Přejít na výpis diskuzí

Mark of the Ninja - recenze

25.9.2012 20:06
Lucie Jiříková 15 příspěvků

Kvůli mohutné masáži akčními filmy má spousta z nás značně zkreslené představy o způsobu boje, kterým ninjové prosluli. Praví ninjové sice jsou tvrdí bojovníci, nevrhají se však bezhlavě do lítého boje proti mohutným přesilám. Naopak. Otevřený boj je pro ninju pouze krajním řešením jinak bezvýchodné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akorát dohráno, je to pecka! A ten konec? Nejradši bych si to zahrál znova. Konec (pro ty co ještě nehráli nebudu spoilovat) u tohodle druhu hry pro mě naprosto nečekanej (chvilku jsem hledal spodní čelist pod stolem :)). Můj verdikt - výtvarno 10/10, atmosféra 10/10, stealth 10/10, hratelnost 10/10. A přemejšlím o tom, že si ji zkusím zahrát na znova gamepadu, tohle je snad první hra, kdy jsem měl díky klávesnici pocit, že si občas minimálně vymknu prsty :)
  • hraje se to suprove. No dobry kill udelas jednoduse jakmile je ktobe nepritel zady zmacknes leve mysitko a pak tahnes myskou podle sipky ktera se ti zobrazi bud do leva nebo do prava :)
    Chci jen rict ze recenze se mi libila a na jeji impuls sem hru poridil. Diky :)
  • tak pipvo si vypiju sám, jen tak pr oinfo, kdyby měl někdy stejný problém - klávesnice a myš, pro správn namačkání krádeže nebo tichého zabití platí, že šipka znázorňuje směr, kterým se má pohnout myší a ne zmáčknutí příslušné klávesy....takže si pivo vypiju sám
  • hru mohu jen doporučit, je jedním slovem úžasná. Nesnáším zákisy ve hrách, ovšem tady se zaseknete jen vlastní chybou. Viz co bylo napsáno - ve chvíli, kdy začnete myslet jako filmový ninja, jste v háji :-). Jediné co jsem se zatím ve hře nenaučil je tiché zabití. Mám PC verzi a ať zkouším jakoukoliv kombinaci mačkání a držení tak prostě dělám jen unperfect kill a tak radši nezabíjím a jen tiše procházím.....kdo mi česky poradí, jak konkrétně správně namačkat assassinate kill, tomu koupám a pošlu pivo
  • Pro ty co neznaji bych doporucil freewarovku podobneho razeni nazvanou Stealth Bastard, rozhodne stoji za vyzkouseni.
  • zdeeneek
    Vypada to good.
  • Že by konečně po letech vyšel nějakej pořádnej stealth? Určitě vyzkouším. *14*
  • Hru som nehral, ale sudiac podla screenshotov to ma graficky vela podobneho s Vessel. A Vessel sa mi pacil, takze si mozem pridat dalsiu hru na "to-play list."
  • chtěl bych se zeptat někoho kdo to hrál, jestli je v té hře nějakej ninja?
  • irdzi
    Vyzkouším demo a uvidím - nejvic se obávám délky hry, protoze třeba u Deadlight je pravě délka největší problém hry a tady se obávám něčeho podobného ....
  • Ne ze by me tenhle styl grafiky podobne jako u Shanka sedl, ale hratelnost vypada paradne, urcite zkusim :)
  • Už po ní pár dní koukám. Už čekám jen na PC (snad i Mac) verzi.
  • Ok, tak to by stačilo. Jdu dobře utratit 1200MP.
  • BoB.2
    Šup šup ať je 15.10 a je to i na PC. *4*
  • že by konečně nástupce starých saboteru v novym provedení a věcma navíc...rozhodně zkusím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit