Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a kolik procent měsíčního příjmu jsi poslal ty, mohu li se zeptat?
  • sevastopol
    Nesmysl, naprostá většina hráčů to kupuje právě kvůli charitě. Proto to ma ten efekt sněhové koule a výsledek 2m, o čemž si žádné jiné necharitativní zvířátko z jejich shopu nemůže ani zdát.
  • Shania
    hraci to nekupuji, aby prispeli na charitu, ale protoze toho peta chteji mit, vetsine je uplne jedno jestli penize skonci blizzardu nebo pujdou na charitu.
  • niet lepsej reklamy, nez tej ktoru zaplatia spotrebitelia. smekam blivajzu.
  • sevastopol
    Možná kdyby místo trapných 2 miliónů poslali 2% jejich měsíčních příjmů (okolo 20m), mělo by to nějaký smysl. Toto je jen trapná a nevýznamná self-propaganda která znovu pohřbívá už tak naprosto zdevastovanou, a kdysi úspěšnou, značku jménem Blizzard.
  • Tvůj pohled na věc je dost smutný.. Taková věc se nedělá kvůli tomu abych se někomu zalíbil, ale měla by být naprosto normální. Až budeš jednou na půl hluchej a slepej, budeš potřebovat takovou pomoc, třeba abys vyšel s větší taškou do schodů... Jenže všude okolo už budou jenom tvoji stejně smýšlející vrstevníci, nebo vámi vychovaná generace mladších.. Tak good luck!
  • A až se hráč jednou probudí po dlouhém raidu, budeme mi kmen beduínů před barákem.
  • jop, Bud jen na okrasu stebou bude behat po svete nebo pro takovou "pokemon" minihru ktera je ale docela zabavna.
  • A ta koza se dá ve hře nějak použít?
  • Jack1947
    Jo ale ta myšlenka je dobrá.
  • Vic jak polovina prachu nakonec stejne skonci u manazeru a podobnejch reditelu z Blizzardu *1*
  • Nic proti charitám. Ale po mých zkušenostech ohledně charity: Rozhodně na mě působí důvěryhodněji charita, která je pořádána nějakou velkou společností jako Activision/Blizzard, než ty pochybná individua ploužící se po ulicích měst, kteří kolikrát mluví jak po metráku piv.
  • Nemůžu si pomoci, ale v podobných charitativních akcích vidím vždycky jen převlečenou reklamu ve stylu "Dnes ráno jsem převedl přes silnici stařenku, milujte mě.".
  • to pak pekne navazuje clanek na novinkach, kde se pise, jak se zjistily tisice vymyslenych lekaru, kteri pobirali platy na boj s ebolou primo na miste :)
  • Blizzard nejen ze umi. Ale taky dela pravidelne podobny charitativni akce. Proste *14*
  • Jack1947
    Pokud to k nečemu reálně bude ( vymyslí se nějaké opatření proti zminované ebole nebo lék co potlačí účinky nebo kdoví) nemám nic proti a ač je to WOW tak chvályhodné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit