Přejít na výpis diskuzí

Marvel’s Avengers si na Gamescomu dávají reparát, ale pořád jim to nejde

20.8.2019 17:11
Adam Homola   2 příspěvky

Marvel’s Avengers byl před pár měsíci takový menší redakční otloukánek. Square Enix nedokázal na E3 hru nějak normálně oznámit a odprezentovat, a to málo co jsme viděli, nevypadalo navíc nijak lákavě. Doufali jsme, že se Square poučí a pro Gamescom připraví opravdu pořádné demo, jenže to se nestalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tutoriálová mise, z té se nedá vůbec říct, jak bude vypadat zbytek hry. A kdyby ten zbytek nebyl open-world, vůbec bych se nezlobil, open-worldů už mám plné zuby.

  • Carnage666

    Spider-man rozhodně sexy nevypadal při ohlášení. Spousta lidí nadávala že celá ukázka byla ukázkou qte sekvencí a chyběli v něm civilisté a studio to omlouvali tím že je ve hře zrovna víkend a lidí nejsou v kancelářích 😂 a až rok nebo dva po tomhle traileru Insomniac teprve ukázal pořádný gameplay a omezený free roam. U Avengers je samozřejmě situace trochu jiná ale osobně jsem nečekal nový záběry spíš jen to stejný co zatím leaknulo a bylo na E3. Věřím že hra dopadne dobře, všemi milovaná Arkham série je v podstatě takovej otec těchhle her a pokud bude příběh kvalitní a další postavy zábavný na hraní tak věřím že tu máme další komiksovou pecku. Jen očekávejte filmove a další skiny za real peníze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit