Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FreelancerSVK
    Prežiť na gold nehrozí, zatiaľ som nenašiel ani tím, ktorý by vydržal silver. To je tak keď sa mi nechce hodinu meniť lobby kým tam nie je dobré rozloženie palebnej sily, biotiky a techu.
    • tak to nevim co hrajes, ale silver jde zvladnou i ve 2 lidech, mozna i samotnej.. a gold to ej na Noverii s gethama pochazka :).. denne tak 5-6 goldu v pohode
    • FreelancerSVK
      No veď samozrejme, že s dobrou partiou sa to musí dať ale nikto koho osobne poznám nehrá ME multiplayer a keď už idem hrať tak si len nastavím quick match na ľubovoľnu mapu a nepriateľov. Takže je to aj moja vina, uznávam, ale aj tak to hrám skôr na odreagovanie než aby som sa cielene leveloval, preto tie goldy radšej ani neskúšam už.
    • Cahir
      Hral jsem čistě pro potřeby SP, takže jsem v MP strávil všehovšudy tak jedno odpoledne. Třikrát jsem dal silver, jednou gold. A je to prostě pouze a jenom o týmu. Jakmile hra začne a všichni se ti rozutečou někam do prdel*, už nějak tušíš, že jsi bez šance... Gold jsem dal s partou, ve který jsem se já jako adept perfektně doplňoval se sentinelem a infiltrátorem - neustálé spouštění kombinací, zatímco náš voják dělal škody nejmenší, držel tu chamaraď od nás - byl spíš hlavně morální podpora *1* Každopádně, jde to a je to hlavně o lidech.
      • No a preto ako kazdy coop, je najlepsie hrat s kamaratmi. Ked clovek neni uplny asocial, tak tych troch spriaznenych ludi najde a ked hra naozaj dobre, tak ti ludia posielaju requesty na frienda casto :)
    • tak to máš asi fakt extrémní smůlu... minimálně Firebase White proti gethům se dá vyhrát i se zavřenýma očima
  • ja planujem kupit ME3 cca na jesen az zimu, som zvedavy, dokedy tieto vikendove sessions budu v kurze *3*
    • Nápodobně, ještě sem se nedostal ani k ME1 a 2, které mi leží ve skříni. Teda dvojku sem hrál asi 5 hodin a dobré, ale pak sem si řekl, že začnu od jedničky, ale nějak na to není zatím čas a nálada. Do podzimu snad trojka slevní a bude i dořešen ten neoblíbenej konec.
  • Veskoslav
    Phantom (Přízrak) je více než smrtící protivník. Ale když mu člověk zničí meč, už je "takřka" bezbranný. Zahrát si zahraji, proč ne. stejně potřebuji otevřít ještě dvě class u Technika.
    • Zničit meč? Vím, že ta možnost existuje, ale jak toho proboha docílit? Jít si na férovku popovídat s Phantomem si netroufnu ani na Bronz a trefit tu mrchu mrštnou je fakt oříšek.natož se trefovat do meče.
      • Veskoslav
        Nevím, povětšinou mám na všech zbraních průrazné modifikace+určtý druh střeliva. Zatím se mi to povedlo jenom dvakrát.
    • Cahir
      V kampani je celkem slabý - stačí warp + nějaká detonace a má bariéru v prd*li. Hrál jsem Sentinela, maxoval jsem štíty a tech. armor + jsem vzal ještě defense matrix od EDI a ustál jsem od něj i tři rány. Většinou je ale mrtvej dřív, než se na něco zmůže. Také dohráno na insanity.
    • ales.smutny
      Je ale fakt, že v multiplayeru ho dokáže aspoň průměrně sehraný tým zlikvidovat i soustředěnou palbou, což v kampani moc neplatí :)
      • Průměrný tým má proti Cerberu alespoň jednu Asari adept se stasis. Pak je Phantom dost k ničemu.
        • Veskoslav
          Já nevím, teď jsme rli 4krát GOLD všichni Infiltrátor Geth 20. level, všichni Window od IV až po X, posilovač odstřelovačky III, posílení schopností III, wapové minuce pokaždé a pokaždé jsme vyhráli. Jedná rána do hlavy vyřadí bariéru, další zabije.
          • Neřekl jsem, že to bez Asari adept nejde. :-) Ale v pub hře proti Cerberu by podle me aspon jedna byt mela. 4x lvl20 Geth infiltrator s lvl 3 upgradama neni uplne prumernej tym :-D
            • Veskoslav
              Pravda no. Kamarádi mí zlatí:) Jinak další extreém 4krát Asarijka Adept, 20 level všichni, dvakrát Geth SMG III a VII, dvakrát Califax VIII, posilovače a opět warpová minice:-D
      • Veskoslav
        Problém je ten, že na bariéry nefunguje přetížení a když někdo už nemá štít a vidím, že se otáčí s mečem v ruce, tak vím, že hráč je automaticky mrtvý. V kampani mi npřišel právě o něco lehčí (insame) než třeba v Gold úrovni v MP.
        • Overload funguje na bariery a je lepsi ako warp. Energy drain dokonca stity aj prida. Ale je to rovnako ako s geth hunterom, musis mat prehlad a nesmie sa ti dostat nepozorovane za chrbat. Turian soldier, Tempest + Marksman a ustrielam ju kludne cez pol mapy, ale tak mam uz N7 1423 a viem co si mozem dovolit a co nie :)
        • K.O. pěst přes omni tool a urazíš a mu hlavu. Batarián sejme Phantoma na jednu ránu na blízko. A ještě nejlepší to je, když končí vlna a prohodí hlášku něco ve stylu bylo mi potešením, nebo s radostí. *1* Učinný způsob je ještě klasicky Asarijka se stázi, a nebo když se hazí jedna biotická exploze za druhou.
  • Pomóc!
    Mass Effect 3 zažije víkendovou EA operaci Resuscitation.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit