Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • u mass effectu jsou ty dlc uboha prasarna

    pro me to skoncilo odehranim 3. dilu chvili po vydani, a co si budem povidat, ten konec byla kardinalni hovadina a nehodlam se k ty hre vracet

    pak vysly ruzny dlcs, jedno s tim presitym koncem

    a asi po roce se dohaduju s jednim fanboyem, ze jestli se mu zdal ten konec v poradku, tak asi neni uplne v poradku, a on mi zacal vypravet, co vsechno se stalo/dozvedel v tech dlc (i treba v me2) a mne pak pripadalo, jako bychom hrali uplne jiny hry...

    udelat hru, a pak z ni vysekat casti a prodavat je az po vydani = hnuj
  • Vím, že je to pozdě, ale i tak. Až asi před pár měsícema jsem se dostal k DAII a šokovalo mě to. Za normální princip považuju třeba u Dragon Age:Origins, že koupím JEN základní hru za 10 € a KOMPLETNÍ za 20 € a to je konec. Ne že koupím ME3 Digital Deluxe Edici a stejně si za X tisíc Bioware bodů můsím dokupovat DLC pokud chci kompletní příběh (mluvím třeba o DLC Citadel). ME2 bylo stejné koupíte si edici kde je pár DLC a základní hra a další si zase musím kupovat za BW. Bioware má skvělé hry, ale tohle mě dost odrazuje.
  • První BioWare hrou s DLC byl už Shattered Steel, kdy si měli registrovaní hráči stáhnout zdarma další zbraně a mise. Bohužel, internet ještě v té době nebyl samozřejmostí. *2*
  • Pěkný obrázek, který někdy rozeberu z obecného hlediska, hlediska distributora i z hlediska přístupu k zákazníkům. http://i.imgur.com/m77S3.png
    • To bych bral jako argument proč existuje DLC, ale nikde v tom nevidím proč by nemohlo být zadarmo jako třeba Shale. Jestli ví, že všechno nestihnou včas, tak mohou část hry svěřit tomu jinak nečinnému personálu jako DLC, ale furt je to součást hry a mělo by se to prodávat v celku.
      • Přesně tak. Nejde o to, že prothean je DLC dodělané dodatečně, jde o to, že není zdarma pro všechny, kdož si koupili originálku od distributora. Prostě stejně, jako to bylo s DLC Zaeed nebo Shale.
        • Mohlo by tě zajímat tohle video http://www.youtube.com/watch?v=Ri0vrJ-y2zM&list=FL1rGfmk5NX9T8MdUsP3HvGg&index=3&feature=plpp_video říká v kostce to, co nám všem asi vadí. Jinak naprosto souhlasím.
    • Cahir
      Zajímavý!
  • Osobni zkusenost s DLC od Bioware. Koupil jsem si ve sleve DAO a natesene zacal hrat. Bohuzel v pulce hry, po te co se me hra zeptalo asi po treti jestli si chci koupit DLC, jsem se na to vybodl. Nema to smysl. Proc si koupit hru 500 a nacpat do ni dalsich 1500, abych nemel pocit, ze jsem prisel o pul pribehu? Koho zajma jestli je to typ 1,2 nebo 88? Mam patrat jestli to DLC ci ono DLC je soucast pribehu ci neco navic? To radeji budu cas venovat encemu uzitecnejsimu.........
    • Kde se DAO ptalo na DLC? Nechápu. Kromě DLC s Shale, které je součástí každé originálky, jsou ostatní DLC skutečně doplňková, případně zcela samostatná. Takže nechápu, kde se to jako ptalo a nutilo DLC. Můžete poskytnout screen?
      • V kempu je přece NPC co vám zadá quest a pak hra řekne, jestli chceš pokračovat dokup si DLC. To samé se mi stalo ještě jednou v nějakém lese.
        • Aha. No jelikož jsem já i přítelkyně měli vždy koupené všechny DLC, tak na tohle jsme nenarazili a dokonce jsem o tom ani nikde od nikoho neslyšel. Tak tohle se mi teda nelíbí. Mi se už nelíbilo, že Kasumi měla svůj předpřipravený slot v ME2 a pěkně naznačovala - zaplať a budeš to mít kompletní...
          • Jop, DAO v tomhle bylo dost špatný, ale ME3 je horší v tom, že Prothean nemůže být jen tak nějaká vedlejší postava. Nedokážu si představit, jak by mě rozčílilo kdyby k uniku nedošlo, já si v klidu hru koupil, vyskočil by na mě Prothean a hra by mi v té chvíli řekla: kup si DLC.
        • Myslím, že to v kempu bylo Wardens keep a v lese Return to Ostragar, ale nejsem si jistý.
        • Na to samé si vzpomínám taky. Tohle by jim šlo, dojit další peníze!
  • Naprosto souhlasím s tímto článkem, DLC jsou dobrý sluha al špatný pán. A konkrétně s From the Ashes podle mě překročili EA a Bioware mez. Kdyby to byla nevýrazná postava
    (jako například Vega) nikdo by neudělal humbuk, nebo kdyby byla řešená jako Zaeed a tudiž jako protibazarová ochrana. Ovšem tohle je až téměř vydírání hráčů. Jsem rád že se takový článek objevil. A než se tady někdo začne navážet že pláčeme, mám předobjednanou CE a několik tisic bioware bodů. Přesto mě tahle politika štve.
  • Je to sice o DLC od Bioware, ale v článku mi stejně chybí nějaký vtip o brnění pro koně. Minimálně jako pátý typ DLC - úplný kokotiny.
  • A kde je zmíňka o "DLC" k Neverwinter Nights? Premium Modules jsou DLC, která jsou dnes hodně špatně k sehnání a část z nich již nelze sehnat legálně, a to ani v případě, že si je člověk koupil...

    A ještě je minimálně jedna kategorie pro DLC, do které patří například epizody pro GTA IV či DLC pro Two Worlds 2. Doplňují hru o množství obsahu, kterého často ani datadisky nedosáhly, ale jsou to DLC.
    • Já věděl, že na něco zapomenu. Ach jo.
      Jinak článek je o DLC od BioWare, tudíž GTAIV a TW2 jsou poněkud mimo.
      • "Osobně DLC dělím na 4 různé typy" - toto mi evokovalo, že to myslíte obecně. A celkové vyznění, že například první DLC, které splňuje třetí bod bylo až u Mass Effect...
        • Článek je o DLC v hrách od BioWare - je to jasně uvedeno v nadpise. Navíc tyto dvě DLC do GTAIV jsou jednoznačně druhého typu v mém dělení. Teprve jejich složením dohromady se z toho udělal datadisk. Two Worlds 2 jsem nehrál (ač vlastním sběratelku) a tudíž nemám a neznám DLC.
    • No ja nevim, ja mam NwN 1 z Gog.com za 9.99 USD vcetne premium modulu...
      • Na GoG jsou pouze 3 moduly - Kingmaker, ShadowGuard a Witch's Wake -, Pirates of the Sword Coast, Infinite Dungeons a Wyvern Crown of Cormyr nejsou v Diamond edici obsaženy. Navíc tyto tři moduly mají DRM, a narozdíl od Kingmaker, ShadowGuard a Witch's Wake nikdy bez DRM nevyšly...

        A první 3 moduly se shánějí špatně (mimo ebay) v krabicovém vydání.
  • proč se vzrušovat, zde je návod, jak si vychutnat plnou hru včetně všech dlc, legálně, bez nervů
    --------------počkejte si rok, spíš dva, tři--------------------
    klady:
    1) cena - za pár kilíček kompletní hra, proč platit víc že
    2) patche - hra je odladěná a bez chyb
    3) návody - hra je dohraná a kdo se zasekne, najde pomoc
    4) čeština - pokud hra neni česky, za pár let ji nějakej nadšenec zdarma udělá
    5) grafika - hra vám pojede na maximální detaily, máte novej, rychlejší počítač
    zápory
    1) ego - jenom to vám brání to vydržet nehrát, velmi obtížně providitelné u uhrovitejch puberťáků, u kterých nehrát tu a tu hru hned rovná se společenský sebevraždě, budiž jim to přáno, ať se chlapci vztekaj, my ostatní si počkáme, MU HE HE HE HE HE HE HE
    • Já s tím musím jedině souhlasit. Třeba Assassins Creed: IV jsem si koupil asi před měsícem a jsem spokojený.
    • Že hra je 2 roky stará neznamená, že vydají reedici se všemi DLC nebo že opraví všechny chyby. Vy jeste někde viděl prodávat Mass Effect 2 Complete Edition?
  • Mayuri12
    LOL někdo tu všem bez ohledu na názor dává mínuska
    • Asharak
      jo potvrzuji *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit