Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    TAKŽE bude endgame nebo ne ? ha, tady je pěkně vidět když se ze hry udělá služba a ani pořádně nefunguje!

  • Několik mých reakcí na článek. Ty Tachyon Rift mise jsou strašně nudné, je to totéž co jsem
    už hráli, nyní jen limitované ubíhajícím časem a klesáním úrovně života. Pár
    misí jsem s kamarádem odehrál a fakt jsem se u toho nebavil a gear? No padl mi ze
    čtyř mísí snad doposud jen jednou. Pokud je tohle to čím nás chtějí zásobovat,
    tak s mojí osobou ať nepočítají, protože tohle fakt není zábava hrát. Zajímalo
    by mě také, co se v těch misích Tachyon Rift vlastně má zkoumat protože nic
    jiného nežli probojování se z A do B tam fakt není.

    Ke hře jako takové. Proč proboha po sejmutí posledního
    padoucha namísto okamžitého konce hry a nemožnosti něco ještě sebrat tu nemáme zakončovací
    bod ze kterého misi opustíme či se teleportujeme, prostě proč když zastřelím
    Taskmastera z druhého konce obrazovky, nemůžu sebrat to co z něj vypadlo
    protože po jeho přemožení hra ihned končí. No větší pitominu jsem snad ještě
    nehrál.

    AIM Cloning Lab? Prosím, cokoliv jen už ne další laborku,
    jsou tak nudné a nezajímavé. Základna Substation Zero? Proboha vždyť je to naprosto
    zbytečná část do hry, která sebrala nutnost navštěvovat Helicarrier. Mega Hive a single mise? No to u kooperativní hry fakt
    nechápu. Dohrál jsem ten příběhem daný 14ti podlažní a stačilo mi to. Prostě o
    ničem. Kate Bishop se lehce opozdí? No Hawkeye má příjít až příští
    rok a Kate nemá určený čas vydání, takže jsem na to lehké opoždění fakt
    zvědavý.

    New Game plus je v nadpisu uvedená ale v textu už o ní ani
    zmínka, nicméně tento režim bych uvítal ze všech nejvíce protože v době kdy
    jsem hrál příběh byly poškozené titulky tím popiskem činností postav a dění kolem,
    dále byla nemožnost vypnout rozmazanou grafiku a otřesy kamery.

    Pardon za odstavce, ale formát textu kopírovaný z Wordu asi není kamarád s políčkem pro komentáře.

  • Carnage666

    Hmm hra teď dostala pár věcí který opravdu trochu vylepšují celkový flow hry atd. věci který byli hlavně otravný. Ping systém pro to aby vaše AI mohla otevírat dveře který vy nemůžete je taky krok správným směrem ale ten loot? Celkově meh, cosmic gear sice zní dobře ale nějak nevím proč bych měl měnit svýho 150 power lvl Iron Mana když už teď dávám všechny malý mobky na ránu nebo dvě raketami a celkově všechno drtím solo i na challenge IV, jo vlastně exotic gear jenže teď když jsem dodělal nudný mega hive a dostal 2 exotic itemy stalo se to co jsem tušil, můj equip je pořád lepší a ten exotic je mi v podstatě k ničemu. 😀 Kate Bishop a tedy i přídavek do příběhu byl posunut a neplánují to vydat tenhle měsíc... jediná věc na kterou jsem se fakt těšil (posun v příběhu) a zase nic.

    Pro osobní stalkery z games, jo jo hru jsem tehdy chválil ale pořád jako naposled říkám že mě baví jen že ten nový loot je k ničemu a bohužel jako naposledy říkám že tehdy jsem tušil že jejich harmonogram přídavků bude víc natřískaný, ale evidentně není když už posouvají nového hrdinu.

    Edit: jo a hra dostala i DLSS, což je fajn.


    • Nejhorší na tom gearu je fakt, že musíš pro jeho vylevelování na sílu 150 použít jádra a u artefaktů polychron a jejich získávání je velmi zdlouhavé a v podstatě dané denním přídělem frakčních misí. Snažím se teď vylevelovat třetí postavu na 150 a už mi dochází chuť dělat stále ty stejné věci dokola jen pro dobrý pocit, protože počtem získaných materiálů vidím postup v nedohlednu.

      Ten loot by fakt potřeboval překopat a také přidat možnost získat kredity jinak nežli jen plněním battle passu, protože ten hodnotou 1300 kreditů na postavu moc muziky nenabízí.

      Je ale celkem fajn že už ty hrdinové mají trochu nějaké schopnosti, tedy že nehází po soupeřích jen papírové tácky ale i nějaké ty ostré kovové, když to řeknu obrazně.

  • Kosac

    Zííív... už je spiderman na pc a stojí to €10? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit