Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja chcu 3 k...a !!!
  • Jack1947
    Takhle by to mělo bejt standartně a běžně... ne remástr za plnou pálku *12*
  • TheGGG
    pěkné, ale hádám, že nový darksajdy asi jen tak nedostaneme co? Toto byla hack and slash co mě hodně bavila i přes kreslenou grafiku...
  • kubi-wan
    Jó, Darksiders.... hra, která mě donutila naučit se hrát na PC s gamepadem *1*
    • BoB.2
      Přesně.
  • Nová verze asi znamená i vyšší nároky na hardware, takže pro mě to asi nebude mít moc efekt. Ale původní verze neuměla full HD, že je to zmiňované jako novinka?
    • ringmancz
      na steamu píšou podpora až 4K, takže fullHD to podle mě umělo
      • Jo, ale v článku píšou, že oproti původní verzi nabídne ta nová 1080p. Hrál jsem to na monitoru, který full HD nepodporoval, tak nevím, ale nenapadá mě, proč by to hra neumožnila.
        • Tak buďto mohli upscalovat ze 720p, což se občas taky dělo, obzvlášť u konzolových portů a nebo je to myšlené jako rozdíl mezi verzí pro starou generaci konzolí a tu současnou, každopádně já hrál už originál na FullHD a že by to běželo v něčem menším si nepamatuji, ale každopádně to nemělo skoro žádná dodatečná nastavení, což je opět záležitost toho přímého portu.
  • "dostali".
  • ..Ano .. To bylo velmi příjemné překvapení .. *1* *1* *1*
  • Už to stahuju ze Steamu a doufám, že kromě technické stránky pořešili i zaměřování a dali ho na střed, tak jako ve dvojce. To ježdění kurzoru přes celou obrazovku bylo hrozný a matoucí.
  • bukrr
    Dříve se o tom tolik nepsalo nebo dostávat remaster k původní hře je nový trend? Samozřejmě nemám nic proti *15*
    • Od stejného vydavatele už takhle byl Titan Quest i Darksiders II, ale tam bylo podmínkou vlastnit nějakou verzi se všemi DLC. Jinak jsem zaznamenal ještě Bioshock.
      • Skyrim to teď udělal taky. Každopádně je fajn dostat to zadarmo, ale pokud nemam ani hotový achievementy v předchozí verzi tak proč budu znova hrát tuhle "lepší".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit