Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím , chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte problém s Iron Man vr na ps4. Instalace proběhla v pořádku... hru dáme spustit, ukáže se přes celou obrazovku nápis Iron Man a pak se to dostane do černé obrazovky. Tím to končí. Nevíte někdo čím to může být? Popřípadě co s tím? Děkuji za odpověď 

  • Sice nemám VR, ale recenze mě zajímala a musím pochválit text. Zbyněk popsal všechno důležité - nástin příběhu, gameplay, grafiku, zvuk a přihodil pár osobních poznámek. Takové recenze mě baví, díky za ni🙂

  • Načítání na PS4 je už poslední dobou vcelku problém. Ve VR to ještě víc vynikne. S PS5 to snad odstraní.

    • jack

      Loading je mi vadí u mé PS4 obecně i u starších her. U třeba GTAV to bylo nesnesitelné, když jsem chtěl opakovat některé mise na nejvyšší hodnocení. Proto jsem to dohrál až na PC. A to mám v PS4 SSD.  

      • Carnage666

        To já si kupoval SSD kvůli GTAV abych zjistil že i tak jsou na můj vkus ty loadingy moc dlouhý, přestal jsem kvůli tomu hrát online.

    • To není PS4 ale vývojáře. Dohrál jsem nedávno TLoU2 a krom startu tam za celou dobu nebyla loading obrazovka. Pokud na stejném HW má Ironman VR potíže s načítáním, tak to asi nebude vinou HW, ne?

      • uher

        Ale byla, jen vypadala jako otevírání dveří, nebo podobná nepřeskočitelná animace, ve které ani nemůžeš pohybovat kamerou.

        • Jasně. Ale nic nesnesitelného, co by ničilo hru a u čeho by člověk zíval. Ono by šlo určitě i víc příkladů. GTA V stíhá streamovat data když člověk valí autem okolo celé mapy dokola a nepotřebuje to být rozdělené na x levelů s loadingem.

          Navíc Iron man je VR hra, a VR hry jsou obecně méně detailní, aby to HW stíhal renderovat kvakrát = pro načtení levelu je potřeba méně dat (textury v menším rozlišení,...) - takže fakt nevěřím, že hra jako tahle musí mít loading obrazovky na kreých se nic neděje. A určitě by je šlo schovat minimálně za nějaké do qte typu "teď oprav motor" apod, které ve hře jsou tak jako tak.

          • Duncan66

            Nebo je to naopak, ze textury jsou detailni a neni tam naopak tolik efektu, ktere jsou narocne na vypocet aby to utahlo v rozumnem FPS.

            • No já teda hrál jen demo, ale neřekl bych že textury jsou detailní :-D

    • karlman.hajsky

      Přesně. Na tuhle hru si počkám až přijde PS5. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit