Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už nekoupím AC a FC nikdy. Vždycky se nechám nalákat pozitivní recenzí, a pak mě překvapí, jak nudné hry dostanou tak pozitivní hodnocení. (ale to je moje vina, musím to prostě rozklíčovat, že recenzenti hodnotí hry podle vkusu lidí, kterým je minimálně o 15-25 let méně než mě. Celkově mi chybí víc kvalitních her pro starší hráče. Se zajímavým příběhem , bez pubertálních klišé. Přitom skupina hráčů vě věku 40-50 roste závratným tempem, ti lidi mají peníze a takové hry zaplatí.

  • bodmrazu

    Dohral jsem ale porad jeste neodinstaloval. Asi 80 hodin jsem tam uz utopil. Update dobry, ale spise se tesim na normalni DLC. Taky bych to nekupoval na D1, ale pockal az to bude kompletni, ale zadne jine hry na novou generaci nejsou ;-(

  • Koupil jsem, jak to vyslo a mam tam asi 10 hodin. Nejvetsi chyba co jsem udelal. Animace strasne odflaknuty, nebo zkopirovany z predeslich dilu. Mrtvej nudnej svet. Prislo me to, jak kdyby to udelali za par mesicu, jak kdyby to byla beta. Je tam strasne moc veci, ale zadna neni udelana poradne. Totalni sranec, odpad. Ani tento update me nenalakal, su na sebe nasrane, ze jsem vyhodil prachy akorat :(

    • Kdyz to vyslo, bylo to hned v Uplay+... takze jsem si zaplatil 250kc za "demo" , zjistil jaky to je a nekupoval to... to samy udelam s Far Cry 6... 

  • godycz

    uz davno nekupuju assassiny v D1. vzdycky to do pul roku necim doplnej, odladej a dodaj nove prvky, popripade udnadnej nejaky trofeje.

    zaroven je uz hra o pulku levnejsi.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit