Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak MS3 dohrano a pekne zklamalo. Jak v AJ jazyce tak i v tom ceskem. Dej do pulky v poho a pak uz je to o nicem prekombinovane atd. Hlavne boje ke konci hry. No a posledni usek ktery by mel byt svizny pruzny no proste pompezni tak pompezni neni. Vlatne je pekne nudny a to myslim vazne. A at ve hre udelate cokoliv dockate se prakticky stejne animace. A ti kdo doufaji ze jim zas vsichni preziji at radeji tu hru nehraji. Zvlaste jestli mate radi talli, nebo legiona nebo sheprda. Vim ze je to totalni konec pribehu o sheprdovi ale takhle to fakt zakoncit eda nemuseli. Od PC jsem odchazel nastvany a znechuceny. A to jsem jednicku i dvojku parkrat dohral. A smele se prohlasuji za fandu teto serie teda az na ten posledni dil. Pro me osobne konci mass effect druhym dilem. Nemusim mit za kazdou cenu happyend ale ten kdo to uz dohral tak asi vi o cem mluvim. LIDI ZDAR A NENECHTE SE ODRADIT MIM NAZOREM JE TO JEN NAZOR.
  • "Mass Effect 3 balancuje mezi střílečkou a RPG "-to ma byt jako novina? Cela serie je spise akcni hra s prvky RPG nez naopak.
    • Mass effect měl vždycky silný RP skrze dialogy, takže RPG složka tam byla vždycky silná i v ME2.
      • A hral jsi nekdy RPG? Tvrdit, ze ME2 je RPG muze pouze mlicnak, co tece mleko po brade.
        • No nevim mě přišla spíš dvojka víc RPG. Ale já beru za RPG prvky spíš realističnost a možnosti rozhodování a dopady herních činů hráče na průběh hry. než Loot a Leveling.
          Proto třeba je pro mě Fallout New Vegas víc RPG než F3 což byla jen střílečka s lootem a levelingem, Risen je víc RPG než "ubohá" Arcania. ME2 je víc RPG než ME1 Atd.

          Samozřejmě každej patnáctiletej herní důchodce mě (28let a hraju od svejch asi 15-ti či 16-ti) může řikat mlíčňák nebo noob a tvrdit že tomu rozumí víc a že je to jinak, já se hádat nebudu. *15*
          • Hairy_Ass
            Mně reálnější přišla spíš jednička - už jenom kvůli těm sranda oblečkům, co nosili někteří členové týmu do akce (k čemu kompletní brnění tedy je, když vlastně stačí kyslíková maska a latexový obleček s výstřihem, a ve vakuu s teplotami vysoko pod nulou nebo ve vysoce toxickém prostředí se dá chodit stejně dobře?).
        • Nepovídej, tak se pochlub, co máš napařeno, že můžeš tak soudit. *1*
  • Já sem hlavně zvědavý na příběh, protože to byla jedná věc co mě na ME2 neskutečně zklamala.
    • Je tu snad někdo, kdo hraje ME kvůli příběhu?
      • To myslím vážně. Ti Reapeři a záchrana galaxie mi přijdou dost nezajímavý. Já to hraju prakticky jen kvůli světu a postavám.
  • "...ale příběh Sheparda teď skončí."

    Doufam ze happyendem, jestli se mu nebo ostatnim neco stane ... *9*

    Jestli nekdo z tymu bude muset umrit, tak Zaeed nebo Samara, ani jeden z nich me neni sympatickej uz od zacatku. Zaeeda bych okmazite poslal do vesmiru tim lisem na odpadky kdyby to slo :D
    • MrSanta
      Zaeeda nee, ten u mě v oblíbenosti převálcoval každého, kromě Tali. Jeho postava ve stylu drsňáků Clinta Eastwooda se mi hodně zamlouvala. Spin-off se Zaeedem, třeba jako FPS, bych uvítal. Projet si jeho minulost žoldáka - to by mohlo být zajímavé. Kdyby jenom kvůli jeho drsnému souboji s hanarem. To si nějako nedokážu představit *1*
      Mě ve dvojce přežili všichni a doufám, že toho půjde dosáhnout i ve trojce.
      EDIT: Paragon reakce se Zaeedem, kdy mu Shepard jednu ubalil se taky nezapomíná *15*
    • No mě na konci ME2 umřeli úpně všichni, takže jsem v klidu :) Jo pardon až na Jokera :)
  • Já se snažím vyhnout se všem spoilerům apd. Těším se na multiplayer demo a i na singleplayer. Minimálně to bude několik krásných hodin plných zážitků. Uvidímě se na Bioconu pánové, možná přineseme i překvapení :)
  • Odulin
    Až vyjde 3. díl, tak si konečně projedu od začátku celou trilogii, protože ani jeden díl jsem snad nedojel do úplnýho konce. Fanda týhle hry sice nejsem, ale na tohle se dost těšim.
    • Ja ted dojel ME2 komplet (minul jsem asi 2 upgrady zbrani jen), ME1 jsem taky dohral, ale bez par bocnich misi, protoze po spusteni posledni mise se nedalo vratit na Citadelu a dokocit nektery ty bocni mise (coz me dost nasralo), jeste ze to v ME2 fixli.

      Jinak zacni ME1cku a 2ku hrat ted, az vyjde ME3 tak stejne zacnes hned hrat to :D
    • Chapem ked niekto zacne hrat hru a nedohra. Nechapem ale ako moze niekto zacat len tak hrat pokracovanie. A potom ho tiez nedohrat :)
      • Odulin
        Jojo i takový zrůdnosti jsou možný *3*
  • michaliuz18
    kazdy novy clanok vo mne vre neviem sa dockat, hra roku 2012 ! a studio roka bioware, presiel som ME1 a 2 tolko krat a na vela sposobov , velmi sa tesim ako bude postupovat moj sentinel z dvojky ked mi umrela tali,jack a mordin, bude to ovela zaujimavejsie, a este viac bude ked si importujem do ME3 aj save spolu s ME 1 co je este hlbsi zazitok z hrania :) a tiez mam radost ze znova dali viac rpg prvkov, skoda az na ten chaos v inventari v ME 1 , ale skoda ze to dvojka nemala zas vobec , bola to obycajna strielacka s pribehom co je skoda ale aj tak su to stale epicke hry a nemaju konkurenciu
    • ME mám hodně rád ,ale u mne právě na opak. Každej článek mě děsí.Co z toho udělaj a zda to nepodělaj.Všem se omlouvám je to muj osobní pohled navěc.
      • Rozhodne se nemusis omlouvat za svuj nazor, zvlast kdyz je slusne napsany.
        Az to vyjde tak se uvidi kdo mel pravdu *4*
    • Som zvedavy ci sa daju zachranit Krogani ked nebudes mat Mordina a bez Tali ci sa bude dat naverbovat flotila jej rasy...
      • pujde
        • Cahir
          Můžeš prosím tě přestat obcházet fóra a tajemně tu trousit informace o příběhu? Prostě si to nech pro sebe. A je jedno o jak malej spoiler se jedná, jde o princip.
  • Osobne si myslim,ze prave souboje byly vzdy nejslabsi casti Mass Effect serie a to zvlast u prvniho dilu. Nevim jak to popsat, zkratka neprisly mi moc zabavne a spise jsem se tesil az budou za mnou a budu moct pohnout s dejem a s rozhovory (i kdyz takova bida jako Dragon Age 2 ty souboje nastesti nebyly).
    Na Mass Effect 3 se tesim, je super ze vyjde uz nejak za mesic a i kdyz nejsem velky fanda EA, tak hry od Bioware ignorovat nemuzu.
  • Prestante uz vy trapaci robit z ME rpg...Uz ME1 bol viac strielacka ako rpg, cele rpg bolo o tom, ze som si mohol dat na seba desiatky skafandrov a par vylepseni k zbraniam, waw, fuuuha, to mi bolo rpg...
    • teda ty máš odvahu na téhle FAN STRÁNCE napsat něco nekalého na ME :-)
    • http://en.wikipedia.org/wiki/Role-playing_game nebo česky http://cs.wikipedia.org/wiki/Hra_na_hrdiny
      • FAIL ... V tvem odkazu je seznam znamejsich rpg her a Mass Effect tam neni, tak jak si to vysvetlujes?
        • Ono tam chybí víc her.
        • zx_spektrum
          Nejde o ten seznam, ale o definici RPG *3*
        • Jednicku jsem nehral ale dvojka mi prisla spis jako RPS
  • cistokrevna strilacka pre deti do 12 rokov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit