Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • btw já jsem starej xcomář, ta hra může vypadat jako pro děti, ale obtížností rozhodně není, králíci možná vypadají mdle inteligencí, ale ty vyčůraný hajzlíci ti dokážou pěkně zatopit, nesuď knihu podle obalu
  • milý Karle, ta "shitka z plastu" má výrobní náklady 257 dolarů, to že jsou český prodejci nenažraný je už věc druhá
  • Jaký vysoký náklady? Na ten stojánek? Vždyť je to celý shitka z plastu. Nintendo na tom rejžuje neuvěřitelně. Ale ač jsem nevěřil, hry na to začínají vycházet slušný. Králíky teda nemyslím, to je pro mrňata *12*
  • Ufff, skoro to vypadalo, že XCom nebude, ale stačilo vydržet a číst dál.
  • Přesně tak. Já osobně tyhle hry nemám rád, ale naprosto akceptuji, že druzí ano. Cílovka je jasná. Děti, fanoušci nebo prostě obecně všichni ti, co to mají rádi. Ono přesně u těchto her / platformě se dost ukazuje prostý fakt, že grafika, originalita, zpracování, ba snad ani nějaká přemrštěná kvalita není pro hráče až tak podstatná. Je to možná trochu hnusná pravda, ale fakta o prodejnosti takovýchto her jsou jasná, stejně tak i poměrně vysoká hodnocení těchto her od cílovky. Já se třeba možná směji těm, co tohle dokáží s chutí hrát, ale na stranu druhou, když je to baví, není sebemenší problém. Vždyť právě pro tu zábavu hry hrajeme a zábavnost je vždy subjektivní věc.
  • OK, podivnym cool vyrazum nerozumim, ale proc nehrat dve dobre hry misto jedne?
  • Strawman argument. Nikde sem netvrdil, že tvoří podstatu hry, takže samozřejmě failík. Každopádně pokud je to "v podstatě" to samý jak XCOM, tak nevidím důvod to hrát, když můžu hrát XCOM, že ano? Jednoduchá logika. Pokud teda nepreferuješ pohádku před sci-fi...
  • Ve skutečnosti jediný, kdo tu má "vnitřní" problém, si ty. Problém s odlišným názorem.
  • MickeyMutant
    Tohle musím podepsat. Včetně Star Wars. Tam byly tyhle infantility jistě původně mířené na děti, aby se cílová skupina teenagerů rozrostla směrem dolů. Děti vyrostly, a protože nostalgie je svině, tak jim to už jako dospělým přijde ok. Teď na to tahaj vlastní potomky a vůbec jim to nepřipadá pitomé.
  • proste se do toho ani trochu nevziju, vykidlit nakyho duhovyho igracka

    vypadat takhle jagged alliance, tak si o nic ani kolo neopru

    nemam zadnej problem, latentni homosexual jsi mozna tak ty, kdyz tohle tema tahas i do detskych her
  • 0011
    Vzhledem k vysokým výrobním nákladům nečekám že sníží cenu konzole, ale vždycky se najde někdo kdo si to koupí a ta konzole mu nesedne, nebo dohraje hru a pustí to dál. Nedávno jsem viděl někde na bazaru skoro nový switch i s nalepeným tvrzeným sklem a zeldou za cenu základní konzole, ale podobná situace se bude opakovat až lidi dohrají maria, který bude obdobně trhlý i když asi ne tolik jako králíci.
  • Kdo by čekal, že taková ptákovina, jako XCOM s Mariem může fungovat? Asi první hra, kvůli který mě mrzí, že nemam Switch. Vypadá to totiž náramně trhle. A to já rád.
  • to chceš říct, že infantilní dětinská styllizace se musí líbit každému? ale prosimtě, někdo zkrátka grafiku pro pětileté děti ve hrách opravdu nemusí, je to tak těžké pochopit?
  • moje asociace pramení samožrejmě z infantilní grafické stylizace her od Nintenda, z čeho jiného?
  • Tebe nekdo nutil v destvi hrat si s panenkama...a nebo ti to naopak zakazoval? Jenom me zajima, z ceho prameni ty tvoje divne asociace.
  • Jo, jasne, ja zapomel - podstatu hry tvori vzhled panaku a grafika...
  • Ano, vskutku "dospele" komentare od obou...
  • Stylizace ve hře může vadit jen člověku, který má nějaký, vnitřní problém. Podobně jako latentní homosexuál, většinou, trpí homofobií.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit