Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co když mám PC verzi Ultimate Edition ? Je to nějak spárované z Xboxem ? Třeba kdybych se na Xboxu přihlásil pod MS účtem (teda pokud tam funguje) dostal bych i dvě pokračování ?
  • tato hra až bude na PC - hned kupuju!!!
  • me se to na xone hrozne blbe hraje - blbe se mi miri bez mysi.. zlaty pc.. :( hned bych to vzal ale bohuzel na pc..
    • Nevím jak to hraješ ale na X360 se všechny díly hrály skvěle...
  • Tak taky by mohli ty Gears of War 2 a 3 vydat na PC ne?
    • yuri337
      Nevydají, jsou to líni zmrdi. Jedničku už měli hotovou, tak ji jen přeskinovali...
      • Tady nejde o lenost, věř, že kde jsou prachy, tam prostě půjdou vydávat a to na PC nen. Na PC by se prodalo maxtak 2 mega kopi, zatímco na Xboxu budou mt prachy z - konzole, možná XLive a za každé hry, čemuž se prodejně PC nemůže rovnat.
  • Ruka jak Rich Piana :D
  • No a taky stále čekám a čekám, kdy se projeví ta nepředstavitelná "síla cloudu" kdy se v jeden moment spojí po netu všechny Xboxy One na světě a naprosto zdrcující výpočetní silou si společně řeknou: "pojďme zničit Sony".... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Naprosto nechápu myšlenkové pochody zodpovědných lidí v MS. Pokud chtěli aby se sypaly dolárky a to určitě chtěli, tak proč nezremasterují všechny díly? Jestli to nebude spíš tak, že s GOW 1 otestovali jaký je zájem, ten je zřejmě minimální tak k tomu musejí přihazovat další staré díly aby to někdo vůbec chtěl. Pokud by byl zájem velký pěkně by se remasterovalo dál GOW 2, GOW 3.... hrál jsem všechny díly na X360 a výborně jsem se bavil, ale po shlédnutí videí z tohoto "remasteru" tak za mě říkám naprosto zbytečný výtvor. Všechny díly vypadaly na X360 skvělě ale toto vypadá skoro stejně. Ble... *13*
    • Co spíše měli udělat je kompletní remaster celé série Gears of War a to nejen na Xbox One, ale i na PC. Určitě by o to pak zájem byl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit