Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už jsem psal: těším se, ALE...

    Ale doufám, že hra nebude po vydání tak prázdná jako ty poslední dvě. Čekat dva roky, než ten gameplay bude za něco stát, není ideální.

    • Hidden

      Z toho co zatim bylo popsano ve vyvojarskych deniccich to vypada, ze bude uz pri vydani zaplnena dost. Jasne, plna palba CK2 + vsechna DLC to uplne nebude, ale dost veci z nich zjevne uz bude primo v zakladu CK3. Navic dle svych vyjadreni meni politiku  a chteji spise vydavat velka a obsahla rozsireni mene casto, nez mensi casteji jako doposud. Osobne bych tipoval, ze prvni velke rozsireni bude vychodni cast Asie (Cina, Japonsko, atd.).

    • úplně nejlepší je počkat si až bude oznámena 4 a pak na tuty bude 3 na HB a v klidu si člověk koupí celou edici s DLC do 20e a může se v vrhnout do odladěné a kompletní hry. Zatím to praktikuju s většinou jejich her a je to asi nejlepší způsob. Udělal jsem výjimku u Stellaris a tam stačí 1/2 roku nehrát a už se to člověk může celé učit znovu, jak totálně překopali herní mechaniky.

      • Upřímně - mě to u Stellaris strašně baví a výrazně to pro mě zvyšuje znovuhratelnost. V karanténě jsem si během nějakých 140 hodin odehrál Federations. 🙂

        • Ne vždycky na to má člověk náladu a čas. Navíc je kolikrát problém u těhle velmi se měnícich her najít správné tutoriály, protože velmi rychle zastarají a už jsou díky změnám mechanik nepoužitelné. Takže jakmile člověku mine pár velkých updatů a nesleduje důkladně videa popisující jednotlivé změny, tak je ztracen, protože paradox tutoriály neumí a pokud ano, tak většinou počítají s verzí 1.0

  • Marines

    Také už čekám, i když musím uznat, že s dvojkou se budu loučit těžko, mám nakoupeno "pár" DLC a hra mi perfektně šlape a má výbornou hratelnost. Dvojku, ale opouštět nebudu, mám tam rozehráno několik her a určitě je dohraju. Možná, že trojka bude mít ze začátku chybky a tak ji koupím až po vydání....

    • Derp_1337

      "Dvojku, ale opouštět nebudu, mám tam rozehráno několik her a určitě je dohraju"


      Haha, taky mám rozehráno pár her a "určitě" je dohraju 😂

    • homeles8

      Proč je tam ta první věta?

  • Hidden

    Na CK3 se tez tesim a jestli ji nebudou hned po vydani suzovat nejake zasadni problemy, rozhodne mi vydrzi na disku dost dlouho. Po shlednuti vsech vylepseni a uprav uz se proste k CK2 tezko vraci. Zatim jedinou podstatnou vadou na krase je skutecnost, ze vychazi pomerne kratce pred Cyberpunk 2077. Kde ma clovek vsechen ten volny cas na hry brat... ;)

  • unicz

    Hra má nejdůležitější parametr v novém (vlastním) engine -> Cities:Skyline 2, kde je jednička technologický horor.

    • Hidden

      Sice to pobezi na nove verzi Clausewitz engine, ale se Cities:Skylines to ma pramalo spolecneho. Obe hry pouzivaji neco zcela jineho. :)

      • unicz

        Ano, v tom je ten problém 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit