Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Překvapení roku, alespoň pro mě. Spousta postav je mnohem líp napsaná jak ve filmech a hlavně se hodně čerpá z komiksů což je skvělý (narozdíl od Marvel's Avengers). Chci pokračování!

  • Corvus

    Kde je ten pesimistický prďola s věšteckou koulí, co půl roku dopředu roztuboval a věděl, jak strašně špatně to dopadne? Jen bych upozornil na pár známeček napříč českými herními weby:

    ​Z**g - 9/10, H**j - 9/10, D**pě - 9/10, I****n - 9/10, A**a - 9/10, V***ex - 8/10, K******sta - 8/10


    • Ahoj, jasně, jen nikde moc nezaznívají kritické hlasy co se týká repetitivního gameplaye a dogfightu ve vesmíru pro slabomyslné. Tím netvrdím, že by ta hra nutně musela být špatná, ale je to hlavně příběhovka. To jen na doplnění.

      • Thyrmael

        No príbehovka...na začiatku som sa tešil, že sa otvára zaujímavý príbeh, ale ono sa ukázalo, že to zase tak rozpracovaný nie je. Koniec bol už taký, že som si hovoril, že to snáď robil iný tím. Posledná časť hry bola naozaj veľmi slabá, bez nápadu.

        Aj vzhľadom k nie úplne zaujímavým súbojom, určite by som sa priklonil k nižšiemu hodnoteniu. Nezachránia to ani dialógy medzi postavami.

      • Podle toho, co jsem viděl a četl, je téměř vždy zmíněno, že je to hlavně příběhovka a souboje jsou repetitivní. 

  • Vůbec nic jsem od toho nečekal, vlastně se o hru ani moc nezajímal. Až kvůli recenzím jsem zbystřil. A je to naprostá pecka a překvapení roku. Překvapivě dlouhé. Překvapivě dobře napsané (základní příběh je jednoduchý, ale samotné moment2moment dialogy, chemie mezi postavami apod je super) a skoro až absurdně ukecané. Takže kdo má rád singleplayer hry s příběhem, tak si tu přijde na své.

    Ve svém žebříčku to s čistým svědomím řadím na úroveň klasik jako Uncharted nebo nové God of War.

    • uher

      Prý tam jsou QTE...

      • Maxianimal

        QTE jsou i v God of War.

        • uher

          No a?

          • Maxianimal

            No, že se tomu tak jevíš...

            • uher

              Pořád nějak nechápu co se tím snažíš říct...

              • Maxianimal

                Reakce na příspěvek:

                Ok, tak jinak. Proč jsi napsal "prý tam jsou QTE..."?


                • uher

                  Reakce na příspěvek:

                  Tak protože mě to zajímalo 😀

                  Co jsi čekal?

              • J.V.Stalin

                Reakce na příspěvek:

                To nejsi sám. Taky nechápu o co mu jde 😀

                • uher

                  Reakce na příspěvek:

                  A asi se to nikdy nedozvíme 😐

      • Naprosto minimálně.

        • Vážně? Z recenze mi to vyznělo naopak a trochu mi to pošlapalo mé opatrně rostoucí očekávání. Sem jeden z těch pro které je QTE absolutní zlo. Když je to ale jednou za hodinku, dvě, pro lepší vtažení hráče do děje, a ne základní herní prvek co pět minut, tak to eště beru.

          • Ale ono to tak nějak je. Jako malé QTE tam je, když tak tak doskočíš a postava se tak tak chytne za okraj a musí se cyhtit druhou rukou. Ale to snad až na jednu výjimku není vynucené (jako třeba v Uncahrted) a pokud skáčeš dobře, tak se tomu vyhneš. Další malé QTE je když se ti odemkne nová schoponst pro zbraň, tak aby ti ji to ukázalo. A pak jeden nebo dva momenty a něco málo během finálního souboje?

            Tohle fakt není Heavy Rain a QTE je tu naprosté minimum.

          • GorSilverarm

            Podle mě to není tak zlé. Jedná se o věci jako když doskočíš jen tak tak podrž mezerník, aby ses udržel. To je asi nejčastější. Pak je tam několikrát dostaň dvě ikonky do kruhu a potvrď. To je asi čtyřikrát za celou hru. Pak věci jako mačkej uprostřed animace tlačítko abys někoho chytil nebo se udržel. To ale taky není extra pravidelné. Není to dokonce ani v každé kapitole. Rozhodně to není takový ten otravný typ starých QTE, kde musíš střídavě během animace pořád dokola něco mačkat a když se ti to nepovede opakuješ.

  • Maxianimal

    Hmm, tak od tohohle jsem fakt nic nečekal, možná tomu dám šanci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit