Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Každopádně už vyhlížím Europa Universalis IV. *14*
    • A kdo ne? *14* *14* *14*
    • Inquisitor
      Já též :)
  • Tahle hra je pro mě velkým zklamáním. Má prakticky jen jeden rozměr, a to je válčení, takže se monotónnost se dostavila hodně rychle. Nemyslím si, že ten patch na tom něco změní a vzhledem k tomu, kolik her u mě čeká ve frontě na zahrání, tak nevím jestli dám téhle ještě šanci. *7*
    • Magister_Peditum
      Vzhledem k tomu, do jakého období je ta hra zasazená, se to dalo čekat. To je stejné, jako to vyčítat Hearts of Iron.
      • Já bych tam rád viděl víc diplomatických možností, přeci jen 1. pol. 19. stol. je doba kongresů a velké diplomatické činnosti obecně. Nebo alespoň přidat nějaké náhodné události, vnitřní správu státu, prostě cokoliv, co by oživilo tu monotónní hratelnost.
    • v zásadě souhlasím... Hearts of Iron z Napoleonovi doby
    • Záleží, co od té hry vlastně čekáš.
      Mě jako Napoleonisty je sváteční hrou, které v dnešních moderních válkách či druhé světové nebo středověké, hotovým požehnáním
    • Tak ta jednorozmernost se dala cekat, prakticky od prvopocatku vyvoje ten titul byl takhle smerovan a bylo to i avizovano. Problem bych tedy nevidel primo v ni, ale v tom, pokud jeji zamer - tedy ciste boj - neni nijak vyrazneji zajimavejsi nez v ostatnich hrach od paradoxu. Coz podle vseho pry bohuzel neni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit