Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jsou keci.. hrajem po steamu tzn pres net.. v pohode... asi se tu ceka na uplatek od autoru.. nebo nevim :D
  • KronosDeret
    Teda nevim jak jinde nez na steamu, ale kdyz zalozim hru a hostuju (Czech magi) , behem nekolika sekund se tam pripoji 3 dalsi lidi a uz se pari, obcas to zhavaruje, obcas se nekdo odpoji, ale tak hrozny to neni.
  • Ahoj, nevite nekdo, jak to bude s verzi pro x360? nekde jsem zachytil, ze by mela byt, ale na ofic webu nic neni...
  • hral jsem coop po lanu, je to super, ale celkem rychle to omrzi
  • Třeba to jako kouzlem začne fungovat.
  • prepacte ale mne tieto vase clanky typu "preco sme este nezrecenzovali nejaku hru" pridu strasne jebnute. Co to ma za zmysel? Len poukazujete na to ze ste to neurobili. Nic viac. Nechajte si to pre seba a radsej recenzujte.
    • Klidně mě ukamenujte, ale taky mě to přišlo spíš jako výmluva, přece jen jde hře dát míň a napsat, že fungující by dostala o dva body navíc, ne snad?
    • Třeba by bylo dobrý číst *3*
      • citam. a co jako? tak nerecenzuju kvoli bugom. I DONT FUCKING CARE. To mozu napisat potom v tej recenzii ze prepacte ze to tolko trvalo ale bugy. A urcite to tam aj napisu. Toto je proste absurdne a trapne
        • No a kdo tě nutí to číst? Počkej si na tu renzci když tě důvody toho, že ještě nevyšla nezajímají. On se totiž najde stejně přechytralý hejsek co bude pod recenzí plivat, že ho nezajímá, že ta hra byla nestabilní, že chce recenzi hned.
        • „Pak najednou vyjde patch s pořadovým číslem čtyři (a posléze i pět… a kdo ví – ono jich bylo tolik!)
          To ti nestačí k pochopení? Nedochází ti, že v takovém stavu by hra mohla dostat 4 - 5/10 a autor článku to hře dát nechce? Hra dostala 7 dní a čeká se na záplaty.
          Na jedné recenzi to fakt nestojí a navážet se zrovna do lidí co sem přešli, že nepracují...no teda *7*
          • Ta hra je desitkova i pres svoje bugy, takhle zabavna hra tu fakt dlouho nebyla. Doufejme, ze bude brzo dvojka, vetsi a lepsi, tenhle systém boje a kooperace ma obrovsky potencial.
        • ani my DONT FUCKING CARE about your stupid posts
          • Ale no tak *1*
  • Neřikám že se nestalo že sem nemohl založit hru, že sem se nemohl připojit, že mi záhadne zmizeli savy a tuny dalších bugů. Ale hru sem dohrál a bavil sem se královsky.

    ALE stejně je dle mého názoru dobře že recenze ještě není, protože jak sem napsal tady se nejedná pouze o MP ale bugy celkově. Té hřy bych dal klidně 9/10 třeba i o půl bodu navíc. Protože to je nehorázně zábavná hra. ALE ty bugy tu hru hrozně srážej, klidně někam k 6/10 . A to bych vážně nechtěl aby vyšla nějaká taková recenze. Budu radši když recenze vyjde až potom co bude hra řádně opatchovaná a odbugovaná a odnese si skore které si zaslouží.
  • Hra (demo) mě nefunguje na ATi kartě. Padají mi neustále drivery. Doufám, že to doladí.
    • Mám x1950 a taky v pohodě.
    • Kolac_svk
      To je celkom normalne, sleduj web ATI k fixom na tvoju kartu a budes bez problemov.
      Ati karty maju najcastejsie problemy s hrami ale vyrobci sa o to staraju a opravy su skoro vzdy ked ich treba :+)
    • Me to na ATI Radeon HD 4870 a bezi to v poho.
  • Takze jinymi slovy nelze zrecenzovat hru, protoze pan recenzent nema zadne kamarady/kolegy, se kterymi by si hru mohl zahrat, a ani neni schopen hru sam hostovat a zahrat si s nejakymi nahodnymi hraci ... ?
  • vyslo 8 patchu zacinam verit ze je delaji denne sice sem to zacal hrat od verze 1,0 dokoncil na nejake verzi 6 nebo 7 byla to dobra hra co me bavyla ale byla ze zacatku tezka naucit se instinktivne mackani komb je problem. Osobne sem to projel s M60 s jedne ruce co sem nemusel drtit kouzli tak to sem prostrilel. Jinak tam je i Svetelny mec. A celkem by me zajimalo jetli recenzent projede vsech 21 casti a ne jne 12 chapter me se povedlo jen 16/21.
    • Spades
      to nejsou casti, ale kolik si nasel magick

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit