Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slotermeyer
    Obrázek na straně 81 není z The Legend of Zelda: The Wind Waker, nóbrž ze super indie hry Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas. To jen tak mimochodem... *3*
  • Po asi 19-ti letech (poslední tuším 1997) jsem si koupil nový LEVEL za 100,- a řeknu Vám nic moc. Zklamalo mě to, hlavně nulová grafika. Okopírovaný Windows 8. Žádný obrázky, chápu že dva obr. na článek je příliš, ale rozhodně ne pro mě.

    Místo uměle nafouknutého obsahu přidejte obrázky. To hype, které kolem toho vždy děláte (Games Play), je podvod a vlastně jste mě upirátili prachy.

    Představa že zaplatím předplatné a přijde mě tohle tak to by mě teda jeblo. Proč píšu kritiku? Protože jsem spláchl peníze do kanálu. Z tý nulový grafiky se mě udělalo tak strašně zle, že ještě ještě teď nemůžu spát.
  • dneska kupene, len som to prelistoval, na viac nebol cas, ale uz sa nemozem dockat. po minulom nie moc zabavnom cisle toto vyzera velmi dobre.
  • Eh, diky za upozorneni.. Uz jsme to opravili.
  • DieslNikolas
    Až na to, že jste 10 čísel pozadu. 257 určitě ne, spíš tak 267, ale to je hádám *2*
  • To zní jako našlapané číslo a ta obálka *14* jako vždy parádní!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit