Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Tak jsem zkoušel Unranked games. Tenhle GIF dost vystihuje atmosféru Unranked her 😂

    Salem the cat - Mix and Laugh

  • Derp_1337

    Takže pokud jsem recenzi dobře pochopil, tak zatím se dá hrát jenom proti PC a multiplayer proti ostatním hráčům teprve přijde??

    • Anarcha

      vše je MP a to i Draft akorát fáze draftu karet , je proti AI , ale  následné hraní už je proti hráčům.

      • Derp_1337

        Ok,díky.

    • honcka

      Jenom imho draft, normální duely jsou i mp

  • no zrovna v poslední době dost blbne klient, má problémy s připojením, občas se načte hra bez karet, z tědlech důvodů sem Magic posledních pár dní nehrál vubec, naštěstní HSko fachá dobře


    je to super alternativa, koho štve příliš velký rng v HSku, nebo se už nemuže dívat na dětský omalovánky, tak Magic je v tomdle směru skvělá volba

    • tak sem to po pár dnech zapnul a je to furt to samý - trvá to věčnost, než mi to vyhodí hlášku connection lost a takle klidně i několikrát za sebou a když už sem konečně ve hře, tak karty nikde - jen herní plocha a zásek. tak snad to chlapci z wizzardů daj ňák do kupy...

      • Derp_1337

        Některé problémy s connection lost řeší forům. Skus se na to podívat.

  • mám v HS nahráno několik let kua :) nemůžu říct,že by mě už nebavil ale nějaká změna by byla super..ale jak píše Vašek mobily jsou momentálně logickou volbou pro karty, sedět u kompu se mi fakt nechce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit