otvorený svet alá AC alebo Far cry...ja chcem pekne lineárnu mafiánsku hru tak ako predošlé diely.
        • vždyť jsi slovák
        • tak to budes nejspis zklamany .. zatim jedina pozitivni vec, kterou jsem schopny najit je zasazeni do zajimaveho prostredi
          • a dobra hudba v traileru abych byl ferovej :)
  • cumpi3
    Oblicej hrdiny mi trochu pripomina Joa ze dvojky...tak nejaky potomek? Nebo se mi to zda?
    Jinak na me to zase tak hrozny neprislo...ale asi je to tim, ze zatimco na dvojku jsem cekal jako na spaseni...tak po ni na tohle nahlizim jako na "muze jen prekvapit titul"...tak uvidime
    • mne taky pripomina Joa, ma takovou stejnou papulku.
  • Mart9
    Z prvního traileru na Mafii 2 jsem byl hrozně nadšený, ale tohle se mnou nic neudělalo.
    Hlavní hrdina je na mě moc velkej rambo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit