Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MAFIA 2 byla velice dobrá ale přesto měla nedostatky např.chování policajtů,moc dlouho te zatíkají pokuty no prostě to bylo špatné ale doufám že se MAFIA 3 poučí mohla by taky trochu odebrat z každého dílu ale kdo vý možna to bude vypadat líp než moje psaní tady tet a možná to bude vypadat užasně já bych ale ocenil uložení hry v jaké koli pozici . a ocenil bych že když střelíš do člověka tak se nebude klozat půl kilometru a že např. v GTA 5,4 mužeš vylést na budovy což v MAFIA 2 nejde nemůžeš třeba seskočit do moře plavat utopit se . to přece v GTA 5,4 de ne? takže to schrnu GTA 5,4 mají jako vzor. já hodnotím MAFIA 1 -3- *7* MAFIA 2 -4plus- a MAFIA 3 -MÍNUS5- CELKEM HISTORIE MAFIA *14* *14* *3*
  • Není officiálně dodělaná Gameplay sloužil jen na ukázku čili utržek! Ve finálé hra bude vypadat jinak!
  • Mýslím že mafia 3 je podle gameplaye pojatá více americky tím myslim výbuchy brutalita tím nechci mafii 3 urazit ve finální verzy to může vypadat úplně jinak a v mafii 1,2 to byla taková čistá práce (jenom můj názor)
    • To maš pravdu na mě to dělá též dojem že to bude spíš jiný druh GTA.
      Dle toho co sem sledoval!! GTA = obyčejní gengstři versus Dolary

      Kodex cti,rodina a noblesa = rovná se Mafie

      Dle toho co sem sledoval toho tam moc není..?!

      Mafia? či jiné GTA?
      • Podle mě tahla hra nemá nic společnýho s původní Mafií... je to akorát s odpuštěním trapná napodobenina GTA poblitá prvkami Hitmana
  • Deni joe možná umře na stáří vita možná zabijou.
  • Mohlo byse hrát za Vita Skaletu a parťáka mu mohl dělat Joe Barbaro. Jsou totiž nejlepší dvojka.
  • Amazing ! I just got 3500 RP code for totally FREE ! Come and download code too
  • strašně mě to sere já chci už 3 chybí mi joue a vito chci jí zas hrat 2 mám už 6 dohranou a 1 4 *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Dnes je deň kedy ju oznamili :D
  • Mafia lll bude, to je jisté a psát co jako že by v ní mělo být podle "někoho" tady v diskuzi je jaksi zbytečné. Vše bude úplně jinak :-)
  • Neviem preco ale mam takeho tušaka ze mafiu 3 oznamia tento rok :) bud na E3 alebo na gamescom-e
  • Mafia III by podle mě měla pokračovat tak, že by Joe přežil ale poldové by na něj a Vita přišli a vychostili je z Ameriky a potom by se zbytek příběhu odehrával třeba v Praze..
    • Dost dobrý nápad *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit